İçeriğe geç

Des Sanayi Sitesi Kurye

Des Sanayi Sitesi kurye hizmetleri, uzun yıllardır dünyanın pek çok noktasında aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Yetersiz zaman ve yoğun trafik nedeniyle, farklı adresler arasında bireysel yöntemlerle paket teslimi yapmak oldukça zordur. Vakit kaybına yol açmakla birlikte yüksek yol ücretlerine sebep olmaktadır. Kurye çalışmaları sayesinde tüm bu sorunlar ortadan kalkmaktadır. Kargo sektöründeki bu gelişmeler, kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Zamandan tasarruf etmek ve paketinizi güvenli bir kurye ile farklı adrese göndermek istiyorsanız, Des Sanayi Sitesi kurye hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini önemsiyor, gönderilerinize yüksek derecede hassasiyet gösteriyoruz. Paketleri teslim aldığımızda, sistem kaydı oluşturmaktayız. Böylelikle paketin teslimi esnasında karışıklık yaşanmasını önlüyoruz.

Yürüttüğümüz profesyonel hizmetler ve başarılı çalışmalar ile kurye hizmeti veren firmaların içerisinde ilk sıralarda yer almaktayız. Çalışmalarımızı her geçen gün yeniliyor, teknolojik gelişmeleri kurye hizmetlerimize entegre ediyoruz.

Kargo süreçlerinde, farklı araç tipleri ile teslimat sağlamaktayız. Uçak kargo, arabalı kurye ve moto kurye olmak üzere her türlü teslimat tipini kullanıyoruz. Gönderilerinizin özelliklerine bağlı olarak, dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Uçak kargo, şehirlerarası teslimatlarda büyük avantaj sağlamaktadır. Arabalı kurye hizmetlerimizi ise, büyük boyutlu paketlerinizin güvenli teslimatı için tercih edebilirsiniz. İstanbul içerisinde en yoğun talep gören hizmetimiz moto kurye seçeneğidir.

Moto kurye hizmeti, gönderilerin motor üzerinde taşınarak alıcıya ulaştırılmasıyla gerçekleşmektedir. Büyükşehirlerin en büyük sorunları arasında yer alan trafik, kargo çalışmaları sırasında da kısıtlayıcı olmaktadır. Ancak motorlar, hareket alanlarının geniş olması nedeniyle bu durumdan daha az etkilenmektedir. Araçların hareket edemediği durumlarda, rahatlıkla ilerleyerek teslimata devam edebilmektedir. Yoğun trafikten etkilenmeden paket gönderimi yapmak istiyorsanız, moto kurye hizmetlerimiz tam da size göre!

 • Hızlı teslimat
 • Avantajlı fiyat seçenekleri
 • Profesyonel hizmetler
 • Hassas taşıma.

İstanbul’un tüm içlerine kargo teslimatı yapılmaktadır. Uzak yakın fark etmeksizin, her türlü adres için kurye talebinde bulunabilirsiniz. Bununla birlikte, şehirlerarası kargo çalışmalarımızdan yararlanarak farklı illere paket gönderebilirsiniz. Gelişmiş kargo ağımız sayesinde, hizmette sınır tanımıyoruz!

Bizlere iletişime geçmek ve kurye hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, web sitemizde bulunan whatsapp butonuna tıklayarak, müşteri temsilcimize anında ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız üzerinden arama gerçekleştirme imkânı da mevcuttur.

Teslimatların tamamı aynı gün içerisinde alıcıya ulaştırılmaktadır. En uzak noktadaki adresler için de aynı gün teslimat geçerlidir. Kurye ihtiyacı duyduğunuz her an, saat dilimi fark etmeksizin bizlere ulaşabilirsiniz.

Des Sanayi Sitesi Kurye
Des Sanayi Sitesi Kurye

Des Sanayi Sitesi Kurye Hizmeti

Kaliteli çalışmalarımız için uygun ücretler talep ederek, hizmetlerimizden tüm müşterilerin yararlanmasını hedeflemekteyiz. Des Sanayi Sitesi kurye ücretlerini oluşturan en önemli etkenler; gönderi boyutu ve teslimat adresinin mesafesidir. Adresin uzaklığına bağlı olarak ücretlerde değişiklik yaşanabilmektedir. Müşteri temsilcimiz, gönderi detaylarını öğrenerek sizler için ücret seçenekleri oluşturmaktadır. Farklı araç tipleri ve ek hizmetler talep edildiğinde, fiyat farklı ücretlere yansımaktadır.

Teslimat sürecinde, önceliğimiz paketlerin güvenliğini sağlamaktır. Motorların taşıma bölmesi için özel kaplamalar kullanarak, sarsılma ve darbeleri en aza indiriyoruz. Kırılgan yapıdaki ürünler için ekstra özen gösterilmektedir. Paketleri bizes emanet ettiğiniz gibi ulaştırıyoruz. Kaliteli çalışmalarımız neticesinde, her türlü ürünü rahatlıkla taşımaktayız.

Seyahat öncesinde acil bir şekilde ulaşmanız gereken resmi belgeler, kimlik kartları ya da pasaportlar için Des Sanayi Sitesi kurye hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Bulunduğunuz noktaya ivedi bir şekilde ulaşarak, mağduriyetinizi ortadan kaldırmaktayız. Şirketler arası iletilmesi gereken belge ve evraklar için kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Önemli belgelerin taşınması esnasında gerekli tüm tedbirler alınmaktadır.

 • Çiçek
 • Gıda
 • Kişisel eşya
 • Evrak, dosya
 • İlaç paketleri
 • Ayakkabı
 • Çanta
 • Giyim ürünleri
 • Küçük boyutlu eşyalar
 • Yiyecek paketleri
 • Ödev çalışmaları
 • Kırtasiye malzemeleri gibi pek çok ürünü dilediğiniz konuma iletebilirsiniz. Motorun dengesini bozabilecek paketler dışında, hiçbir şekilde içeriğine karışmıyoruz. Mahremiyetinize saygı duyarak, paketleri incelemeden teslimata almaktayız.

Sizlerde, gönderinizin teslimat hızını belirlemek ve en doğru zaman diliminde iletmek istiyorsanız, teslimat seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz. Bu çalışmalarımız ile müşterilerimize kargo sürecini özelleştirme imkânı sunuyoruz. İstanbul şartlarında en uygun ve hızlı teslimat seçeneklerine sahip hizmetlerimiz bulunmaktadır.

 • Normal kurye
 • Express kurye
 • VIP kurye.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara