İçeriğe geç

Kemerburgaz Kurye

Günlük yaşamın artan temposu içinde kişiler çoğu zaman kendine dahi vakit ayıracak zaman bulamamaktan şikayetçidir. Bu durumun önüne geçmek isteyen kişiler günlük hayattaki bazı şeylerin daha kolayını bularak zamanlarından tasarruf etmeye çalışır. Bunlardan biri de moto kurye taşıma hizmetidir.

Özellikle İstanbul gibi yoğun nüfuslu şehirlerde trafik ve insan kalabalığı dayanılmaz bir hal alarak, günlük aktivitelerin yapılma süresinin daha da uzamasına neden olabilmektedir. Kemerburgaz kurye olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerle trafiğe takılmadan kuryenizi teslimat adresine taşıyor, ihtiyaç duyduğunuz hizmeti en iyi biçimde yerine getiriyoruz.

Firmamızın faaliyetleri kapsamında birbirinden farklı üç tip kurye taşıma hizmetinin verildiğini görebilirsiniz. Bu hizmetlerle en acil kuryelerinizi taşıyarak maksimum bir verimlilikte faaliyet göstermeye devam ediyor, en acil durumlarda bile yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Moto kuryeler her ne kadar hızlı araçlar olsalar da kimi zaman kurye taşımacılığında yetersiz kalmaktadır. Firma olarak bu sorunun üstesinden gelebilmek adına arabalı kurye hizmetimizi de devreye sokuyoruz.

Arabalı kurye hizmetimizle beraber moto kuryelerin taşımakta zorlandıkları tüm kuryeleri taşıyarak sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturuyor, hizmet kalitesinin her zaman en üst seviyede olması için elinden geleni yapıyoruz.

Kemerburgaz kurye olarak üstelik tüm bu hizmetleri uygun bir fiyat aralığına indirerek her bütçeden kişinin firmamızı tercih etmesine yardımcı oluyoruz. Böylece firmamızın temel hedeflerinden biri olan İstanbul’un her noktasına hizmetlerimizi götürme hedefini mümkün mertebe yerine getirmiş oluyoruz.

Firmamızın hizmetleri sadece İstanbul şehriyle sınırlı olmayıp bunun yanı sıra şehir dışındaki pek çok farklı kentleri de kapsar. İki farklı şehir arasında kurye gönderimi yapmak isteyen kişiler firmamızın arabalı kurye hizmetini kullanarak yüksek standartlara sahip bir hizmete kavuşabilir.

Kemerburgaz Kurye
Kemerburgaz Kurye

Kemerburgaz Kurye Hizmeti

Firmamız içinde ihtiva ettiği pek çok farklı hizmet türüyle sektör içinde adından söz ettirmeye devam ediyor ve kurye taşıma hizmetindeki saygın yerini her daim muhafaza altında tutmaya devam ediyor.

Kendilerine hizmet talebiyle gelen kişilere her zaman en kaliteli hizmetin sözünü veren firmamızın faaliyetlerinden yararlanmak çok kolay. Bunun için sırasıyla şu işlemleri yerine getirmeniz gerek:

  • Öncelikle ihtiyacınızı belirliyorsunuz.
  • Daha sonra sunmuş olduğumuz kurye seçeneklerinden kendinize ve bütçenize en uygun olanını seçiyorsunuz.
  • Bu işlemden sonra internet sitemizin içinde yer alan iletişim yollarından biri aracılığıyla bize ulaşım sağlıyorsunuz.
  • Biz de firma olarak teknik personelimize verdiğiniz adrese en çabuk şekilde personelimizi gönderiyor, hizmetlerimizden mahrum kalıp mağdur olmanızı engelliyoruz.

Firmamız ihtiyaç olan hizmetler hususunda pek çok farklı seçenek sunar. Böylece tek tip hizmet anlayışından çıkarak geniş hizmet ağıyla sizlerden rağbet görüp epey dikkat çekmeye başlamıştır. Firmamızın kurye hizmeti alanındaki faaliyetlerinden yararlanmak isteyen kişiler 3 tip hizmet türünden birini seçerek işlemin devamlılığını sağlayabilirler.

Kemerburgaz Kurye bünyesinde yer alan kurye türleri şunlardır:

  • Normal kurye
  • Ekspres kurye
  • VIP kurye.

Yukarıda bahsi geçen kurye hizmetlerimizin hepsinde en üst seviyede hizmet sunuyoruz. Kurye hizmetlerimiz sadece ufak değişikliklerle birbirinden ayrılır.

Bunlardan ilki olan normal kurye en çok rağbet gören hizmetlerimiz arasında sayılabilir. Bu hizmetimizde maksimum teslimat süremiz 4 saattir. Uygun fiyatlı bir kurye taşıma hizmeti isteyenler bu hizmetten yararlanabilir.

Ekspres kurye ise normal kurye hizmetine göre daha çok avantajı olan bir hizmet türüdür. Bu hizmetimizde en fazla 2 saat içinde teslimat yerine bırakılmış olur.

Kemerburgaz kurye olarak hizmetlerimizde en üst seviyeye ulaşıp sınır tanımadığımız hizmet türüdür. Bu hizmet için maksimum teslimat süresi sadece 1 saattir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara