İçeriğe geç

Haramidere Kurye

Haramidere kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli, güvenli, uygun fiyatlı, profesyonel, deneyimli ve tecrübeli bir hizmet sunmak adına uzun solukla çalışmalar ve araştırmalar yapmaktayız.

Yaptığımız araştırmalar ve çalışmalar neticesinde bünyemizde bulunan pek çok özelliğin geliştirilmesini ve iyileştirilmesini sağlamaktayız. Yaptığımız bu geliştirmeler ve iyileştirmeler sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde çok fazla sayıda kurye elemanı ve fazla sayıda motor bulundurmakta ve bu sayede müşterilerimizin hiç zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Kullandığımızın motorlar kurye elemanlarımız tarafından düzenli ve eksiksiz bir şekilde bakımları yaptırılmaktadır.

Ayrıca kullandığımız motorlarımızın manevra özellikleri çok yüksek seviyelerde bulunmakta ve günümüz koşullarında en büyük sorunlardan bir tanesi olan trafik sorununu bu manevra özelliği sayesinde kısa sürede çözerek adreslerinize siparişlerinizi getirmekteyiz.

Ayrıca bünyemizde özel olarak kurulan ekiplerimiz hem motorlarımızın satın alınmasında hem de elemanlarımızın işe alınmalarında hizmet vermektedirler. Yaptıkları detaylı araştırmalar sayesinde satın alacağımız motorların her zaman en kaliteli olanını tespit etmekte ve bu motorlar sayesinde sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadır.

Ayrıca işe alınacak kurye elemanlarını da pek çok sınavdan geçirerek tecrübelerinden emin olmaktadırlar. Ayrıca işe alınacak elemanlara yaptıkları sözlü mülakatlar sayesinde de elemanların diksiyonlarının düzgün olmasından ve saygılı olmalarından emin olarak işe alımlarını sağlamaktadırlar.

Bu özellikler ışığında sunulan kurye hizmeti her zaman müşterilerimizin övgülerini, takdirlerini ve memnuniyetlerini kazanmaktadır.

Haramidere kurye işletmesi olarak müşterilerimize zamandan tasarruf sağlayacakları şekilde hızlı bir hizmet sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin hızlı olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmayı hedeflemekteyiz.

İşletme olarak motor kullanımı konusunda yetenekli elemanlar ile hizmet sunmakta ve bu sayede sunulan hizmetin hızlı olmasını sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza düzenli aralıklar ile ileri derece motor kullanım teknikleri ve motorlar hakkında detaylı eğitimler vermekteyiz.

Haramidere kurye olarak anlık olarak güncellenen teknolojik sistemler kullanmakta ve vermiş olduğunuz siparişlerin anlık olarak ekranlarımıza düşmesini sağlamaktayız. Bu sayede siparişleriniz hazırlanır hazırlanmaz kurye elemanlarımız tarafından teslim alınarak yola çıkmaktadır.

İşletme olarak kurye elemanlarımızın çevresel bilgileri ve kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize geleceğimiz güzergâh belirlenmektedir. Güzergâh belirleme noktasında her zaman güvenilir ve kısa olanı tercih edilmektedir. Bu sayede sorunsuz ve hızlı bir nakliye aşamasının gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Zamandan tasarruf sağlayabileceğiniz şekilde hızlı hizmet sunmak adına bünyemizde bulunan tüm bu özellikler düzenli olarak geliştirilmekte ve sunulan hizmetin hızını artırma konusunda büyük fayda sağlamaktadırlar.

Haramidere Kurye
Haramidere Kurye

Haramidere Kurye Hizmeti

İşletme olarak sunduğumuz hizmetin güvenilir bir şekilde sunulması bizler için en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin güven duygularını kazanabilmek adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetin güvenli bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız.

Öncelikle bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın ürün bilgileri konusunda bilgili olmaları en önemli özellikler arasında yer almaktadır. Ürün bilgileri ışığında sipariş verdiğiniz tüm ürünleri detaylı bir şekilde motorlara yerleştirmekte ve nakliye aşamasında zarar görmeleri engellenmektedir.

Ayrıca nakliye aşamasında kullanmış olduğumuz motorlarımızın ürün taşıma kısımları özel ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde güvenli hale getirilmektedir. Ürün taşıma kısımlarımızın yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplanıyor olması nakliye aşamasında ürünlerinizin gelebilecek darbelere karşı koruma altında olmasını sağlamakta ve bu sayede güvenilir bir hizmet sunabilmemiz sağlanmaktadır.

Haramidere kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm hizmetleri her zaman en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmakta ve bu sayede sizlerin gönlünüzce, maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır.

Bu uygun fiyatları ortaya çıkarma aşamasında yaptığımız araştırma ve hesaplamalardan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde çalışan muhasebe elemanlarımız da uygun fiyatların ortaya çıkması konusunda çok büyük oranda fayda sağlamaktadırlar.

İşletme olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatların yanında siz değerli müşterilerimize belli dönemlerde çeşitli kampanyalar ve özel gün indirimleri düzenlemekteyiz. Bu özel gün indirimleri ve kampanyalar sayesinde de çok daha uygun fiyatlara hizmet almanız sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara