İçeriğe geç

Tokatköy Kurye

Tokatköy kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli, tecrübeli ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetlerin sunulma anında en ufak sorunların bile yaşanmamasını sağlamaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin en ufak sorunlara bile gebe olmaması her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda çok büyük rol oynamaktadır. İşletme olarak sorunsuz hizmet verebilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve tüm özelliklerimizin düzenli olarak yükseltilmelerini ve geliştirilmelerini sağlamaktayız. Kurye hizmetleri bünyesinde olmaz ise olmaz kriterler arasında sorunsuz hizmetlerin sunulması yer almakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla talep edilmektedir.

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin sorunsuz olması adına teknoloji kullanımına, kurye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olmalarına, kullandığımız motorlarımızın bakımlı ve yüksek modelli olmalarına çok fazla önem ve özen göstermekteyiz. İşletme olarak önem ve özen gösterdiğimiz tüm bu etkenler devamlı olarak geliştirilmekte ve bu geliştirmeler sayesinde müşterilerimize her zaman sorunsuz ve kaliteli hizmetler sunabilmemiz sağlanmaktadır. Ayrıca piyasa koşullarını devamlı olarak araştırmakta ve müşterilerimizin fiyat, performans, hız ve güven gibi tüm beklentilerini sağlayabilmenin yollarını aramaktayız. Bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın da sundukları kurye mesleklerinde uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmaları sorunsuz kurye hizmetlerinin en büyük etkenleri arasında yer almaktadır.

Tokatköy kurye isimli işletme olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacak şekilde sunulabilmeleri adına her zaman dikkatli ve özenli şekilde çalışmalar yapmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde en çok kullanılan materyal olan motorlarımıza da çok büyük özen göstermekte ve motor, fren, filtre, yağ, lastik gibi tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktayız. Ayrıca kullandığımız motosikletlerimizin yüksek modelli olması ve bu durumdan dolayı donanımlı olmalarına da ayrı bir özen göstermekteyiz. Kullandığımız tüm motorlarımız da büyük ve güvenli ürün taşıma hazneleri bulunmakta ve bu hazneler sayesinde siz değerli müşterilerimizin istediğiniz kadar ürün siparişleri verebilmenizi ve bu ürünlerin en güvenli şeklide sizlere ulaşmalarını sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye elemanlarımız motorlarımızdan sorumlu olmakta ve tüm bakımlarını detaylı şekilde takip etmekte ve gerekli görüldüğü yerde yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamaktadırlar. İşletme olarak motorlarımızın hepsini özenli şekilde yapılandırmakta ve en güvenli hale getirmekteyiz. Güvenli hale gelen motorlarımız sayesinde ürünlerinizin tamamı hasarsız ve sorunsuz şekilde sizlere teslim edilmekte ve bu özelliğimiz sayesinde sizlerin her zaman memnuniyetleri, takdirleri ve beğenileri kazanılmaktadır. Motorlar kurye sektöründe vazgeçilmez etkenler bir tanesi olmakta ve bizlerde bunun farkında olduğumuz için her zaman motorlarımıza ayrı bir özen göstermekte ve bu özen dâhilinde tüm yapılandırılmalarını yapmaktayız.

Tokatköy Kurye
Tokatköy Kurye

Tokatköy Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde hizmet veren tüm kurye elemanlarımıza ürün bilgileri hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde siz değerli müşterilerimizin ürünlerinize hasarsız şekilde sahip olabilmeniz sağlanmaktadır. Ürün bilgileri eğitimlerinde tüm ürünlerin hassasiyet yapıları hakkında çeşitli bilgiler verilmekte ve bu bilgiler ışığında ürünlerin motorları dikkatli olarak yerleştirilmeleri sağlanmaktadır.

Örnek vermek gerekirse kırılacak ürünleriniz motorlarımızın taşıma kısımlarına sabitlenmek suretiyle yerleştirilmektedir. Domates, yumurta ve ezilecek meyveler gibi ürünleriniz motorlarımızın en üst kısımlarına yerleştirilmekte ve ezilmeleri engellenmektedir. Bu şekilde planlı ve düzenli bir şekilde motorlara yerleştirilen ürünleriniz en ufak bir hasar dahi almadan sizlere teslim edilebilmektedir.

Tokatköy kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz her kurye hizmetinden sonra internet sitemize girmek suretiyle aldığınız hizmet özelinde yorum ve puanlama yapmanızı istemekteyiz. Yaptığımız yorum ve puanlamalar bizler için çok önemli bir noktada bulunmakta ve elemanlarımız tarafından dikkatli şekilde incelenmektedir. İncelemeleri yapılan bu yorumlar sayesinde hizmetlerimizin eksik yanları tespit edilmekte ve geliştirilmeleri sağlanmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin yaptıkları yorumları ile hizmetlerimizin eksik yanlarının geliştirilmesi dışında çeşitli yeni özelliklerinde bünyemize eklenmesi sağlanmaktadır. Sizlerin yorumlarda belirttiği yeni özellikler araştırılmakta ve en kaliteli şekilde sizlere sunulmaya başlanmaktadır. Kısaca işletme olarak müşterilerimizin düşüncelerini ve fikirlerine her zaman çok fazla önem göstermekte ve sunulan hizmetin kalitesini artırmak adına bu fikirlerden yararlanmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara