İçeriğe geç

Çayırova Kurye

Çayırova kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe önemli, kaliteli ve profesyonel hizmetler vermekte ve bu hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz tüm bu hizmetleri en kaliteli olacak şekilde müşterilerimize sunmakta ve bu kaliteler sayesinde hizmetlerimizin çok fazla tercih edilmelerini sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin tercih ediliyor olması da bizleri ziyadesi ile mutlu eden etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak kaliteyi artırabilmek adına pek çok özelliğe önem göstermekte ve gerekli olan tüm titizliğimizi ortaya koymaktayız. Elemanlarımızın işe alınmaları, motorlarımızın satın alınma aşaması ve bakımlarının yapılma aşaması, teknoloji kullanımı, teknolojik sistemlerimizin güncellenmesi, hızlı hizmet sunulması, uygun fiyatlar ile hizmetler sunulması, teslimat seçenekleri, ödeme seçenekleri gibi pek çok aşamaya titizlik göstermekte ve bu sayede sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

İşletme olarak motorlarımızı satın alma noktasında detaylı ve uzun araştırmalar yapmakta, elemanlarımızın işe alımları noktasında çeşitli sınavlar ve sözlü mülakatlar yapmakta, kullandığımız teknolojik sistemlerin günümüz çağının özelliklerini bünyesinde taşıyabilmesi adına düzenli olarak güncellemekteyiz. Ayrıca ödeme seçenekleri müşterilerimizin isteklerine göre artırmakta ve bu yaptığımız çalışmalar sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmaktayız.

Çayırova kurye işletmesi olarak müşterilerimizin zamanlarının çok değerli olduğunu bilmekte ve zamandan tasarruf etmelerini sağlayacak şekilde hızlı hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin hızlı olması işletmemizin en önemli özellikleri arasında yer almakta ve müşterilerimiz tarafından her zaman olumlu dönüşlerin alınmasını sağlamaktadır. Kurye sektöründe hızlı hizmetler sunabilmek için pek çok özelliğin aynı anda devrede olması gerekmektedir. Motorların manevra kabiliyetlerinin yüksek olması, motor gücünün iyi olması ve bu motorları kullanan şoförlerin yetenekli olması gibi özellikler sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlayan ana etkenler arasında yer almaktadır. Bizde hızlı kurye hizmetleri sunabilmek adına bu özellikleri çok fazla şekilde dikkat ve özen göstermekteyiz.

İşletme olarak kargo sektöründe sunmakta olduğumuz hizmetlerin hızlı olarak müşterilerimize zamandan tasarruf etmelerini sağlamaları adına teknoloji kullanımına da çok fazla özen göstermekteyiz. Teknolojik sistemlerimizin verdiğiniz siparişleri anlık olarak bizlere iletmeleri ürünlerin hızlı olarak yola çıkmasını ve sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Ayrıca işletme olarak adreslerinize giden güzergâhları özenli ve titiz şekilde belirlemekte ve çevresel faktörlerden olumsuz etkilenmeden siparişlerinizi hızlı şekilde sizlere teslim edebilme şansına sahip olmaktayız. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın bütününe motor kullanım teknikleri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetlerin hızlı olmalarını sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Çayırova Kurye
Çayırova Kurye

Çayırova Kurye Hizmeti

Çayırova Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren işletme olarak her zaman güncel özellikleri bünyesinde bulunan teknolojik sistemler kullanmaktayız. Kullandığımız bu teknolojik sistemler sayesinde sunulan kurye hizmetlerinin eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde sunulmasını ve siparişlerin teslim edilme aşamasında kullanılacak en doğru ve en güvenli güzergâhların belirlenmesi sağlanmakta ve bu sayede her zaman kaliteli hizmetler sunulmaktadır.

İşletme olarak tüm motosikletlerimizin yüksek donanımlı ve teknoloji seviyelerinin yüksek olmalarını sağlamaktayız. Bu sayede siparişleriniz en güvenli ve en hızlı şekilde sizlere teslim edilmekte ve bu sayede siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgüleri, beğenileri ve takdirleri kazanılmakta ve bu durumdan dolayı çok fazla mutluluk duymaktayız.

Çayırova kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en alt seviyede fiyatlar belirlemekte ve bu fiyatlar sayesinde maddi olarak zorlanmadan rahat bir şekilde hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. İşletme olarak bu uygun fiyatların belirlenmesi aşamasında ekonomiden iyi anlayan muhasebe elemanları bulundurmaktayız. Bu muhasebe elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamakta ve en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

İşletme olarak uygun fiyatlarımızın yanında devamlı olarak çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekteyiz. Belli bir sınırda ürün siparişi verildiği zaman çeşitli indirim kodları sizlere tanımlanmakta ve diğer siparişleriniz de kullanmanız sağlanmaktadır. Bu indirim kodları sayesinde müşterilerimiz çok daha uygun fiyatlara indirim alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara