İçeriğe geç

Hava Kargo

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte insanların hareket alanı genişlemiştir. Bu durum insanlar ve kurumlar arasındaki etkileşimin artmasına katkı sağlamıştır. İnsanlar yalnızca telefon aracılığı ile pek çok şeyi kontrol edebilir hale gelmektedir. Yaşanan bu gelişimler kargo iletim imkânlarını da olumlu yönde etkilemektedir. Bizler güncel teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerimiz için hizmetlerimizi her geçen gün arttırmaktayız.

Hava Kargo sürecinde paketlerin hızlı bir şekilde teslim edilebilmesi en önemli özellik haline gelmiştir. Bu sebeple bizlerde farklı iletim seçenekleri ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun kargo yöntemlerini geliştirmekteyiz. Şehirlerarası paket iletim süreci esnasında, kullanılan araca bağlı olarak teslimat sürelerinde aksamalar yaşanabilmektedir. Bu gecikmeyi ortadan kaldırabilmek amacıyla müşterilerimize hava kargo seçeneği sunmaktayız. Uçak ile yapılan teslimatlar pek çok yönden avantajlı olmaktadır.

  • Diğer taşıma yöntemlerinin aksine daha kısa sürede alıcı adrese ulaşma
  • Güvenli taşıma
  • Tüm kargo boyutlarına uygun kapasite
  • Hassas taşıma sayesinde paketlerin zarar görmemesi.

Firmamız kargo sektörü içerisinde önde gelen markalardan biridir. Yıllardır yürütmüş olduğumuz başarılı çalışmalar ile müşterilerimizden olumlu geri dönüşler almaktayız.

Uçaklar diğer araçların hızından çok daha yüksek hıza sahiptir. Bu sebeple uzun saatler alan yollar, uçaklar için çok kısa sürelere denk gelmektedir. Uçakların sahip olduğu bu avantaj sayesinde kargo iletim sektöründe oldukça fazla tercih edilmektedir.

Acil gönderime ihtiyaç duyan ürünler, hızlı teslimat ile gönderilecek paketler uçaklara yüklenerek kısa süre içerisinde belirtilen adresin bulunduğu hava alanına ulaşmaktadır. Üstelik bu yöntem ile taşınan paketler hassas taşıma özellikleri sayesinde sarsılmadan, herhangi bir aksilik yaşanmadan teslim edilmektedir.

Çalışma ekibimizin tamamı alanında deneyimli ve uzman kişiler tarafından oluşturulmaktadır. Bu sayede müşterilerin ihtiyaç duyduğu teslimat yöntemleri kolaylıkla belirlenmektedir. Müşterilerimiz süreç hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgilendirilmektedir.

Bizlere ulaştığınız ilk andan itibaren profesyonel çalışanlarımız paketlerinize özen göstererek, sürecin hızlı bir şekilde ilerlemesi için durmaksızın çalışmaktadır.

Çalışmalarımızın tamamında önceliğimiz müşteri memnuniyetini sağlamak yönündedir. Kalitemizden ödün vermeden her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz.

Sayısız müşterimize vermiş olduğumuz hizmetler neticesinde elde ettiğimiz tecrübeler ile diğer müşterilerimiz için uygun fırsatlar, kaliteli hizmet ve hızlı teslimat seçeneklerimizi daha da ileri taşımaktayız.

Hava Kargo
Hava Kargo

Hava Kargo Hizmeti

İstediğinizher boyuttaki kargo paketleri için Hava kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Küçük ya da büyük paket fark etmeksizin tüm kargoların iletimine açıktır.

Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmenin ardından, uçak ile teslimat istemeniz durumunda paketi sizlerden alarak, kaydını oluşturmaktayız. Böylelikle hiçbir kargo için kaybolma ya da hasar görme gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Kayıt işleminin ardından paketler, uçaklara özenli bir şekilde yerleştirilmektedir. Uçak ile yapılan teslimatlar pek çok yöntemin aksine çok daha kısa sürelerde tamamlanmaktadır.

Kargonun hava alanına ulaşmasının ardından ekiplerimiz paketi alıcı adrese iletmektedir. Ancak müşteri tarafından belirtilmesi durumunda, alıcı kişi tarafından direkt hava alanından da teslim alınabilmektedir.

Kargo süreci başından sonuna kadar kayıt altına alınarak güvenle yürütülmektedir. Müşterilerimiz tarafından bizlere emanet edilen kişisel eşyalar, değerli ürünler ve hassas yapıda bulunan paketler için süreç titizlikle yürütülmektedir.

Sizlerde paketlerinizi en kısa süre içerisinde alıcı adrese iletmek ve kaliteli taşıma seçeneklerinden yararlanmak isterseniz firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Uçak ile taşınan ürünlerin boyutlarından herhangi bir sınırlandırma yapılmamaktadır. Büyük paketleriniz için de küçük paketleriniz içinde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Kargo iletim yöntemi olarak seçilen Hava kargo ücreti, müşteri talepleri doğrultusunda ortaya çıkmaktadır. Net olarak bir fiyat söylemek mümkün değildir. Gönderimi yapılan il ile alıcı il arasındaki uzaklığa bağlı tarife ücreti, paketlerin ağırlığı ve boyutu, seçilen hizmete ek olarak talep edilen başka hizmetler gibi çok çeşitli unsurlar fiyatların belirlenmesini sağlamaktadır.

Müşteri temsilcilerimiz ile yapılan görüşmeler esnasında tüm talepler maddeler halinde detaylı bir şekilde sorulmaktadır. Bunun neticesinde ortaya çıkan ücret müşterilerimize aktarılmaktadır. Müşterimizin de onaylamasının ardından teslimat süreci başlatılmaktadır.

Fiyat tarifelerimizin tamamında müşterilerimizi düşünerek uygun fiyat politikası uygulamaktayız. Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizi her bütçeye uygun seçenekler ile yürütmekteyiz. Tüm süreç müşteri bilgisi dâhilinde şeffaf bir şekilde yürütülmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara