İçeriğe geç

Batman Uçak Kargo

Günümüzde araçların ve teknolojik alt yapının gelişmesi ile birlikte insanların hayatlarında ciddi değişmeler yaşanmaktadır. Araçların getirdiği imkânlar sayesinde hayat akışı hızlanmıştır. Bu sebeple pek çok çalışma alanında değişmeler yaşanmaktadır. Kargoculuk önemli bir meslek haline gelmiş ve neredeyse günlük hayatın bir parçası olmuştur. Artan nüfusa bağlı olarak, her geçen gün yoğunlaşan trafik içerisinde paketler ve pek çok eşya Batman Uçak kargo hizmetleri sayesinde alıcıya ulaştırılabilmektedir. Bizlerde bu sektör içerisinde uzun yıllardır var olarak müşterilerimiz için sayısız teslimat gerçekleştirdik. Hizmetlerimizi müşteri talepleri doğrultusunda geliştirerek, tüm ihtiyaçlara uygun taşıma seçeneklerini çalışmalarımız arasına ekledik. Bu taşıma seçeneklerinden biri olan uçak kargo sayesinde şehirlerarası teslimatlar çok kısa sürelerde tamamlanmaktadır.

Şehirlerarası kargo iletiminde çoğunlukla kara yolu kullanılmaktadır. Ticari araçlar ile taşınan paketler belirli şubelerden geçerek alıcı adrese iletilmektedir. Ancak bu yöntem hem kullanılan araca hem de iki şehir arasındaki mesafeye bağlı olarak teslimat sürecinin uzamasına yol açmaktadır. Araçlar şubelere uğrayarak vakit kaybetmektedir. Bizler paketlerinizi, hızlı bir şekilde alıcı adrese ulaştırmak için Batman uçak kargo hizmetimizi müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Batman Uçak kargo ile paketlerinizi direkt olarak göndermek istediğiniz şehre ulaştırmanız mümkün. Kara yolunda araç yoğunluğuna bağlı olarak belirli geçiş güzergâhlarında yoğunluk yaşanabilmektedir. Öngörülemeyen bu yoğunluk sebebiyle araçların hareket alanı kısıtlanmaktadır. Ancak hava yolu tercih edilen kargolarda böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Uçaklar için oluşturulmuş rotalar ile kalkış ve varış saatleri önceden planlanmaktadır.

Hava yolu ile sağlanan ulaşım diğer seçeneklere göre çok daha güvenli olmaktadır. Uçaklar ile ilgili yaşanan sorunlar oldukça düşük seviyededir. Bu avantaj sayesinde paketlerin teslimatında da hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Kara yolunda yaşanan trafik kazaları yüksek seviyelerde iken bu durum uçaklar için sıfıra yakın düzeydedir. Acil olarak ulaştırmak istediğiniz paketlerinizi de bu sebeple Batman uçak kargo hizmeti ile güvenle istediğiniz adrese gönderebilirsiniz.

Geniş taşıma kapasitesine sahip uçaklar sayesinde büyük boyutlara sahip ya da fazla ağırlığa sahip paketlerinizi de rahatlıkla gönderebilirsiniz. Üstelik bizlere ulaşmanız durumunda, çalışanlarımız kapınıza kadar gelerek paketi sizlerden teslim almakta ve uçak kargoya yerleştirerek teslimata hazırlamaktadır. Uçakların içerisinde bulunan kargo bölümü paketlerin hasar görmeden taşınması için özel olarak tasarlanmaktadır.

Çalıştığımız uçak firmaları Türkiye ve dünya çapında kendini kanıtlamış, kaliteli kargo taşıma aşamaları ile dikkat çekmektedir. Müşterilerimiz için en konforlu hizmetleri sağlamaktayız.

Batman Uçak Kargo
Batman Uçak Kargo

Batman Uçak Kargo Hizmeti

Çalışmalarımızın tamamında, müşterilerimize kaliteli hizmetler için yoğun çaba göstermektedir. Ücretlerin belirlenme aşamasında da müşteri merkezli düşünerek tüm bütçelere uygun avantajlı paketler bulundurmaktayız. Uçak kargo sürecinde kara yolu ile ulaşımdan farklı fiyatlar bulunmaktadır. Ancak bir teslimat için net bir fiyat söylemek mümkün değildir. Müşteri tarafından talep edilen ek hizmetler ve pakete ait özellikler ile ücret tarifeleri değişmektedir.

  • Gönderici ve alıcı konum arasındaki uzaklık: Farklı şehirlerden yapılan gönderimler mesafelere bağlı olarak farklı ücretlere sahiptir.
  • Ürün boyutları: Teslimatı sağlanacak paketin ağırlığı ve hacmi belirleyici durumdadır. Ağırlığa bağlı olarak ücretlerde artış görülebilmektedir.
  • Ek hizmetler: Müşterimiz tarafından talep edilen ek çalışmalar, fiyatlandırma aşamasında ek ücret olarak belirtilmektedir.

Bulunduğunuz adresten başka bir şehre ulaştırmak istediğiniz paketler için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile yaptığınız görüşme esnasında uzman müşteri temsilcilerimiz sayesinde kargo süreci hakkında detaylı bilgi verilmektedir. Hizmetlere bağlı olarak değişikli gösteren ücretler, müşterilerimize ayrıntılı şekilde açıklanmaktadır. Müşterimizin Batman uçak kargo talebinde bulunması halinde, ekiplerimiz belirtilen adrese gelerek teslimat paketini sizlerden almaktadır.

Belirli bir yerde toplanan paketler, uzman kişiler ve profesyonel ekipmanlar aracılığı ile uçakların kargo bölümüne yerleştirilmektedir. Uçak kargonun en büyük avantajlarından bir tanesi de paketlerin herhangi bir sarsılma yaşamadan, hasar görmeden iletilmesidir. Oldukça kısa süreler içerisinde kargo uçakları gidecekleri hava alanına ulaşmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine bağlı olarak alıcı, direkt olarak hava alanından da paketi teslim alabilmektedir. Böyle bir talebi olmayan müşterilerimiz için belirtilen adreslere kargoları teslim etmekteyiz. Hızlı bir şekilde paket ulaştırmak istediğiniz durumlarda, en kazançlı seçenek uçak kargo yöntemini kullanmaktan geçmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara