İçeriğe geç

Siirt Uçak Kargo

Yıllardır sektörde hizmet veren firmamız, şehir içi kurye taşımacılığının yanında şehirlerarası gönderide bulunmak isteyen müşterileri için de seçenekler sunar. Ekibimiz Türkiye’nin her yerine uçak kargo ile paket teslimatı yapar. Siirt’e gönderide bulunmak isteyen veya Siirt’ten ülkemizin herhangi bir şehrine teslimat yapmayı arzu eden müşterilerimiz için Siirt uçak kargo uygulamamız ile hizmet verir. Bu uygulamamızı kullanan müşterilerimiz, sağladığımız avantajlardan kaldıkları memnuniyet dolayısıyla bizimle çalışmaya devam eder. Avantajlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Uzak bölgelere karayolu ile ulaşım sağlamak, zaman alıcı olabilir. Uçak kargo uygulamamız ile bunu sağlamak hızlı ve kolaydır.
  • Özellikle acil gönderiler olduğunda, zamanın kısıtlılığı havayolu taşımacılığının önemini daha da ortaya çıkarır.
  • Paketlerin muhafazası için alınan önlemler, son derece yüksek seviyededir.
  • Büyük miktarda ürün gönderimi yapmak isteyen firmalar için bu yöntem daha uygundur.
  • Zaman hassasiyeti olan ürünler için uçak kargo en çok tercih edilen ulaşım aracıdır.

Özelikle şehirlerarası ticaret yapan firmalar, havayolu ile gönderide bulunmayı tercih eder. Çünkü günümüz şartları hızlı iş yapmayı gerektirir. Firmalar gönderi yapacağı zaman diğer firmaya en hızlı nasıl ulaşabilir, bu sorunun cevabını arar. Başarılı işlerin altında yatan hız ve güvenlik unsuru, uçak kargo ile mümkündür.

Siirt uçak kargo uygulamamızı tercih eden müşterilerimiz, sunduğumuz ayrıcalıklardan oldukça memnundur. Her gönderiyi kendi özelinde değerlendiren ekibimiz, gönderinin saatine, boyutuna ve gideceği adrese göre bir program oluşturur. Buna göre de kuryelerimiz şayet kapıdan kapıya teslimat yapacaksa her aşama ayrı ayrı titizlikle takip edilir. Müşterilerimiz bazen de kapıdan havalimanına olan hizmetimizi tercih eder. Bu durumda da havalimanına kadar olan süreç dikkatle izlenir. Paket alıcısını bulana kadar izlemede kalınır.

Her işte olduğu gibi bizim yaptığımız uygulamalarda da hız ve güven çok önemlidir. Özellikle firmalar ve acil gönderisi olan bireyler, işlerinin hızlı bir şekilde ilerlemesini ister. Biz de bütün müşterilerimiz için acil gönderilere öncelik vererek en kısa sürede teslimatı gerçekleştiririz. Zaten profesyonel bir firmanın işini ciddiye almasının bir göstergesi de hem güvenliği en üst seviyede sağlamaktır hem de en hızlı şekilde paketin alıcıya ulaşımını gerçekleştirmektir. Bunun için ekibimiz 24 saat görev başındadır. Çağrı merkezimizi arayarak sabahın erken saatlerinde ve gece boyunca kuryemizi çağırabilirsiniz.

Siirt Uçak Kargo
Siirt Uçak Kargo

Siirt Uçak Kargo Hizmeti

Siirt uçak kargo uygulamamız, düşük risk taşır. Bu ne demektir? Şehirlerarası teslimatta karayolu ile ulaşım sağlamaya göre havayolu kargo daha az risk barındırır. Çünkü havayolu şirketinin uluslararası standartlarda güvenlik önlemleri vardır. Ayrıca havayolu kargoda hırsızlık olması, paketin hasar görmesi veya kaybolması neredeyse görülen bir sorun değildir. Sıkı güvenlik tedbirleri paketin veya paketlerin muhafazasını sağlar. Aynı zamanda izleme sistemi paketin her an takip edilebilirliğini mümkün kılar. Anlık takip ederek paketin hangi aşamada olduğu görülür. Bunu zaten personelimiz takip etse de aynı zamanda müşterimizin de izlemesine olanak tanınır.

Havayolu ile taşımacılığın pek çok unsuru ve prosedürü vardır. Bunun için firmamız profesyonel bir ekiple çalışır. Pek çok detayın takip edilmesi ve iyi bir planlama yürüterek zamanında teslimatın sağlanması gerekir. Müşterilerimiz için çağrı merkezimizi aramak yeterlidir. Bundan sonrası güvenilir personelimizin kontrolü altındadır. Her bir paket, içeriği ve taşıma gereksinimlerine uygun şekilde düzenlenir. Havayolunda ekstra dikkat edilen aşamalar şöyledir:

  • Bütün paketler denetimden geçer. Ya manuel ya da detektörler aracılığıyla kontrol yapılır.
  • Paketin ambalajına dikkat edilir.
  • Etiketleme ürünün yerleşimi ve teslimi için önemli bir ayrıntıdır.
  • Gerek yükleme gerekse boşaltma büyük bir özenle yapılır.

Siirt uçak kargo firmamız, verdiği bütün hizmetleri titizlikle ve özenle yürütür. Kaliteli hizmet sağlamanın bütün gereklerini yerine getirmeye çalışan ekibimiz, müşterilerimizin takdirini kazanır. Zaten müşterilerimizin memnuniyetini gösteren en önemli gösterge, aynı firmaların veya bireylerin bizimle çalışmaya devam etmeleridir. Aramıza yeni katılan her müşterimiz, hizmetlerimizden memnun kalır.

Biz de firma olarak kaliteli hizmetlerimizi en uygun şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin bütün beklentilerini karşılamaya gayret ederiz. Gerek taşımacılıktaki kalitemiz gerekse fiyatlarımızdaki uygunluk sebebiyle bizimle çalışan her müşterimiz, gösterdiğimiz ihtimamdan memnundur.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara