İçeriğe geç

Yenibosna Kurye

Yenibosna kurye işletmesi olarak siz müşterilerimize her zaman memnun kalacağınız ve mutlu olacağınız şekilde kaliteli bir hizmet sunmaktayız. Bu hizmeti sunma aşamasında formlarda bulunan müşterilerimizin yorumlarını dikkate almak suretiyle özellikli olarak sunmaktayız.

İşletme olarak müşterilerimizin hızlı, güvenli, uygun fiyatlı ve sorunsuz bir kurye hizmeti istediğinin farkında olmakta ve sunduğumuz hizmetin o şekilde sunulmasını adına çalışmalar yapmaktayız.

Bünyemiz de çeşitli ödeme seçenekleri ve teslimat seçenekleri bulunmakta ve müşterilerimizin kendilerine uygun olanlarını seçebilme şansları bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellikler de müşterilerimiz tarafından beğenilen özellikler arasında yer almaktadır.

Ayrıca işletme olarak motorlarımızın güç yapısına ve ürün taşıma kısımlarının güvenli hale getirilmesine çok büyük özen göstermekteyiz. Motorlarımızın bu şekilde güçlü ve güvenli olması sunulan hizmetin kalitesini en üst seviyele taşıyan etkenler arasında her zaman ilk sıralarda yer almaktadır.

Yenibosna kurye işletmesi olarak kurye sektöründe hizmet vermekte ve vermiş olduğumuz hizmetin en büyük amacı ise müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasıdır. İşletme olarak bu memnuniyetleri kazanabilmek adına uzun soluklu çalışmalar yapmakta ve hizmetimiz bünyesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda pek çok özellik bulundurmaktayız.

Sunulan kurye hizmetinin hızlı bir şekilde sizlere sunulması en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Sunulan hızlı hizmet sayesinde müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlaması ve tüm ihtiyaçlarının en kısa sürede giderilmesi sağlanmaktadır.

İşletme olarak en uygun fiyatlar ile kurye hizmeti sunmakta ve bu fiyatlar ile müşterilerimizin mutluluklarını ve memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimizin kurye hizmetinden en büyük beklentileri arasında uygun fiyatlar yer almaktadır.

Kurye hizmeti esnasında en çok kullanılan materyal olan motorlarımıza da ayrı bir özen göstermekte ve bu özen sayesinde motorlarımızın tüm periyodik bakımlarını yaptırmakta ve gerekli görüldüğü takdirde yüksek modelleri ile değişimlerini sağlamaktayız. Motorlarımızın bu şekilde bakımlı ve yüksek modelli olması da müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Ayrıca bünyemizde hizmet eren kurye elemanlarımızın sundukları hizmet özelinde pek çok eğitim alıyor olmaları da sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır. Sunulan hizmetin kaliteli olması da doğru orantılı olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini artırmaktadır.

Yenibosna Kurye
Yenibosna Kurye

Yenibosna Kurye Hizmeti

İşletme olarak günümüz ekonomik şartlarını yakından takip etmekte ve bu şartları da göz önünde bulundurmak suretiyle müşterilerimize düzenli aralıklar ile çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekteyiz. Bu indirim ve kampanyalar sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan çok daha uygun fiyatlara gönül rahatlığı ile hizmet alabilmeleri amaçlamaktayız.

İşletme olarak babalar günü, anneler günü, sevgililer günü gibi pek çok özel günde kampanyalar düzenlemekte ve müşterilerimizin rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren muhasebe elemanlarımız uygun fiyatlarımızı ortaya çıkarmak adına hizmet sundukları gibi bu özel indirim ve kampanyalar için de uzun soluklu uğraşlar, araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktadır. Muhasebe elemanlarımızdan bu konularda çok büyük oranda fayda sağlamakta ve sizlere en uygun fiyatları belirlemekteyiz.

Yenibosna kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmeti her zaman müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde hızlı olarak sunulmaktadır. Bu hızlı hizmet her zaman müşterilerimizin takdirlerini, övgülerini ve memnuniyetlerini kazanmamıza çok büyük yardım sağlamaktadır.

İşletme olarak İstanbul ilinde siz müşterilerimize kurye hizmeti sunmakta ve sunduğumuz hizmet esnasında her zaman yüksek modelli motorlar kullanmaktayız. Kullandığımız yüksek modelli motorlarımızın manevra kabiliyetleri yüksek seviyelerde olmaktadır. Bu manevra kabiliyetleri sayesinde İstanbul ilinin en büyük problemleri arasında yer alan trafik sorunun kolaylık ile çözerek siparişlerinizi adreslerinize teslim etmekteyiz.

Ayrıca sunulan hizmetin zamandan tasarruf sağlayacak şekilde sunulmasına adına bir başka özellik ise kurye elemanlarımıza verdiğimiz ileri derece motor kullanım teknik eğitimleridir. Bu eğitimler sayesinde kurye elemanlarımız motorları çok seri ve güvenli bir şekilde kullanarak siparişlerinizi en kısa süre içerisinde sizlere teslim etmektedir.

İşletme olarak kullandığımız teknolojik sistemlerimizin de sunulan hizmetin hızlı olarak sunulmasında çok büyük faydası bulunmaktadır. Sizler de zamandan tasarruf sağlayacak şekilde hızlı bir Yenibosna kurye hizmeti almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişim kurmalısınız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara