İçeriğe geç

Serencebey Kurye

Son yıllarda internet kullanımının yaygınlaşması ve pek çok işlemin internet üzerinden yapılması, günlük hayatın hızlanmasına neden olmuştur. Bu tempoya ayak uydurabilmek adına pek çok meslek gurubu da çalışmalarını hızlandırmıştır. Kargo çalışmaları da, yoğun talep görmüş ve binlerce kişi tarafından kullanılmaya başlamıştır. Teslimat süreçleri neredeyse günlük hayatın bir parçası haline gelmektedir.

Serencebey Kurye, her gün yüzlerce kişi tarafından kullanılan kurye hizmetleri için çalışmalar yürütmektedir. İstanbul’un her noktasında hizmet veren kurye ekipleri ile ulaşılmadık mahalle bırakmıyoruz. Yalnızca İstanbul değil Türkiye’nin her noktası için gönderi talebinde bulunabilirsiniz. Gelişmiş hizmet seçeneklerimiz, büyük bir iletim ağına sahiptir.

Farklı teslimat araçlarını, kargo süreçlerimize ekleyerek tüm kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Uçak kargo, arabalı kargo ve motor kargo şekilde seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bu sayede İstanbul içerisinde de şehirlerarasında da paketlerinizi aynı günde teslim edebilirsiniz.

Serencebey kurye hizmetlerimizden dilediğiniz anda yararlanabilirsiniz. Kargo hizmetlerimiz yalnızca mesai saatleri içerisinde değil günün her saatinde devam etmektedir. Acil bir şekilde iletmeniz gereken paketler için gece saatleri de dâhil kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Şehir içerisinde motor ile teslimat yönteminin daha fazla tercih edilmesinin pek çok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi hareket kabiliyetinin yüksek olmasıdır. Araçların hareket etmekte zorlandığı İstanbul trafiği içerisinde duraksamadan ilerleyebilmektedir. Bu avantajı sayesinde, teslimatları oldukça kısa sürelerde tamamlıyoruz. Özellikle uzak adresler için büyük bir kolaylık olmaktadır.

Kuryelerimiz, paketleri teslim aldıkların andan itibaren sarsılmadan ve hasar almadan teslim edilmesine oldukça özen göstermektedir. Pek çok kargo firmasının özensiz tutumu sebebiyle, gönderi iletmek isteyen müşteriler tereddüt etmektedir. Ancak hasarsız teslimat güvencesine sahip kurye hizmetlerimizden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Taşıma sürecine başlamadan önce hassas ürünlerde, darbe almasını önlemek amacıyla koruyucu paket sarılmaktadır. Sizlere verilen teslimat kodu ile paketinizin durumunu ve bulunduğu noktayı öğrenebilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerde sizlere en uygun saat için randevu oluşturulmaktadır. Çağrı ekranına bildirim düşen kuryemiz bulunduğunuz noktaya doğru yola çıkmaktadır. Kargo sürecimizin tamamı hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Hiçbir belge ya da evrakla uğraşmanıza gerek yok. Gerekli tüm işlemler kurye tarafından tamamlanmaktadır. Yoğun işlerin arasında bile vakit kaybetmeden paket gönderebilirsiniz.

Serencebey Kurye
Serencebey Kurye

Serencebey Kurye Hizmeti

Kargo teslimat süreci için tüm ekiplerimiz koordineli bir şekilde çalışmakta ve sürecin hızlıca tamamlanması adına yoğun çaba göstermektedir. Sürecin ilk aşaması elbette müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerdir. Sıra beklemeden hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz adına telefon ile görüşmelere ek olarak whatsapp üzerinden de iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri temsilcimiz sizler için en uygun teslimat seçeneklerini sunarak, müşteri onayını almaktadır. Sürecin onaylanması ile birlikte, çağrı bekleyen kurye yola çıkmaktadır. Paketi teslim aldıktan sonra, gerekli kayıtları oluşturarak gönderilerin sorunsuz bir şekilde iletilmesi için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Kuryemiz yola çıktıktan sonra, sizlere verilen gönderi takip numarası ile nerede olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz. Serencebey kurye hizmetlerimizde farklı teslimat sürelerini seçerek, ulaştırılması gereken saat aralığını belirleyebilirsiniz. Gönderi alıcıya ulaştırıldığında, müşterilerimiz de teslimata dair bilgilendirilmektedir.

Farklı hızlardaki Serencebey kurye hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz yöntemi talep edebilirsiniz. Paketleri en kısa sürede teslim etmeniz gereken durumlar olduğunda ya da herhangi bir acelesi olmadan ileteceğiniz paketler için farklı seçenekler bulunmaktadır. Teslimat sürelerine bağlı olarak fiyatlarda değişiklik görülmektedir. Seçenekler farklı hızlarda olsa bile gönderilerin tamamı aynı gün içerisinde teslimat avantajına sahiptir.

  • Normal teslimat: Standart taşıma süreleri içerisinde paket teslim edilir.
  • Express teslimat: Daha hızlı iletmeniz gereken paketler için tercih edebilirsiniz.
  • VIP teslimat: En hızlı teslimat seçeneğidir.

Kurye hizmetleri için talep edilen ücretler, gönderi detaylarına bağlı olarak şekillenmektedir. Her kargo süreci aynı özellikte olmadığı için gönderinizin durumu fiyatların oluşmasında etkilidir.

  • Paketin ağırlığı: Gönderinin boyutu ve ağırlığı fiyatları etkilemektedir.
  • Teslimat adresinin uzaklığı: Mesafeler arası uzaklık en belirleyici unsurların arasında yer almaktadır. Uzak noktalar için ücretler artmaktadır.
  • Hızlı teslimat seçeneği: Acil teslimat talebi ücretlere yansımaktadır.
  • Ek hizmetler
  • Talep edilen araç tipi.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara