İçeriğe geç

Şanlıurfa Uçak Kargo

Şanlıurfa uçak kargo isimli işletme olarak ismimizden de anlaşılacağı üzere siz değerli müşterilerimize Şanlıurfa ilinde hizmet vermekte ve sunduğumuz tüm hizmetlerin baştan sona sorunsuz olarak sunulmasını sağlamaktayız. Baştan sona sorunsuz olarak sunulan hizmetlerimiz her zaman müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır. İşletme olarak kargolarınızı doğru bir şekilde adreslerinize teslim etmekte ve teslimat konusunda sorun yaşamamanız sağlanmaktadır. Ayrıca güvenli kargo hizmetleri sunuyor olmamız da sorunsuz hizmet konusunda önemli bir noktada yer alan etkenlerden bir tanesidir.

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımıza çok fazla özen göstermekte ve gösterdiğimiz bu özen sayesinde hata paylarımızı en alt seviyelere indirerek sorunsuz hizmetler sunmaktayız. İşletmemizin paketleme işlemleri aşamasında kullandığı makinalar ve ambalajlar sayesinde kargoların en güvenli hallere gelmeleri sağlanmakta ve bu sayede sorunsuz hizmet özelliği ortaya çıkarılmaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerimize kargolarınızın teker teker işlenmesi ve numaralandırmalar ile hizmet almaları da sorunsuz hizmeti sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. Bünyemizde kullandığımız kargo araçlarımızın da donanımlı, bakımlı olması sunduğumuz hizmet özelinde kaliteyi artıran etkenler arasında yer almakta ve aynı zamanda sorunsuz hizmet sunulmasına fayda sağlamaktadır.

Şanlıurfa uçak kargo işletmesi olarak müşterilerimize uzun yıllardan bu yana en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu uygun fiyatların yanı sıra çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenleyerek en uygun fiyatlara hizmet almaları sağlanmaktadır. Belli özel günlerde çeşitli indirimler yapmaktayız. Anneler günü, babalar günü, sevgililer günü gibi sevdiklerinizi mutlu etmek isteyeceğiniz özel günlerde çeşitli indirimlerimizden fayda sağlayabilir ve kolaylık ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bu özel indirimlerimiz ve kampanyalarımız yanı sıra çeşitli taksit avantajlarımız da bulunmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Ortaya koyduğumuz bu indirimler, kampanyalar ve taksit avantajları sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı çok mutlu olmaktayız.

İşletme olarak bu indirimleri, kampanyaları ve taksit avantajlarını belirleme konusunda detaylı araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Bu araştırma ve çalışmaların yapılabilmesi için bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımızdan çok büyük fayda sağlamaktayız. Bu elemanlarımızın bilgi birikimlerinden faydalanmak suretiyle gelir gider hesaplamaları yapılmakta ve siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ortaya çıkarılmaktadır. Muhasebe elemanlarımız bu uygun fiyatların ortaya çıkarılması adına hesaplamalar yaparken günümüz ekonomik şartlarından, kur fiyatlarından, enflasyondan büyük oranda fayda sağlamaktadır. Kargo şirketleri arasında uygun fiyatlı hizmet veren işletmeler arasında yer alan bir işletme olarak bu durumdan dolayı müşterilerimizin bizlerden övgü ile bahsetmesini sağlamakta ve bu durumdan mutluluk duymaktayız.

Şanlıurfa Uçak Kargo
Şanlıurfa Uçak Kargo

Şanlıurfa Uçak Kargo Hizmeti

Şanlıurfa uçak kargo işletmesi olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimiz sayesinde barkot hizmetleri de sunmakta ve bu hizmetler sayesinde kargolarınızın kolaylık ile takiplerini yapabilmekte ve güvenli hizmetler sunabilmekteyiz. Kargolarınız paketleme aşamalarından geçtikten sonra teknolojik sistemlerimize kayıt edilmekte ve barkot numaraları belirlenmektedir. Barkot numaralarının bulunduğu kâğıtta alıcı adresi, alıcı numarası, alıcı ismi gibi bilgiler yer almakta ve kargolarınızın doğru adreslere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

İşletme olarak kullandığımız barkot sistemleri sayesinde kargolarınızın uçaklara yüklenmesi ve teslim alınması aşamalarında büyük fayda sağlanmaktadır. Her elemanımızın telefonlarında yüklü olan özel programlarımız sayesinde ürünlerinizin hangi aşamada olduğu tespit edilebilmekte ve kargo kaybolmalarının önüne büyük oranda geçilmesi sağlanmaktadır.

Şanlıurfa uçak kargo olarak siz değerli müşterilerimize kargo sektöründe kaliteli hizmetler sunmakta ve bu hizmetler esnasında her zaman yüksek modelli ve bakımlı kargo araçları kullanmaktayız. Kullandığımız kargo araçlarının elemanlarımız tarafından tüm periyodik bakımları eksiksiz şekilde yapılmakta ve kargolarınızın yeni adreslerine ulaşması esnasında sorun yaşanmaması sağlanmaktadır.

Kullandığımız kargo araçlarının ürün taşıma kısımları özenli ve titiz bir şekilde korumalı hale getirilmektedir. Ayrıca kargo araçlarımız arasında motosikletler de bulunmakta ve bu motosikletler sayesinde acil kargo hizmetlerinizin hızlı bir şekilde sunulması sağlanmaktadır. Kullandığımız motorlar sayesinde günümüzün en büyük problemleri arasında yer alan trafik problemi en kolay şekilde çözüme kavuşturulmakta ve sizlerin acil olarak kargo hizmetleri alabilmeniz sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara