İçeriğe geç

Kavacık Kurye

Son yıllarda zamanın değeri daha fazla anlaşılır oldu. İşle ilgili ve iletişim tarzıyla alâkalı gelişmeler kökten değişti. Hızlı iletişim kurmak, anında bilgiye ulaşım, insanları ve iş yapma biçimlerini hızlı hale getirdi. Bu etkinliği her alanda devam ettirmek isteyen işverenler, çalışanlar ve bireyler ürünlere hızlı ulaşmak istediği gibi, bir yere gönderide bulunmak istediğinde de bu gönderinin hızlı bir şekilde ulaşmasını arzu ediyor.

Kavacık Kurye hizmetleri de tam bu noktada devreye girerek gönderilerin alıcıya ulaşması gereken zamanı kısaltır. Ulaşım konusunda kolaylık sağlar. Çünkü kurye hizmeti alan kişiler zamanlarını daha verimli kullanarak başka işlere odaklanabilir. Biz de firma olarak zamanını da bir yatırım olarak gören müşterilerimizin işini kolaylaştırıyor, İstanbul’un her semtine ayrı hizmet veriyoruz. Kavacık kurye olarak Kavacık’ta çalışan veya ikamet eden müşterilerimizin teslimat sorunlarına çözümler üretiyoruz.

Uzak mesafelere paket götürmek veya göndermek düşündüğümüzden daha yorucu ve karmaşık olabilir. Bu yükü müşterilerimizin omzundan alıyor, avantajlı bir sistemle yardımcı oluyoruz.

Kavacık kurye sistemimizi kullanan müşterilerimiz, özellikle de işletmeler, kendi işlerinin hızlı bir şekilde ve aksamadan hallolmasını arzu eder. Çünkü o işletmenin de kendi müşterilerine karşı duyduğu sorumluluk ve verdiği sözlerin zamanında yerine getirilmesi gerekir. Bunu bizim gibi işini zamanında ve güvenilir şekilde yapan bir firmadan destek alarak gerçekleştirmeleri pek çok avantajı beraberinde getirir:

 • İşletmeler için zamanında ve güvenilir teslimatlar rekabet avantajı anlamına gelir.
 • Uzak mesafelere sanki mesafe kısa gibi hızlıca ulaşım sağlanır.
 • Kaybolma ve hasar riski görülmez.
 • Ödeme kolaylıkları vardır.
 • Acil teslimat için en etkili yoldur.

Firmamız çalışanları, bu alanda yıllara dayanan tecrübesi ile bir kurye hizmetinden beklenilen üstün kaliteyi gerçekleştirir. Profesyonel hizmet veren ekibimiz hem kişisel hem de kurumsal gönderilerinizi kısa sürede vereceğiniz adrese ulaştırır. Mevsim koşullarına aldırmaksızın, istediğiniz saatte teslimat gerçekleştirilir. Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışan kuryelerimizi müşteri temsilcimizi arayarak çağırabilir, paketinizi teslim edebilirsiniz. Göndermek istediğiniz paketin boyutuna göre araç belirlenir. Çoğunlukla motosikletle ulaştırılacak ürünlerin taşınması talep edilir. Gerektiğinde de araçlarımız ile teslimat yaparak müşterilerimizin talepleri karşılanır.

Kavacık Kurye
Kavacık Kurye

Kavacık Kurye Hizmeti

Kavacık kurye uygulamamız sayesinde gönderilerini güvenle ve zamanında gönderen müşterilerimiz, hizmet kalitesinden kaldıkları memnuniyeti dile getirir. Biz de bu memnuniyetin devamı için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ederiz. Kuryelerimiz, İstanbul’un en uzak ve zorlu şekilde ulaşım sağlanan bölgelerine teslimat yapabilir. En yakından en uzağa İstanbul’un her semtine vaat ettiğimiz her saatte ulaşım sağlıyoruz. Sadece şehir içi teslimat da yapmıyoruz. Türkiye’nin hangi iline ulaşmak isterseniz, şehir dışı teslimatta da yanınızda oluyor, en iyi desteği veriyoruz.

Teslim edeceğiniz ürünün boyutu ne olursa olsun o konuda da kişiye özel çözümler sunuyoruz. Küçük boyutlar için motosikletlerimizle taşıma yaparken büyük boyutlu paketler için araçlarımızı kullanıyoruz. Şehir dışı gönderilerde de otobüs veya uçak seçeneği sunuyoruz. Hizmet seçeneklerimizi geniş bir yelpazede tutarak bütün ihtiyaçlara ve farklı isteklere göre düzenleyebiliyoruz. An içinde İstanbul’un pek çok semtine pek çok teslimat gerçekleştiriyoruz. Bütün bu teslimatların kontrolünü sağlamak ve aksamaya izin vermeden müşteriye ulaşımı gerçekleştirmek arka planda hummalı çalışmaları ve gayretli bir ekibi gerektiriyor.

Acil Moto Kurye firmamız, hangi semte hizmet götürürse götürsün kaliteden taviz vermeden en iyi ve en uygun hizmeti sağlamayı hedef edinir. Çünkü misyonumuz, müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. O yüzden de sistematik çalışmalar yürütürüz.

 • Sorunsuz teslimat için bütün ayrıntılara dikkat ederiz.
 • Paketlerimizi en güvenilir şekilde taşırız.
 • Müşterimizin istediği hızda teslimat yaparız.
 • Gönderi boyutuna göre araç ayarlarız.
 • Bütçe dostu ödeme talep ederiz.

Sıralayacağımız pek çok unsurla özenli ve dikkatli teslimat yapan ekibimiz, aynı zamanda bu gönderilerin ücretlerini talep ederken de hassastır. Kişiye özel olarak planlanan teslimat süreci, müşterimizin kullandığı seçeneklere göre hesaplanır. Bunun için de dikkat edilen unsurlar vardır:

 • Gönderi sahibi ile alıcı arasındaki adresin mesafesi
 • Gönderilen paketin boyutu
 • Gönderi saati
 • Gönderi hızı

Bu unsurlar her müşteriye göre değiştiği için hesaplamalar her teslimat için yeniden yapılır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara