İçeriğe geç

Tepebaşı Kurye

Tepebaşı kurye işletmesi olarak uygun fiyatlar ile kurye hizmetleri vermek en büyük amaçlarımız ve hedeflerimiz arasında yer almakta ve bu hedeflerin gerçekleştirebilmesi için önemli çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız. Yaptığımız piyasa analizleri ve rakip şirket fiyat analizleri ortaya çıkardığımız fiyatların uygun seviyelerde bulunmasını sağlayan en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Yaptığımız bu analizler her zaman bünyemizde hizmet veren ekonomist elemanlarımız tarafından yapılmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızda çok büyük fayda sağlamaktadır. Müşterilerimizin kurye hizmeti alma noktasında belli beklentileri bulunmakta ve bu beklentiler arasında uygun fiyatlar her zaman ilk sırada yer almaktadır. Biz de işletme olarak bu beklentinin farkında olmakta ve bu sebepten dolayı uygun fiyatları bünyemizde bulundurmaktayız.

Sadece uygun fiyatlar ile hizmet veriyor olmaz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza yeterli olmamakta ve bu sebepten dolayı uygun fiyatların yanında çeşitli indirimlerin, taksit avantajlarının, kampanyaların ve indirim kodlarının bulunması gerekmektedir. Biz de işletme olarak müşteri memnuniyetine çok büyük önem vermemizden dolayı her zaman bünyemizde bu fiyat avantajlarını bulundurmakta ve müşterilerimizin kullanımlarına sunmaktayız. Bünyemizde bulunarak müşterilerimizin kullanımına sunulan bu fiyat avantajları sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, övgülerini, beğenilerini ve mutluluklarını kazanmakta ve bu durumdan dolayı büyük gurur duymaktayız.

Tepebaşı kurye işletmesi olarak uzun senelerden bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetleri ortaya çıkarma aşamasında belirlediğimiz hedefler arasında her zaman ilk sırada müşteri memnuniyetlerine yer vermekteyiz. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalmaları bizler için en önemli konulardan bir tanesidir. Bu sebepten dolayı bünyemizde çok fazla sayıda özellik bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde müşterilerimizin her zaman mutlu ve memnun olmalarını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan teslimat seçenekleri, ödeme seçenekleri, teknoloji kullanımı, profesyonel kurye elemanları, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, paketleme sistemleri ve uygun fiyatlar müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda rol alan en önemli faktörler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak her zaman müşterilerimizin düşüncelerine ve yorumlarına değer vermekteyiz. Bu değer sebebi ile sunduğumuz her kurye hizmeti sonrasında müşterilerimizden internet sitemize girerek aldıkları hizmet özelinde puanlama, yıldızlama ve yorum yapmalarını istemekteyiz. Yapılan bu puan ve yorumlar detaylı olarak incelenmekte ve bu incelemeler sonucunda sunduğumuz hizmetlerin eksik yanları tespit edilmektedir. Yorumların incelenmesi ile tespit edilen bu eksik yanlar yapılan detaylı çalışmalar sayesinde geliştirilmekte ve çok daha kaliteli olarak müşterilerimize sunulmaktadır. İşletme olarak ortaya koyduğumuz bu önemli çalışma sayesinde de her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin artmasını sağlamaktayız. Sizlerde memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Tepebaşı Kurye
Tepebaşı Kurye

Tepebaşı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize günün her saatinde 7/24 olacak şekilde hizmetler sunmakta ve bu sayede sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasını sağlamaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı vardiyalı şekilde çalışmalarını sağlamakta ve bu özellik nedeniyle sizlere gece gündüz her saatte hizmet verebilme şanslarına sahip olmaktayız.

İşletme olarak gece saatlerinde sunduğumuz hizmetlere özel olarak indirimler düzenlemekteyiz. Kurye elemanlarımızın çevresel bilgilerinin çok iyi olması her saate sunulan hizmetlerin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamakta ve bu sayede sizlerin mağdur olmalarının önüne geçilmektedir. Sizler de günün istediğiniz her saatinde kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer bizlere iletişime geçebilir ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Tepebaşı kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımı bizler için çok üst noktalarda yer almakta ve sunduğumuz hizmetin kalitesini artıran bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Teknoloji ürün kontrol etme noktasında, güvenli hizmet aşamasında, güzergâh belirleme konusunda ve müşterilerimizin siparişlerinizi takip edebilmesi konusunda büyük oranda kullanmaktayız.

Pek çok aşamada kullandığımız teknolojik cihazlarımızın ve sistemlerimizin her hangi bir aksaklığa sebebiyet vermemesi adına düzenli olarak güncellemelerini yapmaktayız. Yaptığımız güncellemeler sayesinde hizmetlerimizin günümüz şartlarına bünyesinde bulundurmasına ve siz değerli müşterilerimizin her türlü isteklerinizin ve beklentilerinizin karşılanmalarını sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan teknolojik özelliklerimizin her zaman en büyük amacı sizlerin memnuniyetlerinizin kazanılmasıdır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara