İçeriğe geç

Levazım Kurye

Levazım kurye işletmesi olarak güvenilir kurye hizmetleri sunma konusu her zaman amaçlarımız arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Müşterilerimizin beklentileri arasında yer alan güvenilir hizmetler işletmemiz tarafından en kaliteli şekilde yerine getirmekte ve bu sayede işletmemizin parmak ile gösterilmesi ve çok fazla tercih edilmesi sağlanmaktadır.

Güvenli hizmetlerin sunulması adına motorlarımızın yapılandırılmaları yapılmakta, ürünlerinizin paketlenmeleri kaliteli olarak yapılmakta ve kurye elemanlarımıza ürün bilgileri konusunda detaylı ve düzenli eğitimler verilmektedir. Bünyemizde bulunan tüm bu güvenlik özellikleri sayesinde her zaman sorunsuz şekilde hizmetler sunulmakta ve bu şekilde sunulan hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizden olumlu dönüşler almaktayız.

Levazım kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmet vermekte ve bu uzun yılların getirmiş olduğu tecrübe sayesinde en önemli özelliğin hızlı hizmetler sunmak olduğunun farkında olmaktayız. Bu farkındalık sayesinde bünyemizde pek çok özellik bulundurmakta ve bu özellikler ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacağımız şekilde hızlı hizmetler ortaya çıkarmaktayız. Bünyemizde bulunan ve sunduğumuz hizmetlerin hızlı olmasını sağlayan özellikler şu şekilde sıralanabilmektedir;

  • Bakımları zamanında yapılmış ve manevra kabiliyetleri yüksek motorlar,
  • Mesleklerinde son derece deneyimli ve tecrübeli elemanlar,
  • Kullandığımız teknolojik sistemler sunulan hizmetlerin hızını artıran özellikler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak kullandığımız tüm motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin iyi olmasına ve trafik sorunlarını en kısa süreler içerisinde aşarak hizmetlerin hızlı bir şekilde sunulmasını sağlamaktayız. Ayrıca güzergâh belirleme konusunda son derece hassas ve özenli davranışlar sergilemekte ve bu sayede siparişlerinizin sizlere en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlayan güzergâhların ortaya çıkarılmalarını sağlamaktayız. Sunulan kurye hizmetlerinin çok daha hızlı bir şekilde sunulması adına kurye elemanlarımızın tamamına uygulamalı olarak ileri derece motor kullanım dersleri ve trafik yoğunluğundan kurtulma eğitimleri vermekte ve bu sayede müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanmaktayız.

Levazım Kurye
Levazım Kurye

Levazım Kurye Hizmeti

Levazım Kurye sektöründe uzun yıllardan bu yana hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz hizmetleri her zaman müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak şekilde ortaya koymaktayız. Müşterilerimizin beklentilerinin karşılanması adına pek çok araştırma yapmakta ve bu araştırmalar sayesinde müşterilerimizin beklentilerini tespit etmekteyiz. Tespit ettiğimiz bu beklentilerin karşılanması adına bünyemizde hizmet veren profesyonel elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olması sunulan hizmetlerin her zaman beklentileri karşılaması konusunda yer alan etkenler arasında ilk sırada kendilerine yer bulmaktadır. Ayrıca elemanlarımızın yanı sıra kullandığımız teknolojik sistemler,  yüksek modelli motorlar da her zaman beklentileri karşılayan ve memnuniyet kazanmamızı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

İşletme olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde müşterilerimizin güvenli, hızlı, uygun fiyatlı, sorunsuz, hasarsız, eksiksiz, fazla teslimat seçenekleri, fazla ödeme seçenekleri ve indirimler gibi pek çok beklentileri bulunduğunu fark etmekte ve bu beklentilerin karşılanması adına yoğun çalışmalar yapmaktayız. Ödeme seçenekleri ve teslimat seçenekleri konusunda müşterilerimizin istedikleri seçenekleri belirlemek adına form sitelerine yapılan tüm kurye hizmetleri hakkında ki yorumları detaylı olarak okumakta ve bu yorumlara göre seçenek sayılarımızı artırmaktayız. Güvenli ve hızlı hizmetler konusu profesyonel yapılara sahip olan kurye elemanlarımız tarafından sağlanmaktadır. Uygun fiyatlarımız ise bünyemizde hizmet veren deneyimli ve tecrübeli muhasebe elemanlarımız tarafından karşılanmaktadır. Kısacası sunduğumuz kurye hizmetlerinin odak noktası her zaman müşterilerimizin memnuniyetleri ve beklentileri olmaktadır.

Levazım kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde en çok kullanılan materyal olan motorlarımıza ayrı bir özen ve önem göstermekte ve bu sayede motorlarımızın tüm periyodik bakımlarının eksiksiz olarak yapılmasını ve gerekli olduğu zamanlarda yüksek modelleri değiştirilmelerini sağlamaktayız. Motorlarımızın bakımlı ve yüksek modelli olması sunulan hizmetlerin hızlı, güvenilir ve sorunsuz şekilde sunulmasını sağlayan etkenler arasında yer almaktadır.

Motorlarımızın manevra kabiliyetlerinin en üst basamaklarda yer alması da trafik kaza risklerini azaltmakta ve sunulan hizmetlerin sorunsuz ve hızlı olarak sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca tüm motorlarımızın bünyesinde navigasyon sistemleri bulunmakta ve bu sistemler sayesinde adreslerinize giden güzergâhların güvenli ve kısa şekilde belirlenmeleri sağlanmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara