İçeriğe geç

Bağlarbaşı Kurye

Son yüzyılda araçların gelişmesi ve internetin yaygın kullanımı ile birlikte kargo hizmeti kullanılmaya başlamıştır. Özellikle çeşitli uygulamaların artması ve hızlanan hayat temposu, kargo çalışmalarına olan talebi arttırmaktadır. Bireyler ulaştırmak istedikleri paketleri, eşyaları bu yöntem ile kolayca iletebilmektedir.

Bizlerde kargo sektöründe faaliyet göstererek, yoğun bir şekilde teslimat gerçekleştirmekteyiz. Farklı boyutlara uygun araç seçenekleri ile istediğiniz her şeyi gönderebilirsiniz. Üstelik çalışmalarımız bir şehir ile sınırlı değil, Türkiye’nin her noktasına kargo teslim etmekteyiz.

Başka bir adrese göndermeniz gereken eşyalar ve ürünler için kargo hizmeti arıyorsanız doğru adrestesiniz. Hızlı teslimat seçeneğimiz sayesinde, istediğiniz zaman paketlerinizi alıcıya ulaştırabiliriz. Bir kargo hizmeti alınacağında dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. Bunlardan biri firmanın sağladığı, sorunsuz teslimat güvencesidir. Paketinizi bizlere teslim ettikten sonra, arkanıza yaslanıp kendinize zaman ayırabilirsiniz. Çünkü profesyonel çalışma ekibimiz, tüm süreci sizler adına yönetmektedir.

Bağlarbaşı kurye, hizmetlerimiz kargo seçenekleri bakımından oldukça gelişmiş imkânlara sahiptir. Büyük bir paket göndermek isterseniz arabalı kargo, ya da farklı bir ile hemen göndermek isterseniz uçak kargo seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm bu yöntemlere ek olarak motorlu kargo çalışmalarımız da bulunmaktadır.

Bağlarbaşı kurye ile gerçekleştirdiğimiz teslimatlar son yıllarda yoğun ilgi görmektedir. Şirketler, bireysel müşteriler bu yöntemin avantajları sayesinde işlerini kolayca halletmektedir. İstanbul trafiği, her geçen gün artan araç sayısı sebebiyle paketlerin ulaşım süresini olumsuz etkilemektedir. İşe gidiş ve dönüş saatlerinde trafik içerisinde ilerlemek neredeyse mümkün olmamaktadır. Bizler, motor ile gerçekleştirdiğimiz teslimat yöntemi sayesinde hızlı hareket edebilme imkânına sahibiz.

Göndereceğiniz paketler için herhangi bir uzaklık kısıtlaması bulunmamaktadır. İstanbul’un en uzak noktası için teslimat talebinde bulunabileceğiniz gibi birkaç mahalle ilerisi için de kurye çağırabilirsiniz. Tüm teslimatlar aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Hareket noktasında diğer araç tiplerinden daha avantajlı olan motorlar, dar ara sokaklardan bile duraksama yaşamadan geçebilmektedir. Zor ulaşım, karmaşık yollara sahip adresler için endişelenmenize gerek yoktur. Araçlarımızda bulunan navigasyon cihazları sayesinde kolay bir şekilde, her adrese ulaşmaktayız. Sürücülerimizin tamamı yol ve güzergâh bilgisine sahip kişilerdir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, kargo çalışmalarımızı devamlı olarak güncel tutmaktayız. Bağlarbaşı kurye talebinde bulunarak, kalite standartlarına uygun çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Motor kullanan sürücülerimizin tamamı eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Araçların bakımları belirli periyotlara düzenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bağlarbaşı Kurye
Bağlarbaşı Kurye

Bağlarbaşı Kurye Hizmeti

Tüm kargo tiplerine uygun, farklı türde araçlarımız mevcuttur. Gönderi özelliklerinize uygun araçlar için müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Bağlarbaşı kurye ile göndermek istediğiniz paketlerde herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Ancak büyük boyutlu paketler, sürüş esnasında motorun dengesini bozacağından diğer araçlar ile taşınmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü ürün için taşıma gerçekleştiriyoruz. Paket içeriklerinize müdahale etmeyerek, özelinize saygı duyuyoruz. Teslimat sürecinde yalnızca gönderi numarası ve paket özelliklerini kaydediyoruz bu sayede olası bir karışıklığı engelliyoruz.

  • Hediyelik eşyalar, çiçekler
  • Kitap, defter, kırtasiye malzemeleri
  • Ayakkabı, çanta
  • Çeşitli gıda paketleri
  • Giyim ürünleri
  • Belge, evrak ve dosyalar
  • Pasaport, kimlik belgesi…

Bağlarbaşı kurye hizmetleri ile gün içerisinde pek çok teslimat gerçekleştiriyoruz. Ancak her paketin, teslimat süresi farklı farklı olmaktadır. Paket içeriğinin önemine göre, acil teslim edilmesi gerekenler ve standart sürelerde teslim edilmesi gerekenler bulunmaktadır. Bizlerde müşterilerimiz, ihtiyaçlarına yönelik seçenekler arasından kendine uygun olanı talep edebilsin diye farklı yöntemler geliştirdik.

  • Normal kurye: Müşteri temsilcimiz tarafından verilen kurye randevusunda belirtilen saatte, paketi teslim almak üzere sizlere ulaşmaktayız. Paket teslim alındıktan sonra yaklaşık 180-240 dakika içerisinde kargo süreci tamamlanmaktadır.
  • Express kurye: 90-120 dakika içerisinde gönderilerinizi iletebilirsiniz. Bu seçenek ile süreci hızlandırma imkânı bulunmaktadır.
  • VIP kurye: 45-90 dakika arasında teslimat süreci tamamlanmaktadır.

Kuryelerimiz tarafından taşınan tüm ürünlere oldukça özen göstermekteyiz. Hasar almadan iletilebilmesi adına, çalışmalarımızın tamamını titizlikle yürütüyoruz. Motorların üzerinde bulunan taşıma bölmesi, paketlerin sarsılmaması ve dökülmemesi için özel olarak üretilmektedir. Gıda paketlerinizi bizlere güvenle teslim edebilirsiniz. Trafik içerisinde en hızlı ulaşım seçeneği olan motorlarımız sayesinde yiyecekler hava şartlarından etkilenmeden teslim edilmektedir.

Kuryemiz tarafından sizlere verilen takip numarası ile gönderinizin bulunduğu konumu kontrol edebilir, süreç hakkında bilgi alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara