İçeriğe geç

Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen kurye olarak Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Anadolu ve Avrupa Yakası’nın bütün semtlerine hizmet taşıyoruz. Aynı şekilde bütün semtlerden de Sabiha Gökçen Havalimanı’na teslimat yapıyoruz.

Sabiha Gökçen hizmete girdiği günden beri artan ivme ile hizmet vermeye devam etmektedir. Havayolu ile şehir dışına gönderide bulunmak isteyen müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı’na iletmek istediğiniz paketlerinizi adresinizden alıyor, uçuş saatine göre programlanmış olan teslimat aşamalarına dikkat ederek havayolundaki görevliye teslim ediyoruz.

En acil gönderiler de dâhil olmak üzere bütün gönderileri istediğiniz zaman diliminde adresinize gelerek alıyoruz. 7/24 çalışma saatleriyle günün her anında ulaşılabilir olmayı tercih ediyoruz. Böylece dilediğiniz saatte hizmet talep edebilir, havalimanına teslimat gerçekleştirebilirsiniz.

Uçak ile İstanbul’dan en uzak şehre dahi gönderiniz gün içinde iletilebilir. Sabiha Gökçen kurye hizmetimizin sağladığı önemli avantajlar hız ve güvenliktir. En hızlı şekilde teslimatınızın istediğiniz adrese ulaşması için çalışıyoruz. Ekibimiz müşteri hizmetlerimizi aradığınız andan itibaren teslimat programınızı en ince detayına kadar planlar. Herhangi bir aksaklık yaşanmaması için aşamalar takip edilir.

Sabiha Gökçen kurye ekibimiz tecrübesiyle, alandaki uzmanlığıyla en kaliteli teslimat sürecini oluşturur. Firmamızın misyonu, müşterilerimizin memnuniyetini kazanabilmektir. O sebeple verdiğimiz her hizmetin kalitesi bizim için önemlidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre oluşturduğumuz teslimatın planı ile her müşterimize has plan yapılır. Teslimat süresi, gidilecek mesafe müşterilerimize hastır. Bu sebeple de her plan kişiye özel olarak hazırlanır.

Kuryelerimiz kurum içindeki ekibimizin oluşturduğu teslimat planına göre hareket eder. Teslimat süreci bir ekip işidir ve ekibin birbiriyle koordinesi ile kaliteli hizmetler ortaya çıkar. Bu sebeple bütün personelimizin iletişim dilini önemsiyor, alandaki profesyonel kişilerle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hızlı, kaliteli ve güvenilir bir hizmet için gerek sahadaki kuryelerimiz gerekse kurum içindeki ekibimiz elinden gelenin en iyisini yapar.

Müşterilerimizden aldığımız takdir ve memnuniyet de bize şevk verir. Çalışmalarımızı büyük bir motivasyonla devam ettirmekteyiz. Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmamız, tecrübelerini sahaya aktararak hem de inovasyona önem vererek ilerler. Bu sayede gerek donanımsal olarak gerek yazılımsal olarak kendini yeniler ve başarılı hizmetlere devam eder.

Sabiha Gökçen Kurye
Sabiha Gökçen Kurye

Sabiha Gökçen Kurye Hizmeti

Sabiha Gökçen kurye ekibimiz, müşterilerine sağladığı avantajlarla dikkatleri üzerine çeker:

  • En üst seviyede hizmet verir.
  • En kısa sürede teslimat sağlar.
  • Büyük veya küçük hacimli gönderileri alıcılara ulaştırır.
  • Güvenlik en fazla dikkat ettiği unsurdur.
  • Gizlilik prensiplerine dikkat eder.

Müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin en önemli unsurlarından biri güvenliktir. Paketi adresten alan kuryemiz en iyi koşullarda taşıyarak paketin hasar görmesine izin vermez. Yırtılmasına, zarara uğramasına ve en önemlisi de başka biri tarafından görülmesine izin vermez.

Kuryelerimiz pek çok farklı malzeme taşır. Paketler arasında yer alan kurumsal evraklar, sözleşmeler olabilir. Değerli bir hediyelik eşya bulunabilir. Kırılacak hassas bir ürün yer alabilir. Çünkü biz firma olarak yasal prosedüre uygun olan ister büyük ister küçük bütün paketlerinizi teslim alıyor ve havalimanı kapasitesine uygun olarak teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Güvenilir bir teslimat için hem kuryelerimizin hem de araç filomuzun önemi vardır. Kuryelerimiz aldığı sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirir. Aynı zamanda da ister araçlarımız ister motosikletlerimiz olsun bakımları en iyi şekilde yapılır. Güvenilir bir teslimat için kullanılan araçların da en iyi bakıma sahip olması gerekir. Zaten havalimanına ulaştıktan sonraki süreç uçakların güvenlik sistemine kalıyor. O aşamada da uluslararası kalitede en iyi şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Şehir dışına gönderide bulunmak isteyen veya şehir dışından gelen gönderisini almak isteyen müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına göre teslimat planları yapıyoruz. Bu hizmetten her müşterimizin istifade etmesi için de en ekonomik şekilde fiyat vermeye gayret ediyoruz.

Uygun bir hizmet sağlayabilmek için çalışan Sabiha Gökçen kurye, hizmetimizi herkese ulaştırmaya gayret ediyor. Müşterilerimizin kullandığı hizmet kadarını ödemesini arzu ediyoruz. Bu sebeple de müşterimizin kullandığı hizmet unsurlarına bakıyoruz. Teslimatın gerçekleştiği mesafeyi hesaplamalara dâhil ediyoruz. Kullanılan hız, gönderinin boyutu ve zamanlaması gibi faktörlerle beraber müşterimize özel bir maliyet belirlenmiş oluyor. Hizmetlerimizden istifade etmek için müşteri hizmetlerimizden daha detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara