İçeriğe geç

Firuzköy Kurye

Firuzköy kurye hizmetleri acil olarak bir yerden başka bir ulaşmasını istediğiniz gönderilerinizi şehir içine ya da şehir dışına hızlı bir şekilde ulaştıran teslimat hizmetidir. Profesyonel motorlu kuryeler şehrin trafiğinden ve kalabalığından uzak durarak yalnızca sizin gönderinize odaklanıp en kısa süre içerisinde teslimat sağlamaktadırlar. Yüksek kalite uygun fiyat ilkesini benimseyerek çalışan kuryelerimiz alanında uzman ve yeterli deneyime sahiplerdir. Yıllardır hizmet sunan çalışanlarımız müşterilerimizin beğenisini her şeyden üstte tutarak çalışmaktadırlar. Teslimatlarınızın ağırlığını boyutunu ve diğer özelliklerini dikkate alarak hizmet sunan kuryelerimiz mutlu etmektedir. Çalışanlarımız ayrıca gönderilerinizin herhangi bir zarar görmemesi ve alındığı haliyle teslim edilmesi için en hassas şekilde davranmaktadır.

Kurye hizmetleri alanında özenle çalışan kuryelerimiz müşterilerimizin önerilerini baz alarak hizmet vermektedir. Motor kurye hizmeti standart kargo firmalarının aksine kısa süre içerisinde, güvenilir ve uygun fiyatlarla hizmet verir. Motor kurye hizmeti sayesinde gönderilerinizi istediğiniz yerden güvenle teslim edebilir, istediğiniz yere kısa süre içerisinde teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı ilde bulunduğunuz adrese teslim edilecek olan gönderiler birkaç saat içerisinde teslim edilmektedir.

Firuzköy kurye hizmeti; paketin boyutuna, ağırlığına ve teslim yapılacak olan adresin uzaklığına göre fiyat değişikliği gösterebilmektedir. Gönderiniz ve teslim edilecek olan adres ile ilgili detaylı bilgileri şirketimizde yer alan ilgili kişilere iletişim kurduğunuzda eksiksiz bir şekilde aktarmanız net bir fiyat bilgisi almanız konusunda yararlı olacaktır.

Kurye alanında çok kaliteli hizmet veren firmamız müşterilerimizin her türlü teslimatı için özenle çalışmaktadır. Paketinizin belirli bir ağırlığına kadar motor kurye hizmeti alabilir, içecek ve yiyecek teslimatı için bozulma endişesi olmadan içiniz rahat bir şekilde hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Örneğin özel günler için kişiye özel yiyecek ve içecek teslimatı için motor kurye hizmetlerinden sık sık yararlanılmaktadır. Ayrıca güvenli teslimat takibi özelliği sayesinde ön plana çıkan kurye hizmetlerimizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Kesintisiz hizmet veren kurye ekibimiz sayesinde kolay bir şekilde toplu teslimat hizmetinden yararlanabilir, uygun fiyatlar ile bütçe dostu ücretlerle teslimat işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Firuzköy Kurye
Firuzköy Kurye

Firuzköy Kurye Hizmeti

Günümüzde insan ve araç yoğunluğu her gün daha fazla artmaktadır. Bundan ötürü bir yerden başka bir yere gitmek ya da herhangi bir noktaya teslimat yapmak çok zamanınızı almaktadır. Özellikle İstanbul’un yoğun trafiğinde ulaşım sorunları artmaktadır. Firuzköy kurye firması olarak hizmetlerimizi geliştirmeye devam ediyor ve sizlere kaliteli hizmetlerimiz ile yardımcı oluyoruz. Zaman tasarrufu sağlayan kurye hizmetleri kurumsal işlemlerinizde ve günlük yaşantınızda size pek çok açıdan kolaylık sağlıyor. Müşterilerimize hızlı bir hizmet sunarken kaliteden ödün veremden onların memnun olmasını sağlamaktayız.

Gece ve gündüz herhangi bir zaman kısıtlaması olmadan belirttiğiniz saatler içerisinde gönderilerinizin teslim edilmesini sağlıyoruz. Şehrin her bir noktasının yol bilgisine sahip olan kuryelerimiz ile teslimat işlemlerinizi çok daha kısa süreler içerisinde yapılabilmektedir.

Müşteri odaklı yaklaşımları ile tüm şube ekibimiz sizlerin yanındadır. Bizleri aramış olduğunuz andan teslimat işlemleriniz tamamlanana kadar tüm süreçlerde özel bir hizmet almaktasınız. Göndermek istediğiniz gönderilerinizin gidecekleri yere ve ebatlarına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Eğer göndermek istediğiniz gönderi fazla büyükse araçlı kuryelerimiz sizlere gönderilmektedir. Araçlı kuryelerimiz de motorlu kuryelerimiz gibi çok kısa zamanlarda teslimat işlemleri gerçekleştirmektedir. Kabulü yapılan her ürün aynı kapsamda sigortalanarak güvence altına alınmaktadır.

Şirket gönderilerinizde tamamlanmasını istediğiniz evrak işlemleriniz varsa kuryelerimiz bu işlemlerinizi da tamamlayarak yeniden sizinle iletişime geçmektedir. Bu sayede sevdiklerinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz. Standart gönderim yapabildiğiniz gibi VIP kurye hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Acil gönderileriniz ve gece gönderimleriniz ile iş faaliyetlerine katkı sağlamaktayız. Teslimat işlemlerinde bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. İçiniz rahat bir şekilde ürünlerinizi bize emanet edebilir hızlı gönderilerinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Firuzköy kurye olarak her zaman kaliteyi ön planda tutan çalışma şeklimiz ile en doğru teslimatı istenen süreler içerisinde yapmak en büyük hedefimizdir. Kısa süre içerisinde teslimat yapmamızdan ötürü kuryelerimiz diğer kuralları önemseyerek hıza odaklanmamaktadır. Hem kendi güvenliklerini hem de trafikteki diğer sürücülerin güvenliklerini tehlikeye atmazlar. Bu sayede her zaman sorunsuz bir şekilde teslimat işlemleri gerçekleşir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara