İçeriğe geç

Yenidoğan Kurye

Yenidoğan kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman en uygun fiyatlar ile hizmet sunabilmek adına bünyemizde muhasebe elemanları çalıştırmakta ve bu elemanlarımızın yaptıkları araştırmalar, hesaplamalar ve çalışmalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız.

İşletme olarak siz müşterilerimize zili çalmadan teslimat yöntemi sunmakta ve bu yöntem sayesinde evleriniz de uyuyan çocuğunuz var ise uyanmamasını sağlamaktayız. Bu sayede uygunluk durumlarınızı bozmadan rahat bir şekilde ürünlerinizi teslim almanız sağlanmaktadır.

Siz müşterilerimize sunduğumuz hızlı hizmetlerin yanında acil hizmet de sunmakta ve anlık olarak acil ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. İlaç ihtiyacı, evrakların resmi kurumları teslimi, market ürünleri, yemek siparişleri gibi tüm acil ihtiyaçlarınız özel olarak yetiştirilen kurye elemanlarımız tarafından en kısa süreler içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

İşletme olarak bünyemiz de her zaman yedek kurye elemanları ve yedek motorlarımız bulunmaktadır. Bu yedek kurye elemanları ve motorlar sayesinde nakliye aşamasında meydana gelebilecek aksilik anlarında devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak vakit kaybına sebebiyet vermeden evlerinize getirerek teslimatları tamamlamaktadırlar.

İşletme olarak özel günlerde ve düzenli aralıklar ile çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekteyiz. Düzenlediğimiz bu indirimler ve kampanyalar sayesinde siz müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan çok daha uygun fiyatlara hizmet almanız sağlanmaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak bünyemizde her zaman çok fazla sayıda kurye elemanı ve motor bulundurmaktayız. İşletmemizden hizmet alan müşterilerimizin sayısı ne olursa olsun sizlere sıra beklemeyeceğiniz şekilde hızlı bir hizmet sunabilme şansını yakalamaktayız. Bünyemizde bulunan bu özellik de müşterilerimizin mutlu olmasını sağlayan özellikler arasında yer almaktadır.

Yenidoğan kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana sunduğumuz tüm kurye hizmetleri en hızlı olacak şekilde sunulmakta ve vakit kaybına sebebiyet vermeyecek şekilde siparişlerinizin sizlere teslimi sağlanmaktadır.

Sunulan kurye hizmetinin hızlı olabilmesi için navigasyon sistemleri kullanılmakta, kurye elemanlarımıza ileri motor kullanım teknikleri hakkında eğitimler verilmekte, motorlarımızın güçlü yapıya sahip olması sağlanmakta ve motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin ileri seviyede olmasına özen gösterilmektedir.

Ayrıca kullandığımız teknolojik sistemlerin devamlı olarak güncelleniyor olmasından dolayı vermiş olduğunuz siparişlerinizin anında ekranlarımıza düşüyor olması da sunulan hizmetin hızlı olmasında büyük katkı sağlamaktadır.

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak çok fazla sayıda kurye elemanını bünyemizde çalıştırmakta ve bu sayede müşterilerimizin hiçbir sıra beklemeden hızlı bir şekilde hizmet almalarını sağlamaktayız.

İşletmemizin hızlı hizmet konusunda hassasiyeti doğrultusunda bünyesinde bulundurduğu tüm bu özellikler her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasına ve işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasına sebebiyet vermektedir.

Yenidoğan Kurye
Yenidoğan Kurye

Yenidoğan Kurye Hizmeti

İşletme olarak bünyemizde çalışan elemanlarımızın tecrübeli, deneyimli ve profesyonel bir yapıya sahip olmasına çok büyük özen ve titizlik göstermekte ve bu titizlik ile elemanlarımızın işe alımlarını sağlamaktayız.

İşe alımları sağlanacak olan kurye elemanlarımıza motor kullanımı, ürün bilgileri ve sözlü mülakatlar olmak üzere pek çok sınavlardan geçirmekteyiz. Bu sınavlarda başarılı olan elemanların işe alım işlemlerini tamamlamaktayız.

İşe alım işlemlerini tamamladığımız elemanlarımıza ilk bir ay olmak üzere çeşitli ve detaylı eğitimler vermekte ve kaliteli bir hizmet sunacak hale gelmelerini sağlamaktayız. Bu aşamalardan geçen elemanlarımız kaliteli hizmet sunmakta ve sunduğu kaliteli hizmetler ile müşterilerimizin olumlu geri dönüşleri konusunda çok büyük fayda sağlamaktadırlar.

Yenidoğan kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin sorunsuz bir şekilde sunulabilmesi için uzun yıllardan bu yana yoğun çalışmalar yapmaktayız. Her geçen bünyemizde bulunan özelliklerin geliştirilmesini sağlamakta ve bu özelliklerin gelişmesi sayesinde sorunsuz bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz.

Sunduğumuz hizmet esnasında teslim edilen ürünlerin eksiksiz, hasarsız ve sorunsuz bir şekilde sunuluyor olması her zaman müşterilerimizin bizleri tercih etmelerine ve etrafında ki insanlara tavsiye etmesine sebebiyet vermektedir.

Ayrıca sunulan hizmetin zamanında teslim edilmesi, sipariş verilen yemeklerin soğumadan teslim edilmesi de sorunsuz hizmetin göstergeleri arasında kendilerine yer bulmaktadır. Müşterilerimiz aldıkları kurye hizmetinden pek çok özellik istemektedirler. Bu özellikler arasında her zaman ilk sıralarda sorunsuz, güvenilir ve eksiksiz hizmet anlayışı gelmektedir. Bizde Yenidoğan kurye olarak bu isteği karşılayabilmek için çok büyük çalışmalar yapmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara