İçeriğe geç

Beyoğlu Kurye

Beyoğlu kurye hizmetlerimizle Beyoğlu genelinde profesyonel taşımacılık yapıyoruz. Yılların bilgi, birikim ve deneyimini her gün daha ileriye taşıyor, yeni nesil taşımacılık deneyimini bütün müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Beyoğlu kurye hizmetlerimiz son derece sistemli ve profesyonelce yürütülmektedir. Bu kapsamda tarafımıza ulaştığınız anda bütün süreci kontrol altına alabiliyor, bir yerden başka bir yere gitmesi gereken paketlerinizi hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı olarak taşıyabiliyoruz. Yasal olarak taşınması ve bulundurulması yasak olmayan her türlü paketinizi kurye uygulamalarımız kapsamında taşıyoruz.

Beyoğlu kurye hizmetlerimiz her biri alanında eğitimli, deneyim sahibi, kendini sürekli geliştiren, teknolojiyi yakından takip eden, çözüm odaklı bir ekipçe sağlanmaktadır. Uzman ekibimiz tamamı yeni model, bakımları aksatılmayan, en iyi şekilde donatılmış araçlarla hizmet vermektedir.

Beyoğlu kurye hizmetlerimiz pek çok avantajı bir arada sağlamakta, bunların başında da hız gelmektedir. Geleneksel kargolarla günler süren taşımalar moto kuryelerimizle dakikalar içinde tamamlanmaktadır. Sizler hiç yerinizden kalkmadan kuryelerimiz istediğiniz adresten istediğiniz saatte paketi almakta ve belirteceğiniz saatte alıcı adresine ulaştırmaktadır. Bütün süreci sizin de takip etme şansınız bulunmaktadır.

Evrak, paket, hediye, kimlik, telefon, anahtar, ruhsat, numune, yedek parça ve daha onlarca farklı ürünü taşıyabiliyor, her zaman bir telefon kadar yakınınızda bulunuyoruz.

Beyoğlu Kurye
Beyoğlu Kurye

Beyoğlu Kurye Hizmeti

Beyoğlu kurye sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da yüzde 100 müşteri memnuniyeti ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Herkesin her zaman kurye ihtiyacı farklı olabilmektedir. Bu nedenle de pek çok farklı kurye çeşidi ile sektörde aktif bulunuyoruz. Başlıca kurye çeşitlerimiz şunlar olup her geçen gün yenilerini ilave etmeye devam ediyoruz:

  • Normal kurye: Bu motorlu kurye modelimiz standart gönderileriniz için en ideali ve aynı zamanda en ekonomik olanıdır. Normal kurye hizmetlerimizle mesai saatleri içinde, aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz her paketinizde yardımcı oluyoruz. Gerek Beyoğlu içindeki bir adresten başka bir adrese gerekse Beyoğlu ile İstanbul’un başka bir noktası arasında paket gönderimi yapabilirsiniz. Bölgelere göre değişse de normal Beyoğlu kurye ile en geç 180 dakikada teslimatlarımızı yapabiliyoruz.
  • Ekspres kurye: Kimi zaman çok daha hızlı taşınması gereken paketler oluşabilmektedir. Bunlar yönelik daha hızlı çözümler sunuyor ve aynı zamanda hızlı Beyoğlu kurye olarak isimlendirilebilen kurye çeşidimizi tercihe açıyoruz. Ekspres kuryemizde bölgelere göre değişse de 60 ila 90 dakika arasında teslimat yapabiliyoruz.
  • VİP kurye: Kurumsal ve bireysel kurye talepleri kimi zaman çok daha acil olabilmektedir. Bu durumda VİP kurye, yani acil kurye çeşidimizle yanınızdayız. Acil kuryemizle 45 ila 60 dakika arasında teslimat vadinde bulunsak da çoğu kez çok daha kısa sürede paketlerinizi alıcılarına ulaştırabiliyoruz.
  • Beyoğlu kurye: Firma olarak sadece mesai saatleri içinde değil, mesai saatleri dışında da taşımacılık yapıyoruz. Mesai saatleri haricindeki gönderilerinizi gece kurye çeşidimizle taşıyarak 7/24 saat aralıksız paket teslimatı yapabilme ayrıcalığı sağlıyoruz.

Beyoğlu kurye alanında yıllardır kalitemiz, güvenilirliğimiz, hızımız, kişiye özel çözümlerimizle birlikte uygun fiyat avantajlarımızla da öne çıkıyoruz. Her taşıma işleminin detaylarına göre kurye fiyatlarımızı özel olarak belirliyoruz. Motorlu kurye fiyatlarımızda en temel etken mesafe olup alıcı ve gönderici adresler arasındaki uzaklığa göre değişiklik olmaktadır. Ayrıca gönderi özellikleri ve gönderi türü de fiyatlara yansıyabilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara