İçeriğe geç

Erzurum Uçak Kargo

Son yıllarda teknolojinin gelişmesi ve hayatımızın bir parçası haline gelmesi ile birlikte pek çok sektörde olumlu yönde ilerlemeler yaşanmaktadır. Alt yapının gelişmesi neticesinde kargo hizmetlerine olan talepte çoğalmaktadır. Bireyse teslimat yöntemlerinin tamamından daha avantajlı olan kargo hizmetleri, paketleri hızlı bir şekilde alıcıya teslim etme olanağı sunmaktadır. Kısa sürede tamamlanan kargo süreçleri ile şirketler arasındaki bekleme sürelerinin kısalmasıyla iş hayatı olumlu şekilde etkilemektedir.

Başarılı çalışmalarımız neticesinde, kargo hizmetleri için en çok tercih edilen firmaların arasında yer almaktayız. Teslimat yöntemlerimizin arasında en avantajlı ve hızlı ilerleyen seçenek hava yolu ile yapılan taşıma yöntemdir. Türkiye’nin her yerine sağladığımız, uçak kargo imkânımız sayesinde en uzak şehirlerin arasındaki teslimatlar bile oldukça kısa süre içerisinde tamamlanmaktadır.

Erzurum Uçak Kargo hizmetlerimiz, kara yolu ile gerçekleştirilen teslimat süreçlerine oranla daha kazançlı olmaktadır. Kara yolu ile kargo seçeneğinde, belirli hız kuralları ve teslimat noktaları bulunduğu için teslimat süresi uzayabilmektedir. Yol koşullarına da bağlı olarak, paketlerin alıcıya ulaştırılması günler boyu sürmektedir. Ancak belirli bir rota üzerinde ilerleyen ve yüksek hıza sahip uçaklar, gönderileri çok hızlı bir şekilde diğer illere ulaştırmaktadır.

Uçak ile yapılan teslimat yöntemi son zamanlarda oldukça popüler hale gelerek, müşterilere sağladığı kazançlar sebebiyle yoğun bir şekilde talep edilmektedir. Müşteri odaklı çalışma prensiplerimiz neticesinde, planlama ve teslimat aşamalarının tamamını titizlikle yürütmekteyiz.

  • Alanında uzman personeller tarafından yürütülen kargo süreci
  • Uzak mesafeler için en avantajlı teslimat yöntemi
  • Büyük boyuttaki paketlerin de kolaylıkla taşınabilmesi
  • Hassas taşıma güvencesi

Erzurum Uçak Kargo süreçleri, gönderi özelliklerine ve müşteri taleplerine bağlı olarak farklı şekillerde gerçekleştirilmektedir. Ulaştırma seçenekleri arasında, tüm imkânları bünyesinde barındıran ve en güvenilir yöntem olan uçak, müşteriler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Şehirlerarasında yapılan paket teslimlerinde, aynı gün içerisinde teslimat imkânı sayesinde gönderici ve alıcı arasındaki bekleme süreleri en aza inmektedir.

Kazaların ve olumsuz durumların en düşük seviyede olduğu ulaşım yolu uçaktır. Bu sebeple Erzurum Uçak Kargo ile yapılan teslimatlar, gönderilerin güvenliği açısından en avantajlı yöntemdir. Başarılı hizmetleri ile ön plana çıkmış uçak firmasını tercih ederek, müşterilerimizin gönderileri için kaliteli bir kargo süreci oluşturmaktayız.

Gönderiler uçaklarda bulunan kargo bölümlerinde taşınmaktadır. Gün içerisinde pek çok sefer yapan uçakların büyük çoğunluğunda kargo bölümü bulunmaktadır. Bu sayede gün içerisinde, birden fazla teslimat imkânı oluşmaktadır.

Paketlerin teslim alınmasından alıcıya iletilmesine kadar, her aşamada kargoların hasar almaması için özen gösterilmektedir. Çoğu kargo firmasının paketlere özensiz tavrı nedeniyle, müşterilerin en çok tedirgin olduğu nokta güvenli teslimattır. Bizler müşteri memnuniyetini sağlayabilmek adına, çalışmalarımıza titizlikle devam etmekteyiz.

Erzurum Uçak Kargo
Erzurum Uçak Kargo

Erzurum Uçak Kargo Hizmeti

Uçak kargo ücretlerine ait detaylar, gönderinin özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Mesafeler, paketin ağırlığı ve aynı gün teslimat talebi kargo ücretlerini oluşturmaktadır. Güncel fiyatlar ve gönderilerinizin taşıma ücretleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri odaklı Erzurum Uçak Kargo hizmetlerimizde en uygun ücret tarifeleri uygulanmaktadır. Bütçenize göre hizmet seçenekleri ile şehirlerarası paket teslimatı talep edebilirsiniz. Farklı unsurlar tarafından belirlenmesi sebebiyle, kargo fiyatları için net bir rakam vermek mümkün değildir. Taşınan paketlerin içeriklerine bağlı olarak maliyetler artıp azalabilmektedir. Çağrı merkezimiz ile yapılan görüşmeler esnasında kargo ücretleri hakkında detaylı bilgilendirme yapılmaktadır.

Paketlerinizi en kaliteli yöntemle iletmek için Erzurum Uçak Kargo hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İletişim numaralarımızı kullanarak, bizlere istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile yaptığınız görüşmeler esnasında, gönderiye ait bilgiler ve alıcı adresi gibi teslimata dair bilgiler sorulmaktadır. Yapılan görüşme ve müşteri talepleri neticesinde, randevu saati belirlenmektedir.

Müşteri temsilcimiz tarafından oluşturulan randevu saati içerisinde, kuryemiz bulunduğunuz konuma gelerek paketi teslim almaktadır. Uçak seferleri için belirlenmiş saatlerde havalimanına giderek, paketler uçakların kargo bölümüne yerleştirilmektedir.

Uygulamamız sayesinde kargonuzun nerede olduğunu görebilir, teslimat süreci hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uçaklar havalimanına iniş yaptığında, paketler görevli kuryelerimiz tarafından teslim alınarak kargo arabalarına yüklenmektedir. Hızlı bir şekilde, alıcıya teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmaktadır. Müşteri temsilcimize belirtmeniz durumunda, paket dağıtıma çıkmadan havalimanından direkt teslim alabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara