İçeriğe geç

Ankara Kurye

Göndereceğiniz bir eşyanın ya da evrakın takibini yakmaktan yorulduysanız tam olarak doğru yerdesiniz. Ankara kurye hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunan firmamızın en önemli ilkesi güven ve hıza verilen önemdir.

Günümüz dünyasının en önemli problemlerinden biri hızla akan hayat içinde yapmamız gereken işlerin bir türlü yetişememesidir. Taşımacılık faaliyetleri de bu hızın sağlanması için ortaya çıkmış sektörlerden biridir. Bu sektörün içerisinde pek çok kurum ve kuruluş faaliyette ve yarış halindedir. Her iş kolu gibi ihtiyaçtan ortaya çıkan taşımacılık hizmetleri içerisindeki bu yarışta artık biz de varız.

Ankara kurye hizmeti bünyemizde yer alan çalışanlarımız şehri çok iyi bilir ve verdiğiniz adres üzerinden teslimatı kısa süre içerisinde tamamlar. Asla sizin adreste bulunmadığınızı iddia etmez ve sorunu ortadan kaldırmaya yönelik yaklaşım sergilerler. Göndereceğiniz evrak ya da eşya taşıma işlemi esnasında kesinlikle hasar almaz.

Acil Moto Kurye firması olarak taşınmasını istediğiniz ürünün ne olduğunu araştırmıyoruz. Meraklı insanların gözlerinden uzakta güven içerisinde taşımacılık işlemlerimizi tamamlıyoruz. Motorlu kurye ekibimiz bir adresten diğer bir adrese teslimat sağladığı için fazla çaba göstermenize gerek kalmaz. Sırada beklemez ve gereksiz belgeler ile uğraşmazsınız.

Biz sizin için tüm süreçle özel olarak ilgileniriz. Sunduğumuz hizmetin en önemli avantajı hızlı olması ve kolay olmasıdır. Ankara ilinin yorucu hayatı ve hızı içinde siz de daha basit bir yaşam istiyorsanız adresiniz bizim adresimizdir. Size her zaman bir telefon kadar uzaktayız.

Kurye hizmetleri son dönemlerde şehrin yavaşlamaya başlayan kalp atışlarının daha hızlı atmasını sağlayan bir sektördür. Bizler de deneyimlerimiz ve donanımlarımız sayesinde bu sektörün büyük bir parçasıyız. Saygıyla ve özenle eğitim vermiş olduğumuz çalışanlarımızın sizin ihtiyacınızı ve talebinizi karşılamak için bekliyor. İşini sorumluluk bilinci ve tutkuyla yapan ekibimizle sizi tanıştırmak istiyoruz.

Ankara Kurye
Ankara Kurye

İstanbul Ankara Kurye Hizmeti

Ankara ilinde teslim almak istediğiniz ya da adrese göndermek istediğiniz gönderileri kuryelerimiz ile hızlıca gönderebilir ve teslim alabilirsiniz. Bizler Acil Moto Kurye ekibi olarak uzun senelerdir bu sektörde emek gösteriyoruz. Sektörde faaliyet göstermiş olduğumuz süre boyunca kendimizi her geçen gün geliştirmeye çalışıyoruz. Günümüz şartlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve isteklerine en doğru çözüm seçeneklerini sunuyoruz.

Bizler alanında uzman ekibimizle beraber başarılı çalışmalar sürdürmeye devam ediyoruz. Kuryelerimiz Ankara kurye hizmetlerimiz ile farklı iki adres arasında gönderi taşıyor. Bu gönderilerin özellikleri ve boyutları değişebiliyor. Hizmet verdiğimiz gönderi çeşitlerinden bazılarını şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sağlık ürünleri
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Kıyafet, ayakkabı, çanta ve aksesuarlar
 • Kozmetik ürünleri
 • Kişisel bakım ürünleri
 • Teknolojik ürünler
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Fatura, evrak, belge, irsaliye vb.
 • Kırtasiye ürünleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Hobi ürünleri
 • Hediyelik ürünler
 • Kimlik, ruhsat, ehliyet, pasaport vb.

Ankara kurye hizmetlerimiz oldukça geniş kapsamlıdır. Firmamız bu alanında önde gelen isimleri arasında yer almaktadır. Müşteri odaklı çalışmalar sunan firmamız %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Bizler müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına göre gönderi taşıma hizmeti sunuyoruz. İsterseniz göndermek istediğiniz gönderiyi teslim alarak ofisimize gelebilirsiniz. Burada gerekli işlemleri yaparak gönderinizi taşırız.

Kurye alanında hizmet veren firmamız çalışmalarına kesintisiz bir şekilde devam ediyor. İhtiyacınız olan her an firmamızla irtibata geçebilir ve kurye talep edebilirsiniz. Göndermek istediğiniz paketin teslim edilmesi için istediğiniz bir saat varsa o saatte paketiniz alıcısına ulaştırılır. Aynı zamanda gönderiyi teslim almasını istediğiniz bir alıcı varsa gönderi yalnızca o alıcıya teslim edilir. Firmamızla irtibata geçerek ihtiyacınıza göre kurye hizmeti alabilirsiniz.

İsterseniz uzun süreli kurye hizmeti de alabilirsiniz. Yıllık, aylık, haftalık ve günlük olmak üzere motorlu kurye hizmeti alabilirsiniz. Bunun için firmamız ile irtibata geçip görüşme sağlamanız yeterli olacaktır. Bu sayede Ankara içerisinde gerçekleştirmek istediğiniz gönderi taşıma işlemlerinizi kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Gönderileriniz doğru fiyat aralığında taşınacaktır. Fiyatlarımız her yıl kendisini güncelleyerek hizmete sunulmaktadır. Kaliteli, güvenilir, profesyonel, sorunsuz, uygun fiyatlı ve doğru Ankara kurye hizmeti almak için Acil Moto Kurye firmamızı her zaman içiniz çok rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara