İçeriğe geç

İçerenköy Kurye

Modern çağımızın en önemli teknik hizmetlerinin başında kendisine yer bulmakta olan profesyonel kargo hizmetleri, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Güncel olarak en çok tercih edilen teknik kargo hizmetlerinin başında da kurye çalışmaları gelmektedir. Herhangi bir kargo materyalinin gün içerisinde A noktasından B noktasına taşınması hususunda oldukça önemli olan kurye hizmetleri, pek çok farklı model ve niteliklerde olmak üzere sektör bünyesinde yer almaktadır. Motorlu kurye çalışmaları da bu alanda oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Nispeten çok daha hızlı bir kurye hizmet metodu olarak öne çıkan İçerenköy kurye çalışmaları alanında hizmet sunan pek çok çeşitli profesyonel işletmeler de mevcuttur.

Ülkemiz Türkiye’nin en kalabalık kenti olarak bilinen İstanbul da motosikletli kurye hizmetleri alanında ciddi anlamda rağbet gören lokasyonlar arasında yer alır. İstanbul’un en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak bilinen Ataşehir ilçesinin İçerenköy bölgesi de moto kurye hizmetleri kapsamında oldukça popüler bir konumda kendisine yer bulmaktadır. Özellikle İçerenköy kurye hizmetleri alanında en önemli temsilci markalar arasında kendisine yer bulan Acil Moto Kurye firmamız da sektör bünyesinde oldukça kritik bir öneme sahiptir. Söz konusu işletmemiz, üç farklı modülde motosikletli kurye çalışmalarıyla da öne çıkar.

  • Normal Motor Kurye Hizmeti: Uygun fiyata sahip olması ile öne çıkmaktadır. 180 ila 240 dakika arası teslimat olanağı sunar. 35 dakika içinde alım imkânı tanır. 09.00 ila 18.00 saatleri arasında hizmet alınabilmektedir.
  • Ekspres Motor Kurye Hizmeti: Hızlı teslimat olanağına sahip olması ile öne çıkmaktadır. 90 ila 120 dakika arası teslimat imkânı sunar. 30 dakika içinde alım olanağı sunmaktadır. 09.00 ila 20.00 saatleri arası hizmet alınabilmektedir.
  • VIP Motor Kurye Hizmeti: Acil teslimat imkânı sunması ile tercih edilmektedir. 45 ila 90 dakika arası teslimat olanağı sunar. 25 dakika içerisinde alım imkânı tanımaktadır. 7 gün ve 7 günün 24 saati olmak üzere hizmet alınabilmektedir.
  • Söz konusu üç farklı temel hizmet modülümüz de hem güvenli teslimat hem de teslimat bildirimi olanaklarına sahip olması ile öne çıkmaktadır.
İçerenköy Kurye
İçerenköy Kurye

İçerenköy Kurye Hizmeti

Temel olarak İstanbul’un Anadolu Yakası’nın en yoğun nüfuslu mahallelerinden olan İçerenköy bölgesi de motorlu kurye hizmetleri kapsamında en önemli lokasyonların başında yer alır. İçerenköy kurye işlemleri alanında oldukça nitelikli ve etkili seviye hizmetleri ile öne çıkan Acil Moto Kurye markamız da sektör bünyesinde en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulmaktadır. Güvenli teslimat ve teslim bildirim imkanları ile öne çıkmakta olan söz konusu firmamız, birinci sınıf kalitede ve son model araç filosuna da sahip olması ile tercih edilmektedir.

Global seviye temel hizmet ve kalite standartları ile pek değerli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden Acil Moto Kurye işletmemiz, pek çok çeşitli modernize firma iletişim kanallarına da sahip olması ile öne çıkmaktadır. Birinci sınıf kalitede motorlu kurye hizmetlerini en makul standartlar bünyesinde pek değerli müşterilerine sunmakta olan firmamız, kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri ışığında da sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemektedir.

Özel olarak İçerenköy kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne sahip olan Acil Moto Kurye markamız, doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da etkin bir şekilde devam etmektedir. Haftanın 7 günü ve günün her saati kesintisiz teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan firmamız, sektöründe oldukça yüksek tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahip olması ile tanınmaktadır. Söz konusu işletmemiz, pek çok çeşitli modernize iletişim kanallarını da firma çatısı altında ihtiva etmektedir. Gün içerisinde Acil Moto Kurye markamızın motorlu kurye hizmetleri alanındaki envaiçeşit hizmet modülleri için;

  • Firma internet web sitemiz, marka GSM telefon numaramız, elektronik mail adresimiz veya
  • İstanbul ili merkez şube ofisimiz vasıtası ile bizlere oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara