İçeriğe geç

Gebze Kurye

Gebze organize sanayi bölgesiyle ülkemizin ekonomik bakımdan gelişmiş bir ilçesidir. Hatta İstanbul’a yakınlığı sebebiyle hızlı gelişen bir ilçedir. Kocaeli’nin ekonomik yönden parlayan ilçesidir. Dolayısıyla iş kollarının çokluğu kuryeye olan ihtiyacı da arttırmaktadır. Biz de talepleri karşılamak adına ilçede Gebze Kurye olarak hizmet veriyoruz.

Personelimiz profesyonel bir hizmet sunar. 7/24 çalışarak esnek çalışma saatlerimiz sayesinde müşterilerimiz istediği zaman çağrı merkezimizi arayabilir ve bizden hizmet talep edebilir. Kaliteli bir teslimat gerçekleştirmek için yola çıkan firmamızın gayesi, müşterilerimizin teslimat konusunda isteklerini en güzel şekilde yerine getirebilmektir. Hızlı ve güvenilir bir kurye firmasından beklenen kaliteyi sunabilmek için gayretli ve azimli bir ekiple yol alıyoruz. Müşterilerimizin işini kolaylaştırarak paket teslimatında kalitemizle farkındalık oluşturuyoruz.

  • Güvenilir bir teslimat gerçekleştiriyoruz.
  • Süratli hizmet veriyoruz.
  • Müşteri temsilcimize her an ulaşmak mümkün.
  • Küçük, büyük bütün gönderileri taşıyoruz.
  • Özenli ve titiz bir ulaşım sağlıyoruz.
  • Alıcı ile gönderici arasındaki mesafede başka hiçbir müşterimizin gönderiyi görmesine izin vermiyoruz.
  • Gizlilik içinde her gönderiyi taşıyoruz.

Gebze kurye ekibimiz, taşıdıkları her gönderinin mesuliyetini alır. Kuryemiz adresinize geldiğinde paketinizi özenle alır ve yine aynı özenle motosikletine yerleştirir, gideceği güzergâh üzerinden en kestirme yolları belirleyerek yola çıkar. Teslimat sırasında aksilik yaşanmaması için yola çıkmadan önce motosikletlerin bakımını yapar. Kontrollerini tamamlar ve öyle yola çıkar. Kuryelerimiz alanında tecrübeli ve işini titizlikle yapan kişilerden oluşmaktadır.

İletişim yönlerinin kuvvetli olması, siz değerli müşterilerimizle muhatap olduklarında sorunsuz ve kaliteli bir hizmet almanızı sağlar. Kuryelerimiz bizim için önemlidir. Çünkü firmamızın bütün imajını ve görünürlüğünü onlar temsil eder. Gerek saha içinde sürüş teknikleriyle gerekse teslimat sırasında müşterilerimizle olan muhataplıklarıyla hizmetimizin en önemli ayağını onlar sağlar.

Güvenilir olmak, kendisine emanet edilen bir paketin sorumluluğunu taşımak hem sorumluluk ister hem de kolay değildir. Üzerine düşen görevi eksiksiz yerine getiren kuryelerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini görerek motive olur. Şevkle işlerini yapmaya devam ederler.

Yasal prosedüre uyan ve kimyasal madde olmayan her gönderi bizim için değer taşır. İster bu bir evrak olsun ister herhangi bir iş kolunun numunesi olsun firmamız için gönderinin içeriği fark etmez. Her gönderi müşterimiz gibi değerlidir.

Gebze Kurye
Gebze Kurye

Gebze Kurye Hizmeti

Gebze kurye ekibimiz için hızlı olmak çok önemlidir. O yüzden siz müşteri hizmetlerimizi aradığınız andan itibaren çağrı merkezimizde hummalı bir çalışma başlar. Teslimat planı belirlenir, zamanı gelince kuryemize bilgi verilir ve kuryemiz adresinize gelmek üzere yola çıkar. Bir teslimatın hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleşmesi için kuryemizin arkasında çalışan büyük bir ekip vardır. Herhangi bir aksaklığın olmaması adına teknik elemanlarımız motosikletleri gözden geçirir. Uzun süre yoğun trafikte kalan motosikletlerin bakımı önemlidir. Çünkü bir ilçeden başka bir ilçeye geçmek, yolda manevra yapmak, hızı korumak oldukça maharet isteyen bir iştir. Bu hem kuryelerimizin sürüş kabiliyetine bağlıdır hem de motosikletlerin sahip olduğu donanım da önemlidir. Bu iki unsur birbirini tamamlamadığında problem yaşanır.

Trafikte kuryemizin sorun yaşamaması için bütün ekibimiz özenle ve titizlikle çalışır. Başarı iş disipliniyle beraber gelir. Biz de ekibimizin tecrübesi ve alanda sahip olduğu profesyonel bakışla bu disiplini sağlıyoruz. Yazılımdan donanıma yenilikleri takip ediyoruz. Kendimizi ve gerektiğinde sistemimizi yeniliyoruz. Değişen taleplere ayak uydurarak sistemimizi güncel tutuyoruz. Bizim gayemiz anı kurtarmak değil, kalıcı bir firma olarak kalite standartlarının üstünde hizmet vererek müşterilerimizin memnuniyetini her daim sağlayabilmektir.

Gerek personelimizle gerek donanım ve yazılımımızla sunduğumuz hizmeti en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimiz kendi ihtiyaçları doğrultusunda farklı hız seçeneklerinden tercih yapabilir. Müşterilerimize en acil durumlar için vip kurye hizmetimizle destek oluyoruz. Mesafeye ve trafik durumuna göre en geç 90 dakika içinde teslimat yapıyoruz. Gece veya gündüz demeden günün her saatinde ulaşabilir olmayı önemsiyor, günün her anında normal, express ve vip kuryelerimizle farklı hızlarda hizmet sağlıyoruz.

Bu hizmetleri verirken aynı zamanda maliyetin de düşük olması için gayret ediyoruz. Müşterilerimiz için ekonomik fiyatlar belirleyerek hizmetlerimizden istifade etmelerini istiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara