İçeriğe geç

Sıraselviler Kurye

Sıraselviler kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli ve profesyonel bir yapıya sahip olmaları adına pek çok önemli özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan en önemli özelliklerimiz arasında kurye personellerimizin deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmaları yer almakta ve bu sayede sunulan her hizmetin sorunsuz ve hasarsız bir şekilde yerine getirilmeleri sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımız sayesinde sorunsuz şekilde ortaya konulan kurye hizmetleri her zaman müşterilerimiz tarafından olumlu dönüşler almamızı sağlamakta ve bu sayede hizmetlerimize karşı olan talepler her geçen gün büyük oranda artış göstermektedir. Bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın mesleklerinde çok uzun yıllardan bu yana hizmet veriyor olmalarına da ayrı bir özen göstermekteyiz.

İşletmemiz bünyesinde hizmet veren kurye personellerimizin sayıları her zaman çok fazla şekilde bulundurulmakta ve bu sayede müşterilerimizin en ufak bir zaman kaybı yaşamadan hizmetlerini hızlı olarak almaları sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımızın sayılarının fazla olması müşterilerimizin sıra beklemeden hizmet almaları konusunda büyük fayda sağlamaktadır. Kurye elemanlarımızın tamamı motorlar konusunda bilgili ve tecrübeli kişilerden oluşmakta ve bu bilgi ve tecrübeler sayesinde motor kullanımlarının kaliteli bir şekilde yapılmaları sağlanmaktadır. Bu özellikleri bünyesinde bulunduran kurye elemanlarının bünyemizde hizmet veriyor olması her zaman işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlayan en önemli özelliklerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır.

Sıraselviler kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetlerinin bünyesinde kaliteli, yüksek modelli, manevra kabiliyetleri fazla olan ve tüm periyodik bakımları zamanında yapılmış motorlar kullanmaktayız. Kullandığımız motorlarımızın bu şekilde özellikli ve kaliteli olması doğru orantılı olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesini en üst basamaklara çıkarmakta ve işletmemizin dikkat çekmesini sağlamaktadır. İşletme olarak müşteri memnuniyet hedefini kendimize kriter olarak belirlemekte ve bu hedefler doğrultusunda hizmetlerimizi sizlere sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti hedefimizi başarabilmek adına da bünyemizde bulunan motorlarımıza çok büyük özen ve önem göstermekte ve tüm bakımlarını orijinal parçalar ile zamanında yaptırmak suretiyle hizmetlerimizin kalitesini artırmaktayız.

İşletmemiz bünyesinde her zaman özel olarak ekipler belirlenmekte ve bu ekiplerimizin yaptıkları araştırmalar ve çalışmalar ışığında satın alacağımızın motorlarımızın belirlenmelerini sağlamaktayız. Motorlarımızı satın alma noktasında pek çok noktaya dikkat etmekteyiz. Motorlarımızın satın alımları aşamasında dikkat edilen hususlar şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Yeterli donanımlara sahip olması,
  • Manevra özelliklerinin yüksek olması,
  • Güvenli yapıda bulunması,
  • Ürün taşıma haznelerinin geniş ve güvenli olması gibi pek çok özellik motorlarımızın bünyesinde bulunuyor olmasına dikkat etmekteyiz.

Bu özellikler ışığında temin ettiğimiz motorlarımız her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacağımız şekilde hizmetler sunulmasını sağlamaktadır.

Sıraselviler Kurye
Sıraselviler Kurye

Sıraselviler Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kurye personellerimize sunduğumuz hizmetlerin her aşaması hakkında detaylı hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz bu detaylı hizmetler sayesinde kurye hizmetlerinin her aşamasının belli bir kalite çerçevesinde sunulması ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır. Kurye elemanlarımıza verilen eğitimlerimiz kaliteli eğitim kurumları tarafından verilmekte ve olumlu sonuçlar alınmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde yeni işe başlayan elemanlarımıza ilk bir ayda her aşama hakkında çok detaylı eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimlerin içerisinde teslimat seçenekleri, ödeme seçenekleri, diksiyon, motor kullanım teknikleri, ürün paketleme gibi pek çok konu yer almakta ve bu konular özelinde verilen hizmetlerin tamamı işletmemize karşı olan taleplerin artmasını sağlamaktadır.

Sıraselviler kurye işletmesi olarak sunduğumuz pek çok kurye hizmet alanlarının içerisinde çiçek ve çikolata hizmetleri de yer almaktadır. Çiçek ve çikolata hizmetleri genellikle özel günlerde tercih edilmekte ve bu özel günlerde en ufak bir hata payı yaşanmamasını sağlayacak nitelikte hizmetler sunmaktayız. Bu hizmetler her zaman profesyonel elemanlarımız ile sunulmaktadır.

İşletme olarak çiçek ve çikolata siparişlerinizi sunma aşamasında verdiğiniz siparişlerin sizlere e-posta yolu ile onaylatılmasını sağlamakta ve siparişlerinizin son halini görmeniz amaçlanmaktadır. Bu sayede sevdiğiniz insanların mutlu olmalarını en kaliteli şekilde sağlayabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz çiçek ve çikolatalarınız en ufak bir hasar ve görsel güzellik kaybı yaşamadan teslim edilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara