İçeriğe geç

Namazgah Kurye

Namazgah kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin her zaman kaliteli ve deneyimli bir şekilde sunulmalarını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin kaliteli olabilmesi için her aşamasında başarı sağlanması gerekmektedir. Bizler de başarı sağlayabilmek adına her aşama özelinde titiz ve özenli çalışmalar yapmaktayız. Örnek vermek gerekirse siparişlerinizin sizlere teslim edilmesi konusunda ortaya koyduğumuz tüm teslimat seçenekleri ile ilgili kurye elemanlarımıza detaylı eğitimler vermekte ve bu teslimat seçeneklerinin sorunsuz şekilde gerçekleştirilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca siparişlerinizin eksiksiz bir şekilde sizlere teslim edilmesinin en önemli konular arasında yer aldığını bilmekte ve bu konu hakkında sorun yaşamamak adına teknoloji kullanımına önem vermekteyiz.

Namazgah kurye olarak müşterilerimizin hizmet alma aşamasında kendi maddi durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlayacak nitelikte pek çok ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan bu ödeme yöntemleri sayesinde tüm müşterilerimiz günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilme şanslarına sahip olmakta ve bu sebepten dolayı her zaman memnuniyetlerini bizlere aktarmaktadırlar. Kullandığımız kaliteli ve güncel ekranlarımız sayesinde saniyeler içerisinde ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sipariş verdiğiniz ürünlerin güvenli bir şekilde sizlere teslim edilebilmeleri için paketlenmeleri ve kullanılan motorların güvenli hale getirilmeleri de sunulan hizmetlerin kalitesini artıran en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Sizler de bu özelliklere sahip kaliteli hizmetler almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Namazgah kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana kurye hizmetleri sunmakta ve bu sunduğumuz hizmetlerin günün her saatinde sunulmasını sağlamaktayız. Bünyemizde çalışan kurye elemanlarımızın sayıları çok fazla olmakta ve bu sayede elemanlarımızın vardiyalı olarak çalışmalarını sağlamaktayız. Her zaman gece vardiyasında elemanlarımız bulunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimize gece saatlerinde de hizmetler vermekteyiz. Müşterilerimiz genellikle geceleri yemek siparişleri vermektedir. Bizler de bu saatte müşterilerimizin memnun kalacakları hizmet alabilmeleri amacı ile deneyimli elemanlarımızı çalıştırmaktayız. Günün her saatinde kurye hizmeti sunuyor olmamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin ve beğenilerinin kazanılmasıdır.

Namazgah Kurye
Namazgah Kurye

Namazgah Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak siz değerli müşterilerimize acil evrak konusunda da hizmetler sunmakta ve mağduriyet yaşamanızın önüne geçmekteyiz. Acil evrakların tam zamanında kurumlara teslim edilmeleri gerekmekte ancak günümüz trafik sorunları nedeniyle mağduriyetler yaşanabilmektedir. Bizde işletme olarak bu mağduriyetlerin giderilmesi amacı ile manevra kabiliyetlerine sahip olan motorlarımız ile hızlı hizmetler sunabilmektedir.

Motor kullanım konusunda yetenekli olan elemanlarımız, motorlarımızın evrak taşıma kısımlarının su geçirmez olması ve tüm periyodik bakımları zamanında yapılmış olan motorlarımız sayesinde acil evrak hizmetlerini her zaman kaliteli ve sorunsuz şekilde sunmaktayız. Bu özellikler çerçevesinde ortaya koyduğumuz acil kurye hizmetleri her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda büyük fayda sağlamaktadır.

Namazgah kurye isimli işletme olarak kurye sektöründe hizmetler sunmakta ve bu hizmetlerin bünyesinde bulunması gereken tüm özelliklerin farkında olmaktayız. Kurye hizmetlerinin bünyesinde bulunması gereken en önemli özellikler arasında hızlı hizmetler sunma konusu yer almaktadır. Biz de bu yüzden dolayı siz değerli müşterilerimize her zaman en hızlı şekilde hizmetler sunmakta ve sizlerin mağdur olmamasını sağlamaktayız. Hızlı hizmetler sunabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Hızlı hizmetler sunabilmek için bünyemizde bulunan hizmetler şu şekildedir;

  • Kurye elemanlarımıza motor kullanımları hakkında eğitimler verme,
  • Kullandığımız motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını yaptırma,
  • Güzergâh belirleme konusunda detaylı ve titiz araştırmalar yapma,
  • Teknoloji kullanımına önem verme gibi pek çok özellik bünyemizde bulunmaktadır.

İşletme olarak teknolojiden büyük oranda fayda sağlamakta ve bu sayede sunulan kurye hizmetlerinin en hızlı şekilde sunulmasını başarmaktayız. Kullandığımız teknoloji sayesinde vermiş olduğunuz tüm siparişler anlık olarak bizlere aktarılmakta ve bu sayede hazırlanan siparişleriniz hızlı bir şekilde nakliye aşamasına geçirilmektedir. Bu sayede siparişleriniz en kısa süreler içerisinde sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın da kurye hizmetleri hakkında deneyimli ve tecrübeli olmaları sunulan hizmetlerin hızlı sunulması konusunda her zaman çok önemli bir konumda kendisine yer bulmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara