İçeriğe geç

Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu kurye ekimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en hızlı hizmetleri vermek için çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. 7 gün 24 saat olarak verdiğimiz kurye hizmetleri ile her an sizlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Kurye ihtiyaçlarına olan ilgi her geçen gün artış göstermekte ve firmamız bu ihtiyaçları karşılamak için özveriyle çalışmaktadır. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde günlük işleriniz ve iş faaliyetlerinizde aksama yaşamadan teslimat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm kurye talepleriniz ve istekleriniz aynı özenle ve ehemmiyetle değerlendirilmektedir. Çözüm odaklı yaklaşımımız sayesinde tüm işlemleriniz hızlıca sonlandırılmaktadır. Zincirlikuyu kurye ailesi olarak güçlü altyapımız ve sağlam adımlarımız ile çıktığımız bu yolda en güncel gelişmeleri takip ediyor ve uygulamalarımız arasına ekliyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte bizlerde gelişmeye devam ediyoruz. Deneyimli personellerimiz ile seçeceğiniz teslimat şekillerimize göre her türlü ürününüzü belirttiğiniz noktalara ulaştırıyoruz.

Tüm gönderileriniz aynı özen ve hassasiyetle taşınmaktadır. Hızlı teslimat yapabilmek adına güvenlik tedbirlerini uygulamaktan asla vazgeçmiyoruz. Can ve mal kaybını tehlikeye atacak ve trafikte yer alan diğer araç ve yayalara zararı dokunacak hal ve davranışlardan sakınıyoruz. Taşınacak olan ürünlerinizin ağırlıkları Zincirlikuyu kurye ekibimiz tarafından taşınamayacak ağırlıkta ise tehlikeli durumlardan uzak durmak adına araçlı kuryelerimizi sizin için tahsis ediyoruz. Ağır ve hassas ürünlerinizi araçlı kuryeler ile kısa sürelerde yerlerine teslim ediyoruz.

Müşteri memnuniyetini önemseyen firmamız tüm çalışanları ve yönetim ekibiyle birlikte kurye ihtiyaçlarınızı zaman ve mekân fark etmeksizin karşılamaya özen göstermektedir. Evraklarınız, özel eşyalarınız ve her türlü çeşitlilikte paketleriniz tarafımızdan taşınmakta olup, yalnızca tehlikeli içeriğe sahip ve taşınması yasak olan ürünler taşınmamaktadır. Taşıma işlemi tamamlanan ürünleriniz hakkında bilgilendirme yapmakta ve detayları sizinle paylaşmaktayız.

Zincirlikuyu Kurye
Zincirlikuyu Kurye

Zincirlikuyu Kurye Hizmeti

Zincirlikuyu kurye personellerimiz güzergahlar konusunda bilgi sahibi olmaları ve işlerindeki tecrübeleri sayesinde hızlı teslimat seçeneklerimizi yerine getirirken oldukça pratik davranabilmektedir. İstanbul’un birçok noktasına aynı hız ve kalitede gönderim yapılabilmesine katkı sağlamaktadırlar. Sizlerin memnuniyeti için kıyafet önlemlerini tam olarak yerine getiren ekibimiz, araç ve motorların bakımını da eksiksiz yerine getirmektedir. Bu sayede gönderilerinizin yerine ulaşmasını içiniz rahat bir şekilde bekleyebilirsiniz.

Teslimat şekillerimiz arasında Normal, Express ve Vip gönderim seçenekleri yer almaktadır. Normal gönderimleriniz sabah 09:00 saati ile akşam 18:00 saatleri arasında gerçekleştirmek istediğiniz gönderileriniz için geçerlidir. Hızlı gönderim talebiniz varsa bu noktada devreye Express gönderimimiz çıkmaktadır. Akşam 20:00 a kadar Express taleplerinizi karşılamaktayız. Diğer bir hizmetimiz olan Vip gönderim seçeneğimiz ile 24 saat teslimat gerçekleştirebilmekteyiz. Tüm seçeneklerde hızlı bir şekilde sizden alınan gönderiler güvenle belirttiğiniz lokasyonlara ulaştırılmaktadır.

Zincirlikuyu kurye ekibimizin hizmetlerinden faydalandığınızda çeşitli avantajlar sizleri beklemektedir. Bu avantajlar arasında;

  • Vip hizmet
  • 7/24 hizmet
  • Deneyimli ekip
  • Müşteri hizmetleri
  • Güvenli taşımacılık
  • Kaliteli hizmet
  • Çözüm odaklı hizmet anlayışı gibi özel hizmetler yer almaktadır.

Aynı zamanda anlaşmalı olduğumuz hava kargo firmaları ile havaalanı olan şehirlere paketlerinizi rahatlıkla gönderebiliyorsunuz. En yakın ve uygun tarife saatine yetiştirilen gönderilerinizi vakit kaybı olmaksızın diğer şehirlere gönderebilirsiniz.

Zincirlikuyu kurye ekibimiz ile toplu gönderim işlemlerinizde de sizlere destek olamaya devam ediyoruz. Kurumsal gönderileriniz için oluşturulan ve her zaman yenilenen kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizleri her zaman arayabilirsiniz. Merak ettikleriniz için ve kurye çağırmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara