İçeriğe geç

Yalova Kurye

Yalova kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm kurye hizmetlerinin hedefini müşterilerimizin memnuniyetlerini, övgülerini ve beğenilerini kazanmak olarak belirlemiş bulunmaktayız. Bu amacımızın yerine getirilmesi adına yoğun çalışmalar ve araştırmalar yapmakta ve bünyemizde bulunan tüm özelliklerin düzenli olarak geliştirilmelerini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan pek çok özellik sunduğumuz hizmetin kalitesini artırmakta ve kalitesi artan kurye hizmetleri de otomatik olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza fayda sağlamaktadır. Profesyonel ve deneyimli kurye elemanları, yüksek modelli ve bakımlı motorlar, devamlı olarak güncellenen teknolojik ekranlar, uygun fiyatlar, çeşitli indirim ve kampanyalar, fazla sayıda bulunan ödeme ve teslimat seçenekleri gibi pek çok özelliğimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamızda büyük rol oynamaktadırlar.

İşletme olarak müşterilerimize saygılı ve güler yüzlü davranabilmeleri adına tüm kurye personellerimize diksiyon eğitimleri vermekteyiz. Verdiğimiz eğitimler sayesinde personellerimiz siz değerli müşterilerimize her zaman saygılı ve güler yüzlü şekilde davranmaktadırlar. Ayrıca sunduğumuz kurye hizmetinin hızlı bir şekilde sunulabilmesi adına motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını zamanında yaptırmakta ve kurye elemanlarımıza motor kullanımları hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz. Çünkü sunulan kurye hizmetlerinin hızlı şekilde sunulması müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamız konusunda en çok fayda sağlayan özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca verdiğiniz siparişlerin hasarsız ve eksiksiz bir şekilde adreslerinize teslim edilmesi de sizlerin memnuniyetlerini artıran özellikler arasında bulunmaktadır. İşletme olarak tüm bu özelliklere detaylı bir şekilde dikkat etmekte ve sizlerin memnuniyetlerinizi kazanmayı hedeflemekteyiz.

Yalova kurye işletmesi olarak çok uzun yıllardan bu yana siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe kaliteli ve profesyonel hizmetler vermekte ve bu hizmetler sayesinde sizlerin memnuniyetlerini kazanmaktayız. İşletme olarak sunduğumuz kurye hizmetinin bünyesinde çeşitli ödeme seçenekleri bulundurmakta ve bu ödeme seçenekleri sayesinde müşterilerimizin günlük maddi durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Ödeme yöntemlerimizin fazla olması müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve maddi zorluk yaşamadan kendilerine uygun seçeneği seçebilmeleri sağlanmaktadır. Ödeme yöntemlerimizin bol olması işletmemiz bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

İşletmemiz bünyesinde EFF, FAST, kapıda ödeme ve kartlarınız ile ödeme gibi pek çok yöntem bulunmaktadır. Bu ödeme yöntemlerinin arasından kendinize en uygun olanı seçebilir ve ödemenizi o şekilde yapabilirsiniz. Üzerinizde nakit para yok ise kredi ve bankomat kartlarınız ile ödeme yapabilir, kartlarınız da para yok ise kapıda ödeme yöntemini seçerek nakit olarak ödemelerini yapabilirsiniz. Ayrıca kartlarınızın yanınızda olmadığı ve kart bilgilerini bilmediğiniz durumlarda ise mobil uygulamalarınızdan EFT ve FAST ödemeleri de yapabilirsiniz. Bu şekilde yüksek sayıda bulunan ödeme yöntemleri her zaman işletmemizin parmak ile gösterilmesini ve çok fazla tercih edilmesini sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Yalova Kurye
Yalova Kurye

Yalova Kurye Hizmeti

Yalova Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde hizmet veren tüm kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ürün bilgileri konusunda detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin güvenli şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Ürün bilgileri kurye sektöründe olmaz ise olmaz özellikler arasında yer almakta ve ürünlerin hasar görmeden teslim edilmesini sağlamaktadır.

Elemanlarımıza sunduğumuz ürün bilgileri eğitimleri sayesinde tüm ürünlerin hassasiyet yapılarını anlatmakta ve bu hassasiyet yapıları sayesinde tüm ürünlerin planlı ve düzenli şekilde motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına yerleştirilmeleri sağlanmaktadır. Planlı ve düzenli şekilde motorlarımızın ürün taşıma kısımlarına yerleştirilen ürünler en ufak bir hasar dahi görmeden siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir.

Yalova kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz teslimat seçenekleri arasında zili çalmadan teslimat seçeneğini de bulundurmaktayız. Zili çalmadan teslimat seçeneği en önemli seçenekler arasında yer almakta ve özellikle çocuğu olan müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir. Çocukları uyuyan anneler bu yöntemi tercih ederek çocuklarının uyanmasını engellemekte ve sessiz bir şekilde ürünlerini teslim almaktadırlar.

Kurye elemanlarımız verdiğiniz sipariş özelliklerinde zili çalmadan teslimat seçeneğini gördüğü zaman o teslimat seçeneğine göre hizmetlerini sunmaktadırlar. Adreslerinize geldikleri zaman sizleri telefon ile aramak suretiyle haber vermekte ve kesinlikle zili çalmadan ürünlerinizin sizlere sessiz bir şekilde teslim edilmelerini sağlayarak teslimatı sona erdirmektedirler.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara