İçeriğe geç

Nispetiye Kurye

Nispetiye kurye isimli işletme olarak bünyemizde pek çok teslimat seçenekleri bulundurmakta ve bu teslimat seçenekleri sayesinde tüm müşterilerimizin kendilerine en uygun olan yöntemi seçebilmeleri sağlanmaktadır. Bünyemizde bulunan tüm teslimat seçenekleri müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve devamlı olarak kullanılmaktadır. Bu yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimiz mağdur olmamakta ve memnun kalacakları şekilde ürünlerini teslim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren tüm personellerimize teslimat seçeneklerimiz hakkında detayı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde tüm teslimat seçeneklerimizin sorunsuz şekilde sunulmalarını sağlamaktayız. Teslimat seçeneklerimizin fazla sayıda olması ve hatasız şekilde sunulması işletmemizi her zaman önde tutan özellikler arasında kendilerine yer bulmaktadır.

Nispetiye kurye işletmesi olarak müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmetler alabilmesi adına düzenli aralıklar ile çeşitli indirim kodları belirlemekteyiz. Belirdiğimiz indirim kodlarının internet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında yazılması diret olarak sepette bulunan tutarların düşürülmesini ve müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet almalarını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Bünyemizde bulunan indirim kodlarının tamamı ekonomi konusunda profesyonel yapılara sahip olan muhasebe elemanlarımız tarafından hazırlanmakta ve ortaya çıkarılmaktadır. Bu indirim kodlarımız bazen belli ürünler özelinde olmakta, bazen de ürün fark etmeksizin direkt olarak sepet indirimleri olarak uygulanmaktadır. Bu indirim kodlarımız sayesinde tüm müşterilerimizden olumlu dönüşler almakta ve bu durumdan mutluluk duymaktayız.

Nispetiye Kurye
Nispetiye Kurye

Nispetiye Kurye Hizmeti

Nispetiye Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimize yemek siparişleri, acil evrak siparişleri, market alışveriş siparişleri ve çiçek, çikolata siparişleri alanlarında her zaman kaliteli ve deneyimli hizmetler sunmaktayız. Çiçek ve çikolata siparişleri müşterilerimiz tarafından en önemli hizmet seçenekleri arasında yer almaktadır. Çiçek ve çikolata siparişleri insanların sevdiklerini özel günlerde mutlu etmek amacıyla alınan hizmetler arasında yer almakta ve en ufak bir hatanın dahi yaşanmaması gerekmektedir. Bizlerde bu konu duyarlı bir işletme olmamızdan dolayı tüm kurye elemanlarımıza çiçek ve çikolata teslimat hizmetleri hakkında detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde kaliteli hizmetler sunulmasını sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde kullandığımız motosikletlerimizin çiçek ve çikolata taşıma hazneleri her zaman güvenli yapılara sahip olmakta ve sipariş verdiğiniz ürünlerinizin yapılarının bozulmadan sevdiklerinize ulaştırılmaları sağlanmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden sipariş verme aşamasında tercih ettiğiniz teslimat saatlerine her zaman sadık kalmakta ve tam o saatte siparişlerinizi teslim etmekteyiz. Babalar günü, anneler günü, sevgililer günü, doğum günleri, yılbaşı gibi pek çok özel günlerde bu hizmetleri sizlere sunmakta ve sunma aşamasında pek çok indirimleri ve kampanyaları sizler ile paylaşmaktayız. İşletmemiz bünyesinde bulunan bu özellik sayesinde sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz zaman maddi olarak zorlanmamanız sağlanmaktadır.

Nispetiye kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana sorunsuz şekilde kurye hizmetleri sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin her aşaması uzman elemanlarımız ve ekiplerimiz tarafından sunulmakta ve bu sayede tüm hizmetin sorunsuz bir şekilde yerine getirilmesi sağlanmaktadır. Teknolojik cihazlarımız kullanan elemanlarımız, motor kullanımı sağlayan elemanlarımız ve fiyatlarımızı belirleyen elemanlarımız özel olarak seçilmekte ve bu elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olmasından dolayı her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan sorunsuz hizmetler ortaya çıkarılmaktadır.

İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin her aşaması hakkında detaylı ve özel çalışmalar yapılmakta ve bu çalışmalar sayesinde sunulan hizmetlerin kalitesi ve sorunsuz olma seviyesi en üst basamaklara taşınmaktadır. Sorunsuz hizmet sunuyor olmak işletmemize karşı olan hizmet taleplerinin artmasını sağlayan en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan en önemli etkenler arasında işletmemizin uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olması ve bu hizmetler sayesinde son derece deneyim ve tecrübe sahibi olmaları yer almaktadır. Sizler de hiçbir sorun yaşamadan kurye hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve pişman olmayacağınız şekilde kurye hizmetleri alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara