İçeriğe geç

Şirintepe Kurye

Gelişen teknoloji sayesinde elde ettiğimiz hız ve kolaylık, hayatımızın her anında ihtiyaç duyduğumuz öğeler haline gelmiştir. Bilginin online sistemler sayesinde çok kısa sürelerde karşı tarafa iletilebiliyor olması, geleneksel posta ve kurye hizmetlerine ihtiyacı ortadan kaldırmış, daha hızlı ve daha güvenli hizmetler sunan firmalar ve yöntemler ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Şirintepe kurye hizmetleri ile yeni nesil kurye anlayışını geliştiren firmamız Acil Moto Kurye, müşterilerinin hızlı işlem arayışına en uygun çözümleri sunarak, güvenli ve kaliteli taşımacılık sağlamaktadır.

Nüfusun giderek arttığı, trafiğin genelde yoğun olduğu İstanbul ilimizde, şehrin her noktasına gün içinde teslimat gerçekleştiriyoruz. İşiniz ya da özel hayatınız için güvenli bir hızın ne kadar önemli olduğunu biliyor, %100 müşteri memnuniyeti oluşturma hedefi ile çalışıyoruz.

Başarımızın altında, tüm teknik donanıma sahip genç filomuz ve bu genç filoyu en iyi şekilde kullanan kuryelerimizin özverili ve profesyonel çalışmaları yatıyor.

Şirintepe kurye hizmetlerimiz bünyesinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edebilecekleri farklı kurye seçenekleri bulunmaktadır. Şehir içi ya da şehir dışı tüm gönderilerinizde, güvenle tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz:

  • Moto kurye: İstanbul içinde ve çevre illere kısa sürede varış noktasına ulaştırılmasını istediğiniz, motosiklet ile taşımaya uygun gönderileriniz için uygun fiyatlı seçenekler sunan kurye hizmetimizdir.
  • Araçlı kurye: ebatları, ağırlığı ya da özel donanımla taşınması gerekmesi sebebi ile motosiklet ile taşınmaya uygun olmayan gönderileriniz için kısa sürede teslimatın tamamlandığı kurye hizmetimizdir.
  • Uçak kargo: şehirlerarası gönderileriniz için, havalimanı bulunan tüm illere Türk Hava Yolları uçak filosu ile taşımacılığın gerçekleştirildiği kurye hizmetimizdir.

Hizmetlerimizin içeriği ile ilgili detaylı bilgi almak ve talebinizi ileterek kısa sürede hizmetlerimizden yararlanmak için, 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Şirintepe Kurye
Şirintepe Kurye

Şirintepe Kurye Hizmeti

Artan nüfusu ve araç yoğunluğu sebebi ile İstanbul günün her saati yoğun bir trafik akışına sahip bir şehir unvanını taşımaktadır. Bu yoğun trafikte bir yerden başka bir yere en hızlı şekilde ulaşım ise motosikletlerle gerçekleştirilmektedir.

Yeni nesil kurye hizmetlerinin temelini oluşturulan moto kurye hizmetleri, İstanbul ve çevre illere gün içerisinde teslimat yapılmasını sağlamaktadır. Şirintepe kurye ekibimiz, en fazla 240 dakika içerisinde teslimat garantisi ile çalışmakta, ihtiyaçlarınıza uygun olarak daha hızlı ve kesintisiz hizmetler sunmaktadır.

Şirintepe kurye hizmetlerimiz, tamamı genç ve düzenli bakımını yaptırdığımız motosikletle gerçekleştirilmekte, teknolojik alt yapımız sayesinde tüm süreç an be an kontrol edilebilmektedir.

Güvenli teslimat garantisi ile her seferinde hasarsız teslimat sağlanmakta, teslimat sonrasında hem göndericiye hem alıcıya bilgilendirme iletilmektedir.

Profesyonel iş anlayışı ve yenilikçi yapısı ile yeni nesil kurye sektöründe pay sahibi olan firmamız, tüm hizmetlerinde güvenliği ve kaliteyi ön plana çıkararak müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedeflemektedir.

Şirket politikamızı birebir benimsemiş, bizimle aynı iş ve etik anlayışına sahip kişilerden oluşan Şirintepe kurye ekibimiz sayesinde, İstanbul’da gün geçtikçe daha çok kişiye ulaşıyor, güvenli ve hızlı taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Trafikte kendi ve çevrenin can güvenliğini en ön planda tutarken, diğer yandan da gönderilerinize bir zarar gelmesini engelleyen, gelişmiş iş anlayışına sahip ekibimiz sayesinde, istenmeyen üzücü durumların oluşmasını engelliyoruz.

Şirintepe kurye ekibimiz tarafından verilen tüm hizmetlerin sorunsuz tamamlanmasına azami özen gösteriyor, müşterilerimizin tüm taşıma talepleri ile ilgili kesintisiz hizmet ve destek sunuyoruz.

İhtiyacınız olduğu her an, kısa bir görüşme ile güvenli kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara