İçeriğe geç

Kapalıçarşı Kurye

Güncel olarak en önemli teknik hizmetlerinin başında kendisine yer bulmakta olan profesyonel kargo işleri, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen teknik kargo hizmetlerinin başında da kurye çalışmaları yer alır. Herhangi bir kargo ürününün gün içinde A noktasından B noktasına taşınması hususunda oldukça önemli olan kurye işleri, pek çok farklı model ve niteliklerde olmak üzere sektör bünyesinde bulunur. Motorlu kurye çalışmaları da bu alanda oldukça popüler şekilde tercih edilmektedir. Nispeten çok daha hızlı bir kurye hizmet metodu olarak öne çıkmakta olan motor kurye çalışmaları alanında hizmet sunan pek çok çeşitli profesyonel kurum ve kuruluşlar da mevcuttur.

Hem Avrupa Kıtası’nın hem de Türkiye’nin en kalabalık kenti olarak bilinen İstanbul da motosikletli kurye hizmetleri alanında ciddi anlamda rağbet gören lokasyonlar arasında gelir. İstanbul’un önemli ilçelerinden bir tanesi olarak bilinen Fatih ilçesinin Kapalıçarşı bölgesi de motosiklet kurye hizmetleri kapsamında oldukça popüler bir konumda kendisine yer bulur. Özellikle Kapalıçarşı kurye hizmetleri alanında en önemli temsilci markalar arasında konumlanmış olan Acil Moto Kurye firmamız da sektör bünyesinde oldukça önemli bir noktada yer alır. Söz konusu firmamız, üç farklı modülde motor kurye çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

  • Normal Motor Kurye İşlemi: En uygun fiyata sahip olan hizmet modülüdür. 180 ila 240 dakika arası teslimat olanağı ve 35 dakika içinde alım imkânı tanır. 09.00 ila 18.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.
  • Ekspres Motor Kurye İşlemi: Hızlı teslimat olanağına sahiptir. 90 ila 120 dakika arası teslimat ve 30 dakika içinde alım olanağı sunar. Spesifik olarak 09.00 ila 20.00 saatleri arasında hizmet alabilirsiniz.
  • VIP Motor Kurye İşlemi: Acil teslimat imkânı sunması ile tercih edilir. 45 ila 90 dakika arası teslimat olanağı sunar. 25 dakika içerisinde alım imkânı tanır. 7 gün ve günün 24 saati olmak üzere hizmet alınabilir.

Bahsi geçen üç farklı temel hizmet metodumuz da hem güvenli teslimat hem de teslimat bildirimi seçeneklerine sahip olması ile sektör bünyesinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Kapalıçarşı Kurye
Kapalıçarşı Kurye

Kapalıçarşı Kurye Hizmeti

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın en yoğun nüfuslu ilçelerinden olan Fatih’in Kapalıçarşı bölgesi de moto kurye hizmetleri hususunda en önemli lokasyonların başında gelir. Kapalıçarşı kurye işlemleri alanında oldukça nitelikli ve kalifiye seviye hizmetleri ile öne çıkan Acil Moto Kurye markamız sektör bünyesinde en çok tercih edilen firmalar arasında da kendisine yer bulur. Güvenli teslimat ve teslim bildirim imkânı ile öne çıkmakta olan firmamız, birinci sınıf kalite ve son model araç filosuna da sahip olması ile sektör bünyesindeki popülaritesini korumaktadır.

Uluslararası klasmanda temel hizmet ve kalite standartları ile pek değerli müşterilerinin hizmetinde olmaya devam eden Acil Moto Kurye firmamız, pek çok çeşitli modernize firma iletişim kanallarına da sahip olması ile öne çıkar. Birinci sınıf kalitede motor kurye hizmetlerini en makul standartlarda pek değerli müşterilerine sunmakta olan işletmemiz, kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirilerini de dinleyerek sürekli olarak kendisini geliştirmeye ve güncellemeye devam etmektedir.

Kapalıçarşı kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne sahip olan Acil Moto Kurye markamız, doğrudan genel müşteri memnuniyetini odak alan çalışmalarına da etkin bir şekilde devam etmektedir. Haftanın her günü ve günün 24 saati kesintisiz teknik hizmet standartları ile öne çıkmakta olan firmamız, sektöründe oldukça engin deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahip olması ile tanınır. Söz konusu firmamız, pek çok farklı modern iletişim kanallarını da firma çatısı altında ihtiva eder. Gün içerisinde Acil Moto Kurye markamızın motosikletli kurye hizmetleri alanındaki seçkin içerikli hizmet portfolyosuna;

  • Marka internet web sitemiz,
  • Firma GSM telefon numaramız,
  • Elektronik posta adresimiz veyahut
  • Kurumsal WhatsApp danışma hattımız vasıtası ile oldukça hızlı ve kolay bir şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara