İçeriğe geç

Baltalimanı Kurye

Baltalimanı kurye işletmesi olarak her zaman sunduğumuz hizmetleri en hızlı şekilde meydana getirmekte ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Kurye hizmetlerinin hızlı bir şekilde sunulması insanlar tarafından en çok beklenilen ve istenilen özellikler arasında yer almaktadır. İnsanlar sipariş verdikleri market ürünlerini, yemekleri ve daha birçok ürünü en kısa süreler içerisinde teslim almak istemektedirler. Bizler de müşterilerinin beklentilerini karşılama amacı güden bir işletme olarak her zaman hızlı hizmetleri meydana çıkarmak adına detaylı araştırmalar ve çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız araştırma ve çalışmalar sayesinde bünyemizde motor gücü yüksek olan motosikletler bulundurmakta ve bu motosikletler sayesinde her zaman en hızlı hizmetleri sunabilmeyi başarmaktayız.

Motor gücü yüksek seviyelerde yer alan motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını da zamanında yaptırmakta ve bu bakımlar sayesinde sunduğumuz hizmetlerin hızlarını azaltacak sorunların yaşanmamasını sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın motor kullanım konusunda yetenekli olmalarına çok özen göstermekte ve bu özen ışığında işe alımları aşamasında uygulamalı sınavlara girmelerini sağlamaktayız. Motor kullanım konusunda sınava giren kurye elemanlarının bu sınavda başarı göstermeleri şartıyla işe alımlarını sağlamaktayız. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları sayesinde motor kullanım teknikleri konusunda detaylı eğitimler vermekteyiz. Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerimizin güncel olması ve verdiğiniz siparişlerinizin anlık olarak bizlere iletiliyor olması da sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulmasını sağlayan en önemli özellikler arasında kendisine her zaman yer bulmaktadır.

Baltalimanı kurye işletmesi olarak bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmalarına çok büyük özen göstermekte ve bu sayede her zaman sunduğumuz kurye hizmetlerin kaliteli ve sorunsuz olarak sunulmalarını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olması kurye hizmetlerinin her aşamasına doğru orantılı olarak profesyonelliği kazandırmaktadır. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızı işe almadan önce çeşitli denemelerden ve sınavlardan geçirmekte ve bu sayede deneyim ve tecrübelerinden emin olarak işe alımlarını sağlamaktayız. Kurye elemanları kurye hizmetlerinin en önemli kriterleri olmakta ve bu sayede memnun edici hizmetler ortaya çıkmaktadır.

Baltalimanı kurye olarak çeşitli eğitim kurumları ile anlaşmalar sağlamakta ve bu anlaşmalar neticesinde kurye elemanlarımıza düzenli olarak eğitimler, seminerler düzenlemekteyiz. Düzenlediğimiz bu eğitim ve seminerler sayesinde sunulan kurye hizmetlerinin her zaman belli bir profesyonellik oranları ile sunulmasını ve bu sayede hizmetlerimize karşı olan taleplerin devamlı olarak artış göstermelerini sağlamaktayız. Hizmetlerimize karşı olan devamlı artış bizleri mutlu etmektedir. Bünyemizde uzun senelerden bu yana hizmet veren kurye elemanlarımızın sayıları çok fazla olmakta ve bu sayede müşterilerimizin en ufak bir sıra beklemeden hızlı şekilde hizmet almaları sağlanmaktadır. Sıra beklemeden hizmet alan müşterilerimiz her zaman olumlu düşüncelerini bizlere aktarmaktadırlar.

Baltalimanı Kurye
Baltalimanı Kurye

Baltalimanı Kurye Hizmeti

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet vermekte ve verdiğimiz hizmetler karşısında yapacağınız ödemeleri EFT ve FAST olarak yapabilmenizi sağlamaktayız. Bu ödeme yöntemi ile ödeme yapabilmek çoğu müşterimiz tarafından memnuniyet ile karşılanmakta ve büyük kolaylık sağlayacak nitelikte olmaktadır.

İnternet sitemiz üzerinden siparişlerinizi tamamladıktan sonra ödeme aşamasına geçtiğiniz de hangi ödeme yöntemi ile ödeme yapmak istediğiniz sorulmaktadır. EFT ve FAST ile ödeme yapmak istediğiniz zaman teknolojik sistemlerimiz sizlere otomatik olarak her bankaya ait olan IBAN ve hesap numaralarımızı vermektedir. Her bankaya özel olarak belirlenen IBAN ve hesap numaralarımız sayesinde ödemelerini yapma aşamasında en ufak bir masraf dahi ödememeniz sağlanmaktadır.

Baltalimanı kurye işletmesi olarak müşterilerimizin sipariş verdikleri ürünleri zili çalmadan teslimat yöntemi ile teslim alabilmelerini sağlamaktayız. Bu yöntem hakkında kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde teslimat yönteminin en ufak bir sorun dahi yaşanmadan meydana getirilmesi sağlanmaktadır.

Zili çalmadan teslimat yöntemi evlerinde rahatsız edilmemesi gereken kişiler olan müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Aynı zamanda gece saatlerinde yemek siparişi veren müşterilerimiz de zili çalmadan teslimat yöntemi tercih etmekte ve siparişleri geldiği zaman telefon ile haber almaktadırlar. Bu teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen yöntemlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara