İçeriğe geç

Bahçeşehir Kurye

Bir yerden başka bir yere kısa süreler içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerin taşımacılığında sıklıkla tercih edilen motor kuryeler son yılların vazgeçilmez teslimat hizmetleri arasında yer almaktadır.

Özellikle zamanla yarış halinde olan iş insanlarının sıklıkla tercih ettiği motorlu kurye taşımacılığında Bahçeşehir kurye olarak yıllardır kalitemizden ödün vermeden profesyonel bir teslimat hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alanında tecrübeli, güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile haftanın her günü ve her saati hizmet vermeye devam eden firmamızı ihtiyaç duyduğunuz her an tercih edebilirsiniz. Firmamız olarak her an ve her dakika hizmetinize hazırız.

Firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmalarımızı yıllar içinde daha da geliştirerek adımızı İstanbul’un iki yakasında da duyurmayı başarmış bulunmaktayız. Şehirler arası kurye hizmeti de vermekte olan firmamız çalışmalarını Bahçeşehir bölgesinde de büyük bir ilgiyle sürdürmektedir.

Alanında profesyonel, donanımlı, gerekli sürücü belgelerine ve yeterli konum bilgisine sahip olan çalışanlarımız ile vermiş olduğumuz teslimat hizmetlerimizde önceliğimiz daima firmamızı tercih eden müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimize ihtiyaç duyduğunuz her an yardımcı olabilmek adına çalışmalarımızı haftanın her günü ve her saati sürdürmekteyiz.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet vermeyi hedefleyen ve bu doğrultuda profesyonel bir kalitede iş hizmeti sunan firmamız daima hizmetinize hazırdır. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Bahçeşehir Kurye
Bahçeşehir Kurye

Bahçeşehir Kurye Hizmeti

Bahçeşehir kurye olarak yıllar içinde birçok ürünün taşımacılığını yaparak firmamızı tercih eden müşterilerimize sunmuş olduğumuz teslimat hizmetlerimizi yıllar içinde oldukça kapsamlı ve çok çeşitli hale getirmiş bulunmaktayız. Firmamız müşterilerimizi mağdur etmemek adına birçok ürünün taşımacılığını yapmaktadır.

Firmamız tarafından taşımacılığı yapılan ürünler genellikle şu şekildedir:

● Faturalar

● Kıyafetler

● Çiçek buketleri

● Hediyelik eşyalar

● Kimlik ve pasaport

● Dosyalar ve evraklar

● Çeşitli gıdalar ve ilaçlar.

Bunların dışında daha birçok ürün firmamız tarafından güvenli bir şekilde dilediğiniz adreslere sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Alanında uzman ve yeterli konum bilgisine sahip kuryelerimiz ile vermiş olduğumuz teslimat hizmetimiz esnasında, paketlerinizin yabancı bir adrese teslim edilmesi, kaybolması ya da herhangi bir hasar alması gibi durumlar söz konusu bile değildir. Firmamız bünyesinde çalışmakta olan kuryelerimiz bu konuda oldukça titiz ve özenli davranmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin firmamızla olan güven bağını sarsmamak adına çalışmalarımızı daima büyük bir titizlikle ve disiplinli bir şekilde yürütmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her an firmamızı tercih edebilir ve müşterilerimize sağlamış olduğumuz teslimat hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Bahçeşehir kurye olarak firmamıza emanet etmiş olduğunuz paketlerinizi daima üst düzey bir kalitede korumakta ve dilediğiniz adreslere istediğiniz saatler arasında gecikme olmadan teslim etmekteyiz.

Çalışmalarımızı daima müşteri memnuniyetini esas alarak bu doğrultuda yürütmeye özen gösteren firmamız fiyat seçenekleri konusunda da daima müşterilerin memnun kalacağı ölçülerde bütçe dostu fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Bir yerden başka bir yere dilediğiniz tarih ve saatler arasında teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizin fiyatını belirleyen birçok etmen bulunmaktadır.

● Paketinizin boyutu

● Paketinizin ağırlığı

● Teslim edilmesini istediğiniz adrese olan mesafenin uzaklığı

● Firmamız tarafından sunulan kurye seçeneklerinden hangisini seçtiğiniz gibi birçok etmen paketinizin teslimat ücretini belirlemek konusunda oldukça önemli bir rol oynamaktadır.

Bütün bu etmenler göz önünde bulundurularak firmamızı tercih eden müşterilerimize en uygun fiyat teklifi sunulmaktadır. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi bu aşamada da daima müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmakta ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz.

Ekonomik fiyat seçenekleri ile kalitesinden ödün vermeyen firmamız bu zamana kadar firmamızı tercih eden müşterilerimizi daima memnun etmeyi başarmış, güvenilir bir firmadır.

Özverili, disiplinli ve alanında tecrübeli çalışanlarımız ile yürütmekte olduğumuz teslimat hizmetlerimizden sizlerde faydalanmak isterseniz haftanın her günü dilediğiniz saatleri arasında tercih edebilirsiniz.

İletişim numaramızdan çağrı merkezimize çok kolay bir şekilde ulaşabilir, Bahçeşehir kurye hakkında detaylı bilgi alabilir ve müşterilerimizin hizmetine sunmuş olduğumuz çalışmalarımızdan gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara