İçeriğe geç

Erzincan Uçak Kargo

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük yaşantımızda da pek çok şey değişmektedir. Hayat temposu giderek artmakta ve buna bağlı olarak kargo süreçlerinde de hızlanma yaşanmaktadır. Gelişen kargo imkânları ile aynı gün içerisinde teslimat kolaylaşmaktadır. Trafik yoğunluğu ya da şehirlerarası uzak mesafeler, bireyler için zaman kaybına neden olmaktadır. Yaşanabilecek vakit kaybını önlemenin yolu kargo ile yapılan teslimatlardır.

Firmamız, kargo sektöründe uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetler sayesinde müşteri ihtiyaçlarına yönelik çalışma ve teslimat seçeneklerini geliştirmektedir. En güncel ve güvenilir teslimat seçenekleri için bizleri tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Şehirlerarası kargo sürecini oldukça hızlandıran yöntemlerden bir tanesi de uçak kargo seçeneğidir. Müşteri talepleri doğrultusunda Erzincan Uçak Kargo çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Kara yolu ile yapılan teslimatlar esnasında, yol ve iklim şartlarına bağlı olarak geç teslimat yaşanabilmektedir. Ancak uçak ile yapılan teslimatlarda böyle bir durum söz konusu olmamaktadır. Ekstrem hava olayları dışında, uçak seferlerinde bir aksama yaşanmamaktadır. Üstelik kargo araçları ile saatler boyu gidilen uzak mesafeler, hava yolu sayesinde birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır.

  • Hasarsız teslimat garantisi
  • Yüksek taşıma kapasitesi sayesinde, ağır kargoların kolay taşınması
  • Aynı gün teslimat imkânı
  • Uzak mesafeler için hızlı kargo avantajları.

Erzincan Uçak Kargo ile teslimat talebinde bulunduğunuz tüm gönderiler, titizlikle taşınmaktadır. Gönderiler, kuryelerimiz tarafından bulunduğunuz adrese gelinerek teslim alınmaktadır. Kargo sürecine hazırlanacak paketler, ekiplerimiz tarafından kayıt altına alındıktan sonra yola çıkmaktadır. Kırılabilecek ya da dökülebilecek hassasiyete sahip ürünler özenli bir şekilde, kargo bölümüne ulaştırılmaktadır.

Uçak seferleri, firmanın çalışmalarına bağlı olarak gün içerisinde birden çok kez gerçekleşmektedir. Bu sayede aynı gün içerisinde, çok sayıda kargo hava yolu ile diğer illere ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin gönderilerini, uçağın kargo bölümüne özenli bir şekilde yerleştirmekteyiz. Fazla ağırlığa sahip paketler ya da büyük boyutlu eşyalar için özel ekipmanlar kullanılmaktadır. Uçakların kargolar için ayrılmış bölümleri, paketlerin sarsılmadan gidebilmesi için özel olarak tasarlanmaktadır.

Planlama süreci, alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Böylelikle sizlere en uygun teslimat zamanı ayarlanarak, kargolarınız hızlı bir şekilde alıcıya ulaştırılmaktadır. Farklı teslimat imkânlarımız sayesinde, paketlerinizi aynı gün içerisinde istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz.

Uçakların hava limanına ulaşması ile birlikte paketler, kargo araçlarına yerleştirilerek dağıtıma çıkmaktadır. Acil bir şekilde teslim almak isteyen müşterilerimiz, hava limanından direkt teslim alma imkânına sahiptir.

Erzincan Uçak Kargo
Erzincan Uçak Kargo

Erzincan Uçak Kargo Hizmeti

Kargo teslimat süreçlerini hızlı bir şekilde tamamlamak amacıyla çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Günün her saatinde çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek kurye talebinde bulunabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan iletişim numarası ile ister telefon görüşmesi isterseniz whatsapp üzerinden müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. Uygulamamız üzerinden hızlı bir şekilde kurye talebinde bulunmak da, seçeneklerimizin arasında. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler esnasında kargo sürecine dair merak ettiğiniz tüm detaylar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Personelimiz tarafından teslimatın yapılacağı adres, müşteri bilgileri ve kargo boyutları ile ilgili detaylar talep edilmektedir. Kaydedilen bilgiler neticesinde, sizlere en uygun kargo süreci hazırlanmaktadır. Paketi teslim almak için randevu saatinin belirlenmesinin ardından, kuryemiz bulunduğunuz konuma gelmektedir. Kargonuzun nerede olduğu ile ilgili bilgi almak istediğiniz her an bizlere ulaşabilirsiniz. Teslimat sürecinin tamamlanmasının ardından, müşterimize teslimatın gerçekleştirildiğine dair bilgilendirme yapılmaktadır.

Erzincan Uçak Kargo ile yapılacak teslimatlar için fiyatlandırmalar kargo özelliklerine göre şekillenmektedir. Firmamız tarafından mesafe, ağırlık ve hizmetler için belirlenmiş ücret tarifeleri bulunmaktadır. Gönderinin teslim edileceği adres ve ağırlığı ücretlerin oluşmasında en önemli etkendir. Kargo ücretleri hakkında tek bir fiyat belirtmek doğru olmayacaktır.

Paketinize dair merak ettiğiniz taşıma ücretleri için müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ek hizmetler ve teslimat sürelerine bağlı olarak fiyatlarda artış yaşanabilmektedir. En hızlı ve güvenilir teslimat yöntemi olan uçak kargo sayesinde, işlerinizi hızlandırabilirsiniz. Aynı gün teslimat imkânı avantajı ile en kısa süre paketlerinizi alıcıya ulaştırıyoruz. Farklı teslimat talepleri için ücretlerde değişlik yaşanabilmektedir. Müşterimiz tarafından, ücretler onaylandığı takdirde kargo sürecine başlamaktayız.

  • Şehirlerarası mesafenin uzaklığı
  • Gönderinin boyutu ve ağırlığı
  • Hızlı teslimat talebi
  • Kargo teslimat sürecine ek hizmet talepleri.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara