İçeriğe geç

Cevizlibağ Kurye

Cevizlibağ kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana sunmakta olduğumuz kurye hizmetini kaliteli, deneyimli, profesyonel ve tecrübeli olarak sunmak adına pek çok çalışma ve araştırmalar yapmaktayız.

Yaptığımız araştırma ve çalışmalar sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini artıracağımız şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Yaptığımız araştırmalar sayesinde müşterilerimizin kurye hizmetinden beklentilerini saptamakta ve bu beklentilerini yerine getirerek hizmet sunmaktayız.

Sorunsuz hizmet, güvenilir hizmet, uygun fiyatlı hizmet, hızlı hizmet gibi pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Bu özellikleri yerine getirme aşamasında bünyemizde kurye hizmeti veren elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

Ayrıca işletme olarak her zaman en uygun fiyatları sizlere sunmakta ve maddi olarak zorlanmadan hizmet almanızı sağlamaktayız.

Cevizlibağ kurye ile her zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlayacağı şekilde hizmet sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmaktayız.

Sunduğumuz kurye hizmetinin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı sunulması adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Kullandığımız motosikletlerimizin tüm periyodik bakımlarının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılıyor olması, kurye elemanlarımıza ileri derce motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler verilmesi, teknoloji kullanımı, güzergâh belirleme konusunda hassas davranılması bu özellikler arasında yer almakta ve sunulan hizmetin hızını artırmaktadır.

İşletme olarak tüm bu özellikleri bünyemizde bulunduruyor olmamız ve sunduğumuz hizmetin hızlı olması her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almamızı sağlamaktadır.

İşletme olarak kurye elemanlarımızın sunulun hizmetin her aşaması hakkında bilgili olmaları da sunulan hizmetin hızını artıran etkenler arasında yer almaktadır.

Cevizlibağ Kurye
Cevizlibağ Kurye

Cevizlibağ Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren kurye işletmesi olarak sunulan hizmetin kalitesini, güvenilirliğini ve hızını artırmak adına teknoloji kullanımına çok büyük özen ve önem vermekteyiz. Teknoloji kullanımı sayesinde vermiş olduğunuz siparişlerde anlık olarak haberdar olmakta ve bu sayede hızlı bir kurye hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Ayrıca verdiğiniz siparişlerin sizlere ne zaman ulaşacağını bilmeniz ve kendinizi ona göre hazırlamanız adına tüm motorlarımız da araç takip cihazları bulundurmakta ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktayız.

Ayrıca işletme olarak kullandığımız özel teknolojik sistemler aracılığı ile yapılan hesaplamalar dâhilinde siz müşterilerimize her zaman en uygun fiyatları sunmaktayız. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın telefonlarında kurulu olan özel uygulamalar sayesinde acil hizmet isteyen müşterilerimizin adreslerine en yakın olan kurye elamanı vakit kaybetmeden hizmet vermekte ve müşterilerimizin acil kurye hizmeti karşılamaktadır.

Ayrıca son teknoloji olarak kullandığımız güncel navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize hızlı gidebilmemizi sağlayan güzergâhlar belirlenmekte ve bu sayede sizlerin mağdur olmanızın önüne geçilecek şekilde hızlı hizmet sunmaktayız. Sizler de bu şekilde teknoloji kullanımına önem vererek sunduğu hizmetin kalitesini en üst seviyelere taşıyan bir kurye işletmesinden hizmet almak istiyorsanız eğer mutlaka bizler ile iletişime geçmelisiniz.

Cevizlibağ kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetinin güvenli şekilde sunulabilmesi bizler için çok önemli bir noktada yer almaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve takdirlerini kazanabilmek adına sorunsuz ve güvenli bir hizmet sunmak için uzun soluklu çalışmalar yapmaktayız.

Kullandığımız motorlarımızın özel olarak korunaklı bir yapıya sahip olması için çalışmalar yapmaktayız. Kullandığımız ürün taşıma haznelerinin iç ve dış kısımlarını yumuşak zeminler ile kaplamakta ve bu yumuşak zeminler sayesinde gelecek her türlü darbenin emilerek ürünlere temas etmemesini sağlamaktayız. Bu sayede ürünleriniz en ufak bir hasar almadan güvenli bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Cevizlibağ kurye olarak siz değerli müşterilerimize güvenli bir kurye hizmeti verebilmek adına teknoloji kullanımına çok büyük özen göstermekte ve ürünlerinizi nakliye aşamasına geçirmeden önce teker teker kontrol etmekteyiz. Ayrıca hizmet veren kurye elemanlarımıza verdiğimiz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde tüm ürünlerin hassasiyet yapılarına göre planlı bir şekilde motorlara yerleştirilmeleri yapılmaktadır.

Hazırlanan tüm siparişleriniz elemanlarımız tarafından kontrol edilmekte ve bu kontrol sayesinde hasarlı veya eksik ürün olmasının önüne geçilmektedir. İşletme olarak güvenli hizmet sunabilmek adına bünyemizde bulundurduğumuz bu özellikler her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma amacıyla kullanılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara