İçeriğe geç

Orhanlı Kurye

15 milyonu aşkın nüfusu ile ülkemizin en yoğun nüfusa sahip kenti olan İstanbul da motosikletli kurye hizmetleri hususunda en önemli lokasyonların başında gelir. İstanbul ili Anadolu Yakası’nın en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Tuzla ilçesi de motosikletli kurye çalışmaları alanında popüler bir konumda yer alır. Özellikle Orhanlı kurye hizmetlerinde parlayan işletme imajı ile tanınan Acil Moto Kurye işletmemiz de sektör içerisinde büyük bir popülariteye sahip olması ile tanınır. Spesifik olarak motorlu kurye işlemlerinde etkin teknik ekip personeli ve doğrudan müşteri odaklı hizmet standartları ile öne çıkan firmamız, oldukça dolu içerikli bir hizmet portföyüne de sahip olması ile yüksek oranda tercih edilmektedir.

Günümüzde herhangi bir kargo materyalinin belli bir noktadan diğer bir noktaya taşınmasına olanak tanımakta olan kargo hizmetleri, çeşitli teknolojik atılımlar neticesinde de sürekli olarak gelişmekte ve güncellenmektedir. Profesyonel kargo hizmetlerinin önemli bir parçası olan kurye çalışmaları da sektörde oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Günlük kurye hizmetleri içerisinde de en popüler hizmet dallarının başında yer alan motor kurye hizmetleri, sizlere gün içerisinde oldukça hızlı ve etkin çapta bir taşımacılık imkânı sunar. Bilhassa Türkiye’nin en yoğun nüfusa sahip şehri olan İstanbul için de motorlu kurye hizmetleri ekstra bir öneme sahiptir. Güncel olarak oldukça elzem bir hizmet dalı olarak öne çıkan motosikletli kurye işlemlerinde hizmet sunan pek çok çeşitli yetkin kurum ve kuruluşlar da mevcuttur.

En üst düzey kalitede teknik hizmet standartları ile tercih edilen Orhanlı kurye firmamız, pek çok çeşitli modern iletişim yollarını da marka bünyesinde ihtiva eder. Söz konusu firmamız, üç farklı modülde motor kurye hizmet seçenekleri ile sektör bünyesinde en çok tercih edilen işletmeler arasında yer almaktadır.

  • Normal Kurye Hizmeti: Uygun fiyat olanağı ile öne çıkar. Gün içinde saat 09.00 ila 18.00 arasında teslimat imkânı sunar. 180 ila 240 dakika içerisinde teslimat ve 35 dakika içinde kargo alım olanağı tanımaktadır.
  • Ekspres Kurye Hizmeti: Oldukça hızlı teslimat imkânı ile tercih edilmektedir. Gün içerisinde 09.00 ila 20.00 saatleri arasında teslimat olanağı sunar. 90 ila 120 dakika içerisinde teslimat ve 30 dakika içinde alım imkânı ile tercih edilmektedir.
  • VIP Kurye Hizmeti: Acil teslimat olanağı ile öne çıkar. Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz teslimat olanağı sağlar. 45 ila 90 dakika içi teslimat ve 25 dakika içerisinde de alım imkânı verir.
Orhanlı Kurye
Orhanlı Kurye

Orhanlı Kurye Hizmeti

İstanbul kentinin Anadolu Yakası’nın en yoğun nüfuslu ilçelerinden olan Tuzla, motorlu kurye hizmetleri alanında da en önemli bölgelerin başında gelir. Orhanlı kurye işleri hususunda oldukça etkili çapta hizmetleri ile öne çıkan Acil Moto Kurye işletmemiz de bu alanda en çok tercih edilen firmalar içerisinde yer alır. En üst kalite ve son model araç filosu ve kendi sektöründe tecrübeli motosikletli kurye ekibi ile hizmetlerine devam eden markamız, yenilikçi seviye teknik çalışmaları ile öne çıkar. Sektör bünyesindeki rakip markalara göre çok daha makul fiyatlı bir ücret skalasına da sahip olan Acil Moto Kurye işletmemiz, değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri eşliğinde de sürekli olarak kendisini geliştirmektedir.

Bilhassa Orhanlı kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça seçkin kapsamlı bir teknik hizmet skalasına sahip olan Acil Moto Kurye firmamız, direkt genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına da ara vermeden devam etmektedir. Haftanın 7 günü ve günün her saati kesintisiz hizmetleri ile öne çıkan firmamız, sektöründe deneyimli teknik ekip personeline de sahiptir. Özellikle motor kurye hizmetlerinde güvenilir teslimat olanakları ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye işletmemiz, çeşitli modernize iletişim yollarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Firmamızın moto kurye işleri alanındaki çeşitli hizmetlerine;

  • İnternet web sitemiz,
  • GSM telefon numaramız,
  • Elektronik mail adresimiz veya
  • İstanbul merkez şube ofisimiz üzerinden anında erişim sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara