İçeriğe geç

Samatya Kurye

İnsanlar artık her şeyin kolay bir yolunu bulmaya çalışıyor. Zamandan tasarruf edebilmek için kolaylaştırıcı araçlar kullanılmaya başlandı. E- ticaret, internet alışverişleri gibi alanlar insanlar için kolaylaştırıcı bir durum olmaya başladı. Tabi ki bu pazarlar da kurye dağıtım sektörüne olan ilgiyi daha da çekici hale getirmeye başladı. Her geçen gün gelişen ve yenilenen gündelik hayatta kuryeye olan ihtiyacı daha da fazlalaştırmaya başladı. Piyasada farklı Samatya kurye firmaları görülmeye başlandı. Dağıtım alanında da farklı araçlar kullanılıp müşterilere hizmet verilmeye başlandı.

Piyasaya kaliteli hizmetlerle adını yazdıran Acil Moto Kurye firması olarak Samatya kurye hattını da bünyemize eklemiş bulunmaktayız. Kaliteli hizmetin nasıl verildiğini örnek teşkil ederek hem Samatya hem de diğer ilçe, semtlere kurye hizmetimizle ön planda olacağız.

Kurye dağıtım alanında farklı araçlar kullanılır. Gerek il içi gerekse il dışı dağıtım durumlarında uçak, araba gibi araçlar kullanılır. Özellikle şehir içi dağıtımlarında kullanılan araçların olumsuz tarafları maalesef ki olabiliyor. Gönderilerinizin zarar görmesi, vaktinde size ulaşamaması gibi durumlar bazen canınızı sıkabiliyor. Bizler de sizlerin memnuniyetini düşünerek olumsuzlukları en aza indirgemek için Samatya kurye hizmetimizi sizlerin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Motorlar son zamanda özellikle pandemiden sonra en tercih edilen motorlu taşıtlardan birisidir. Hem hızlı hem de düşük maliyetleri tercih edilme sebeplerindendir.

Trafiğe takılmadan hız ve kurallara uyarak kullanılarak gideceği yere diğer araçlara göre daha kısa sürede ulaşır. Kurye sektöründe de hızlı ulaşım gönderilerinizin tam vaktinde adrese ulaşması çok önemlidir. Yapı gereği diğer araçlara göre daha pratik yapıda olan motorlar trafikte hızlı ulaşım sağlar. Yine taşıyacağı teslimatlarınız belirli miktarda olacağı için gönderilerinizin hasar görme durumu en aza indiriliyor. Her türlü taşıma önlemleri alınarak sağlık, gıda, hediyelik, giyim sektörü gibi farklı sektörlerden ürünleriniz hassasiyetle taşınır.

Samatya Kurye
Samatya Kurye

Samatya Kurye Hizmeti

Fiyatlarımızı sizler için en uygun seçenekleri düşünerek belirliyoruz. Gönderilerinizin ağırlığı, mesafesi ve hızı gibi unsurlar dikkate alınarak en uygun bütçe dostu seçenekleri sizlere sunuyoruz. Kurye ve diğer çalışma arkadaşlarımız tecrübeli ve donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Sizlere iyi bir hizmet sunmak kaliteli ekip çalışmasıyla gerçekleştirilecektir. Personel seçimimiz bizler için çok önemli bir unsurdur. Çünkü hizmetimiz sizlerle iletişim dahilinde olacağı için sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Kullandığımız motorlar ve diğer materyallerimiz son derece teknolojik araçlardan oluşmakta ve bakımları düzenli olarak yapılmaktadır.

7/24 bizlere anında nerede olursanız olun ulaşabilirsiniz. Bizleri aradığınızda personellerimiz sizlere yardımcı olacaktır. Samatya kurye çalışanlarımız gönderilerinizi teslim almak için anında yola çıkacaklardır. Sizlerden alınan teslimat belirlenen saatte alıcı adrese sorunsuz bir şekilde teslim edilecektir. Sizler bu teslimat sürecini takip edecek ve adrese ulaştığında mesaj yoluyla bilgilendirileceksiniz. Her türlü gizlilik anlaşmasıyla gönderileriniz sadece alıcı kişi veya kuruma teslim edilecektir.

Kurum ve kuruluşlarla iş ortaklığı sağlanarak zamandan ve bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Acil teslimat veya diğer belge, evrak gönderimleriniz için sürekli başka firma aramanızla uğraşmanıza son veriyoruz. Bu sorunlarınız çözüme kavuşarak acil gönderimlerinizde veya diğerbelge, evraklarınız istediğiniz ofis ve diğer iş yerlerinize vaktinde ulaştırılacaktır. Büyük bir özveri ile taşınan gönderilerinizle sizlerin memnuniyeti çok önemlidir.

  • Gönderileriniz hızlı bir şekilde adrese teslim edileceğinden zamandan tasarruf edeceksiniz.
  • Bütçe dostu firmamızla fiyatlarınız gönderilerinizin ağırlığı, mesafesi gibi unsurlarla belirlenerek sizler için en uygun fiyatlarımızı belirliyoruz.
  • Kaliteli ekibimizle kaliteli hizmet alacağınız için teslimat sürecinde hiçbir sorun yaşamayacaksınız.
  • Acil durum gönderileriniz bizlerle vaktinde adrese teslim edilecektir.
  • Gönderilerin hasar görme durumu olmadığından maddi ve manevi bir zarara uğramayacaksınız.
  • 7/24 kesintisiz hizmetimizle bizlere mekân, konum fark etmeksizin ulaşacaksınız.
  • Gönderilerinizin teslimat sürecini takip etme imkânından faydalanacaksınız.
  • Kurum ve kuruluşlarınızla yapılan iş ortaklığı sayesinde zamandan ve bütçeden tasarruf edeceksiniz.

Samatya kurye olarak sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz. Uygun fiyatlı hizmetimizden herkesin faydalanarak gönderi sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için her bölgede yer almak istiyoruz. Sizlerin desteğiyle büyüyerek kurye pazarında diğer rakip firma arasından sıyrılarak alanında öncü firma olma yolunda ilerlemek amaçlarımızdan birisidir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara