İçeriğe geç

Kıraç Kurye

Kıraç kurye isimli işletme olarak siz değerli müşterilerimize İstanbul ilinde uzun yıllardan bu yana kurye hizmeti vermekte ve sunduğumuz hizmetin kaliteli olabilmesi adına pek çok çalışma yapmaktayız.

Sunulan kurye hizmetinin hızlı olması, sorunsuz olması, güvenilir olması, eksiksiz olması kaliteli hizmet sunabilmemizi sağlayan özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca deneyimli ve tecrübeli elemanlar, yüksek modelli motorlar, uygun fiyatlar ve teknoloji kullanımı da kaliteli hizmetin sunulması sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak nakliye aşamasında büyük fayda sağladığımız motorlarımıza ayrı bir özen göstermekte ve bu özen sayesinde tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve düzenli olarak yüksek modelleriyle değişimlerini sağlamaktayız. Bu şekilde özen gösterdiğimiz motorlar da sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır.

Ayrıca işletmemiz bünyesinde çalışan elemanlarımızı işe alırken yaptığımız sınavlar ve düzenli olarak verdiğimiz detaylı eğitimler sayesinde elemanlarımızın sorunsuz bir hizmet sunmasını sağlamaktayız. Ayrıca bu elemanlarımıza verdiğimiz diksiyon eğitimleri de kaliteli hizmet alanında yardım sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Kaliteli bir hizmet sunan işletme olarak müşterilerimizin memnuniyetleri, övgüleri ve takdirleri her zaman bizleri mutlu etmektedir. Ayrıca müşterilerimizin bizleri her zaman etraflarında ki insanlara tavsiye ediyor olmaları da sunduğumuz hizmetin kaliteli olduğunun kanıtlarından bir tanesidir.

Sizlerin de kaliteli bir kurye hizmetine ihtiyacınız var ise eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçerek hizmet almalısınız.

Kıraç kurye işletmesi olarak teknoloji kullanımı bizler için en önde gelen özellikler ve konular arasında yer almaktadır. Günümüz şartlarında teknoloji kullanımı her zaman insanların dikkatini çekmekte ve memnun kalacakları bir hizmet almalarını sağlamaktadır.

Bizde işletme olarak sunduğumuz hizmetin neredeyse her aşamasında teknoloji kullanımına yer vermekteyiz. Motorlarımızda bulunan motor takip sistemleri, siparişlerinizin liste halinde anlık olarak düştüğü teknolojik ekranlarımız ve kullandığımız navigasyon sistemleri teknoloji kullanımı konusunda önde gelen alanlar arasında yer almaktadır.

Kullandığımız teknolojik ekranlarımız düzenli olarak güncellenmekte ve siparişlerinizin gecikmesini engellemektedir. Ayrıca kullanmakta olduğumuz navigasyon sistemleri siparişlerinizin nakliyesi aşamasında kullanılacak olan güzergâhların belirlenmesinde önemli bir rol oynamaktadır.

Bu navigasyon sistemleri ile trafik yoğunluğu, yol çalışması, kısa yollar gibi pek çok etken göz önünde bulundurularak adreslerinize giden en doğru güzergâhlar belirlenmektedir. Bu güzergâhlar sayesinde sunulan hizmetin hızlı ve güvenilir olması sağlanmaktadır.

Ayrıca internet üzerinden sipariş verme aşamasında istediğiniz her teslimat yöntemini ve ödeme yöntemini seçebilme özelliğini kullanabilirsiniz. Aldığınız hizmet sonrasında hizmet özelinde fikirlerinizi, yorumlarınızı ve puanlamalarınızı yaparak eleştirilerinizi belirtme şansına sahip olmaktasınız.

İşletme olarak teknoloji kullanımını bu şekilde pek çok alanda yapmakta ve sunulan hizmetin memnuniyet seviyesini en üst basamaklara taşımaktayız.

Kıraç Kurye
Kıraç Kurye

Kıraç Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında temassız teslimat seçeneği de bulunmakta ve bu teslimat seçeneği müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Temassız teslimat seçeneği hakkında bünyemizde çalışan elemanlarımıza detaylı eğitimler verilmekte ve bu eğitimler sayesinde sunulan hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulması sağlanmaktadır.

Siparişlerinizi alarak adreslerinize gelen kurye elemanlarımız siparişlerinizi kapınıza asmakta ve zile basarak olay yerinden ayrılmaktadır. Bu sayede uygunluk durumlarınızı bozmadan sağlıklı bir şekilde sipariş verdiğiniz ürünlerinizi teslim alma şansına sahip olmaktasınız.

İşletme olarak temassız teslimat seçeneği gibi pek çok teslimat seçeneklerini bünyemizde bulundurmaktayız. Bu teslimat seçeneklerini bünyemizde bulunduruyor olmamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanma isteğimizdir.

Kıraç kurye işletmesi olarak günümüz ekonomik şartlarını göz önünde bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin günlük maddi durumlarının değişkenlik gösterdiğinin farkına varmaktayız. Bu farkındalık ışığında pek çok ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler arasında tercih yaparak müşterilerimizin kolaylık ile ödeme yapabilmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak müşterilerimizin internet üzerinden sipariş verme aşamasında kredi kartları ve bankomat kartları ile ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Bu özelliğin yanı sıra kapıda ödeme yöntemini seçerek adresinize gelen kurye elemanlarımız aracılığı ile nakit olarak ödeme yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.

İşletme olarak bünyemizde bulunan ödeme yöntemleri sayesinde müşterilerimizin günlük maddi durumlarını göz önünde bulundurmak suretiyle rahat bir şekilde hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara