İçeriğe geç

Galata Kurye

Galata kurye isimli işletme olarak tüm müşterilerimize uzun senelerden buyana en uygun fiyatlar ile kurye hizmetleri sunmakta ve bu uygun fiyatlar sayesinde müşterilerimizin işletmemizi çok fazla tercih etmelerini sağlamaktayız. Uygun fiyatlar ile kurye hizmetleri sunmak işletmemizin bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini olabildiğince fazla seviyelerde kazanılmaktadır. Uygun fiyatların belirlenmesi kolay bir aşama olmamakta ve işletmemizin detaylı araştırmalar ve hesaplamalar yapmasını gerektirmektedir. Bizler de işletme olarak pek çok kalem özelinde hesaplamalar yapmaktayız. Uygun fiyatların belirlenmesi için hesaplama yaptığımız kalemler enflasyon oranları, asgari ücret miktarı, faiz oranları ve kur fiyatları olarak belirlenmekte ve bu oranlar uygun fiyatların belirlenmesi konusunda önemli konumda bulunmaktadır.

İşletme olarak uygun fiyatların belirlenmesi konusuna ayrı bir özen göstermekte ve bu özen ışığında bünyemizde her zaman ekonomiden iyi anlayan elemanlar bulundurmaktayız. Ekonomiden iyi anlayan elemanlarımız sayesinde fiyatlarımızın en uygun seviyelerde yer almasını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi açıdan zorluk çekmeden gönül rahatlığı ile hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Özellikle özel günlerde çeşitli indirimler ve kampanyalar belirlemekte ve bu sayede müşterilerimizin sevdiklerini çok uygun fiyatlar ile mutlu edebilmelerini amaçlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde düzenli olarak çeşitli indirim kodları ortaya çıkarılmakta ve müşterilerimizin belli şartlar karşılığında bu indirim kodlarından faydalanabilmeleri sağlanmaktadır. Uygun fiyatlara sahip kurye hizmetleri için işletmemiz ile mutlaka iletişime geçmelisiniz.

Galata kurye işletmesi olarak kapıda ödeme seçeneklerini bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunmaktayız. Kapıda ödeme yöntemi müşterilerimizin maddi açıdan kolay ödeme yapabilmelerini sağlayan en önemli konular arasında yer almaktadır. Kartlarında paraları olmayan müşterilerimizin nakit olarak kurye elemanlarımıza ödeme yapabilmeleri sağlanmakta ve bu sayede memnuniyetleri kazanılmaktadır.

Ayrıca bu ödeme seçeneği sayesinde müşterilerimizin ürünlerini kontrol etmek suretiyle teslim almaları da sağlanan diğer özellikler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz nakit olarak ödemeleri yapabilecekleri gibi aynı zamanda kartları ile de ödemelerini yapabilmektedirler. Hizmetlerimiz bünyesinde kullandığımız post cihazlarımız sayesinde kartlarınız ile ödeme yapabilme şanslarına sahip olmakta ve ayrıca temassız ödeme seçeneği sayesinde de saniyeler içerisinde ödemelerinizi gerçekleştirebilmektesiniz.

Galata Kurye
Galata Kurye

Galata Kurye Hizmeti

İşletme olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak hedeflerimiz arasında her zaman ilk sırada kendisine yer bulmaktadır. Müşterilerimizin memnun kalacağı şekilde hizmetler sunmak işletmemizin en önemli özelliklerinden bir tanesi olmakta ve bu sayede işletmemizin dikkat çeken işletmeler arasında yer alması sağlanmaktadır. Memnun etme konusunu başarabilmenin en önemli özelliği sunulan hizmetin her aşamasının kaliteli ve sorunsuz olarak sunulmasıdır. Biz de işletme olarak siparişlerinizin paketlenmesinden motorlara yüklenmesine adreslerine teslim edilecek güzergâhların belirlenmesinden teslim etme seçeneklerine kadar her aşamada en yüksek seviyelerde kaliteyi bünyemizde bulundurmakta ve her zaman sizlerin memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Memnun kalacakları şekilde kaliteli kurye hizmetleri almak isteyen insanların işletmemiz ile iletişime geçmeleri yeterli olacaktır.

Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalabilmeleri amacı ile pek özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikleri sizlere şu şekilde sıralayabilmekteyiz;

  • Kaliteli ve yüksek modelli motorlar,
  • Mesleklerinde deneyimli ve profesyonel olan kurye elemanları,
  • Devamlı olarak güncellemeleri yapılan teknolojik sistemler,
  • Sorunsuz şekilde sunulan teslimat seçenekleri en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan bu özelliklerin tamamı düzenli olarak geliştirilmekte ve kalite seviyelerinin en üst basamaklara çıkarılması ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Galata kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz en önemli hizmetler arasında acil evrak hizmetleri yer almaktadır. Acil evrak hizmetleri her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede evraklarınızın tam zamanında resmi kurumlara teslim edilebilmeleri sağlanmakta ve yaşanacak mağduriyet durumları ortadan kaldırılmaktadır.

Acil evrak teslimat hizmetlerinde evrakların sorunsuz ve hasarsız şekilde teslim edilmesi çok önemlidir. Evrakların en ufak bir zarar dahi görmemesi adına kullandığımız motorlarımızın evrak taşıma alanlarına ayrı bir özen göstermekteyiz. Yağışlı hava şartlarından etkilenmemek adına motorlarımızın evrak taşıma kısımlarının su geçirmez yapılara sahip olmalarını sağlamakta ve bu sayede evraklarınızın zarar görmemelerini sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara