İçeriğe geç

Bilecik Kurye

Bilecik kurye işletmesi olarak müşterilerimizin güvenli ve hasarsız hizmetler alabilmeleri adına bünyemizde kaliteli paketleme sistemleri, kaliteli ambalajlar ve yetenekli kurye elemanları bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan bu önemli faktörler sayesinde her zaman paketleme işlemlerini en kaliteli halleri ile yapmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnun kalacakları şekilde hasarsız ve güvenli hizmetler almalarını sağlamaktayız. Paketleme işlemlerinin profesyonel bir şekilde yapılması ve müşterilerimizin kurye sektöründen beklentileri arasında ilk sırada yer alan güvenli hizmet aşamasını yerine getirmemizi sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı paketleme aşamasında kullandığımız ambalajların satın alımları konusunda geniş çaplı araştırmalar yapmakta ve bu sayede ürünlerinizin koruma oranlarını yükseltecek kalitede ambalajları satın almaktayız.

İşletmemiz bünyesinde kullandığımız teknolojik paketleme cihazları sayesinde ürünlerinizin en sağlam şekilde paketlenmelerini sağlamakta ve sizlere her zaman güvenli ve hasarsız şekilde teslim edilmelerini sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımızın özel paketleme teknikleri hakkında aldığı eğitimlerde yapılan paketleme işlemlerinin kalitesini en üst basamaklara çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktadır. Bu özellikler çerçevesinde yapılan paketleme sistemleri işletmemizi diğer işletmelere göre bir adım öne çıkaran özelliklerimiz arasında yer almakta ve hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktadır. Sizlerde kaliteli paketleme işlemleri sayesinde güvenli ve hasarsız hizmetler almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Bilecik kurye işletmesi olarak müşterilerimizin sipariş verdikleri ürünleri takip edebilmelerine önem ve özen göstermekteyiz. Siparişlerin takip edilebilmesi için bünyemizde iki ayrı önemli özellik bulundurmaktayız. İnternet sitemiz üzerinden verdiğiniz siparişler esnasında sizlere sipariş numaraları verilmektedir. Sistemlerimize giriş yaparak bu sipariş numaraları ile siparişinizin hangi aşamada olduğunu takip edebilmektesiniz. Bu sipariş aşamaları kurye elemanlarımız tarafından düzenli ve hızlı bir şekilde güncellenmekte ve bu sayede kendinizi bu aşamalara göre ayarlayabilmeniz sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımızın kullandıkları kaliteli teknolojik sistemler sayesinde bu aşamalar hatasız ve sorunsuz olarak güncellenmekte ve bu sayede sizlerin en ufak bir mağduriyet yaşamamanız sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde kullanılan motorların tamamı donanımlı yapılara sahip olmaktadır. Motorlarımızın donanım özellikleri arasında motor takip cihazları da yer almaktadır. Bu motor takip cihazları sayesinde kuryelerimiz tarafından teslim alanın siparişlerin anlık olarak hangi konumda olduğu da müşterilerimiz tarafından takip edilebilmektedir. İnternet sitemize veya mobil uygulamamıza giriş yaptığınız zaman anlık olarak siparişlerinizin nerde olduğunu, tahmini teslimat saatini takip edebilir ve kendinizi bu bilgilere göre ayarlayabilirsiniz. İşletmemiz bünyesinde bulunan bu özellik her zaman müşterilerimiz tarafından olumlu dönüşler almamızı sağlamakta ve bu sayede hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesine yardımcı olmaktadır.

Bilecik Kurye
Bilecik Kurye

İstanbul Bilecik Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde bulunan kurye elemanlarının deneyimli, tecrübeli, profesyonel ve bilgili olmaları konusuna çok büyük özen göstermekteyiz. Bu özen ışığında kurye elemanlarımıza sunduğumuz hizmetlerin her aşaması hakkında düzenli ve detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede her zaman müşterilerimizin mağdur olmayacakları şekilde hizmetler almaları konusunda büyük fayda sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımıza verdiğimiz önemli eğitimlerimiz her zaman uzman eğitimciler tarafından verilmekte ve kurye elemanlarımızın bilgilerinin en yüksek seviyelerde yer almasını sağlamaktadır. Yüksek bilgi seviyelerine sahip olan kurye elemanlarımız sayesinde ortaya çıkardığımız kurye hizmetlerimiz her zaman sorunsuz, hatasız ve problemsiz olarak sunulmakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri en üst basamaklarda yer almaktadır.

Bilecik kurye işletmesi olarak günün her saatinde hizmet veriyor olmamız en önemli özelliklerimiz arasında yer almakta ve müşterilerimizin bizleri tercih etme oranlarında önemli ölçüde artış gözlemlenmektedir. Günün her saatinde hizmet verebilmek adına bünyemizde çok fazla sayıda profesyonel eleman bulundurmakta ve bu sayede her zaman sorunsuz hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktayız.

Müşterilerimiz genellikle gece saatlerinde yemek siparişleri vermekte ve bu siparişlerinde kendilerine hızlı ve sıcak olarak teslim edilmelerini talep etmektedirler. Biz de Bilecik Kurye olarak hangi saat olursa olsun her zaman yüksek modelli motorlar ve deneyimli elemanlar ile hizmet sunduğumuz için müşterilerimizin tüm taleplerine yerine getirmekte ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara