İçeriğe geç

İkitelli Kurye

İkitelli gelişmeye devam eden bir semttir. Sanayi bölgesi ve yapılan yeni konutlarla birlikte nüfus yoğunluğu artmıştır. İş kollarının çeşitlenmesi ve semt sakinlerinin ihtiyaç duyduğu hizmetler de farklılaşmıştır. Hızın ve ihtiyaçların değişmesiyle kurye hizmetine olan talepte de artış gözlenmektedir. Biz de bu semtteki taleplere yönelik hizmet sunabilmek için İkitelli kurye olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek için özenle çalışıyoruz. Gerek sahada gerekse diğer alalarda çalışan personelimiz profesyonel bir hizmet verir. Teslimat yapacak olan müşterimize sağladığımız kolaylıklar neticesinde müşterilerimiz kurye hizmetinden sıklıkla istifade eder.

Kurye hizmetimizin müşterilerimize sağladığı kolaylıkları şöyle sıralayabiliriz:

  • Gönderileri hızlı bir şekilde teslim edilir.
  • Gönderileriyle ilgili anlık bilgiye ulaşabilirler.
  • Profesyonel bir hizmet alırlar.
  • Esnek bir hizmet anlayışı vardır.
  • Kişiye özel bir teslimat gerçekleşir.
  • Ödeme seçenekleri kolaydır.

7/24 hizmet veren firmamız, bütün koşullarda hizmete devam eder. Günün her saati, yağmurlu veya karlı havada, yoğun trafikte kendisinden beklenen profesyonel hizmeti sunar. Bunun için gerek kuryelerinin tecrübesi gerekse donanımsal olarak motosikletlerin iyi oluşu kaliteli hizmetin baş unsurlarındandır.

İkitelli kurye ekibimiz hem firmaların hem de şahsî gönderilerin taşımacılığını yapar. Kuryelerimiz için bütün paketler aynı değerdedir. Aynı özenle ve aynı sorumluluk duygusuyla taşırlar. Her bir paket değerli ve özeldir. Çünkü kuryelerimiz bilir ki her müşterimiz bizim için değerlidir ve özeldir. Misyonumuz insana verdiğimiz değerin göstergesidir. Müşterilerimizin memnuniyetini önemser, o doğrultuda hizmet unsurlarımızı geliştiririz. Talepler doğrultusunda en hızlı ve güvenli teslimatı yaparak bir kurye hizmetinden beklenen kaliteyi ortaya koymaya gayret ederiz.

Taşıdığımız ürünlerin boyutları motosikletin boyutlarından büyükse araçlı kuryelerimiz yardımcı olur. En hızlı şekilde teslimat isteyen müşterilerimiz için vip kurye hizmeti vererek acil teslimat gerçekleştiririz. Şehir içi ve şehir dışı gönderim sağlayarak semt sakinlerimizin arzu ettiği bütün hizmetleri gerçekleştirmeye çalışırız.

Sağladığımız dikkat ve özenle firmalar arasından sıyrılıyoruz, müşterilerimizin bizi tercih etmesinin hoşnutluğu ile şevkle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her an ulaşılabilir olduğumuz için çağrı merkezimizi ne zaman arasanız personelimizle iletişim kurabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan ekibimiz iletişim yetenekleriyle de müşterilerinin saygınlığını kazanır.

İkitelli Kurye
İkitelli Kurye

İkitelli Kurye Hizmeti

İkitelli kurye ekibimiz, güvenilir taşımacılık gerçekleştirerek siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmıştır. Kurye hizmetinden beklenen en önemli noktalardan biri de güvendir. Paketin bozulmadan, kayba uğramadan, sağlam bir şekilde verilen adrese ulaştırılması, bir kurye sisteminden beklenen en birincil hizmet düsturudur. Biz de firma olarak bu unsura çok dikkat ediyoruz. Nitelikli kuryelerle çalışarak bu güveni sağlamaya çalışıyoruz. Kuryelerimiz paketi teslim aldığında bütün sorumluluk onların omzunda oluyor. Verilen adrese teslim edene kadar gerek hızlarıyla gerekse aldıkları bu büyük emanet sorumluluğuyla bilinçli bir şekilde hareket ederek teslimatı gerçekleştiriyorlar.

Elbette ki güvenli taşımacılığın bir başka önemli ayağı araçlardır. Kuryelerimizin kullandığı motosikletlerin güvenli bir taşımacılık için gerekli donanıma sahip olması gerekir. Firma olarak biz de yeni teknolojileri takip ediyor, donanımsal açıdan araçlarımızı her zaman yeniliyoruz. Bakımlarını düzenli yaptırarak güvenlik düsturunun gerçekleşmesine engel oluşturacak noktalara izin vermiyoruz. Hem hızı hem de güvenliği etkileyecek olan motosikletlerimizi özenle seçerek kuryelerimize yardımcı oluyoruz. Kuryelerimiz de manevra kabiliyetli ve yüksek donanımlı motosiklet kullanmanın verdiği güvenle en iyi teslimatı gerçekleştirebilmektedir.

Merkezi arayan müşterilerimiz kendilerine sunulan hız seçeneklerinden birini seçerek hem ödemede kolaylık yaşar hem de acil olmayan, gün içinde adrese ulaşması yeterli olan paketi için fazla ödeme yapmak zorunda kalmaz. Seçtiği hızda gönderisinin boyutu kadar ve gönderisinin gittiği mesafe kadar ödeme yapar. Hesaplama konusunda bu ayrıntılara dikkat eden firmamız, nasıl kurye hizmeti kişiye özelse ödemenin de yine kullanılan hizmet kadar olmasını sağlar.

Firmamız herkesin bu hizmetten istifade etmesini sağlayabilmek amacıyla, en uygun alt limiti belirleyerek ekonomik bir taşımacılık hizmeti verir. Müşterilerimiz de bu sistemden memnun kalır. Kimi zaman en acil kurye hizmeti alarak vip seçeneğiyle en kısa sürede adrese teslimat yapar kimi zaman ikitelli kurye hizmeti alarak paketinin sadece gün içinde adrese ulaşmasını yeterli bulur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara