İçeriğe geç

Şişhane Kurye

Beyoğlu sanat ve kültür merkezi olarak görülse de mağazalarıyla yerleşim yerleriyle de her zaman dikkatleri üzerine çeken bir ilçe olmuştur. Özellikle Şişhane araç trafiğinin en yoğun olduğu semtlerden biridir. Aynı zamanda insanların da metroyu sıklıkla tercih etmesine bağlı olarak insanların da yoğun olarak kullandığı bir geçiş alanıdır. Bu bölge de hizmet veren Acil Moto Kurye firmamız semtin ihtiyaçlarına yönelik olarak bünyesinde yer alan Şişhane kurye ile en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunmak için çalışır.

Firmamız alanında tecrübeli elemanlarla çalışır. Profesyonel hizmet sağlayabilmek için yılların tecrübesini yenilikleri takip ederek harmanlar ve bu sektördeki en güvenilir firmalardan biri olmayı başarmaktadır.

İstanbul gibi yoğun trafiği olan bir şehirde en hızlı, en acil teslimatı yapabilecek donanıma ve kuryeye sahip olan firmamız, Şişhane’den Avrupa ve Anadolu Yakasına hatta şehir dışına dahi taşımacılık hizmeti verir. Bunun için kurye sistemini üçe ayırmıştır:

  • Moto kurye
  • Arabalı kurye
  • Uçak kurye.

Gönderinizin boyutu motosikletle taşımaya elverişli ise hem İstanbul içi bütün semtlere hem de çevredeki illere motosikletle teslimat yapıyoruz. Ama göndereceğiniz paket motosikletli kuryelerimizin taşıyabileceğinden daha büyük ve ağır ise arabalı kurye sistemimizi harekete geçiriyoruz ve teslimatı ister şehir içinde ister şehir dışında olsun bu yöntemle gerçekleştiriyoruz. Uçak kurye seçeneğimiz ile de aynı gün içinde şehir dışında daha uzak illere gönderim yapmak istediğinizde hizmet veriyoruz. Bilgimiz ve donanımımızla her nereye gönderim yapmak istiyorsanız en iyi şekilde yardımcı oluyoruz.

Şişhane Kurye
Şişhane Kurye

Şişhane Kurye Hizmeti

Şişhane kurye olarak yasal engeli olmayan ve kuryelerimizin sağlığını tehdit etmeyecek şekilde bütün gönderilerinizi en hızlı şekilde alıcısına teslim ediyoruz. Hızlı teslimat sağlamak adına yine bilgi birikimimizi müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda kullanarak taşıma sistemimizi saat aralıklarına böldük. Herkesin ihtiyacına yönelik olarak hem de uygun fiyatlı taşımacılık sağlayabilmek için üç seçeneğimiz var:

  • Normal kurye
  • Express kurye
  • Vip kurye.

Normal kuryemiz en uygun fiyat aralığıyla en çok tercih edilen seçeneğimizdir. Acil olmayan gün içerisinde istediğiniz saatler içinde 180 ila 240 dakikada teslimatınızı gerçekleştiriyoruz. Bu seçeneğimizde mesai saatleri sabah 9 akşam 6’dır.

Express kuryemiz ise sabah 9’da mesaiye başlar akşam 8’e kadar devam eder. Bu seçenekte bizi aradığınız andan itibaren 30 dakika içinde adresinize geliyoruz ve 90 ila 120 dakika içinde de alıcıya paketinizi teslim ediyoruz.

En hızlı ve acil durumlar için 7/24 hizmet verdiğimiz seçeneğimiz ise Vip’tir. Çağrı merkezimizi aradığınız andan itibaren 25 dakika içinde paketinizi alıyor ve en geç 1,5 saat içinde adrese teslim yapıyoruz.

Şişhane kurye hizmetimizin en kaliteli şekilde gerçekleşmesi için gerek elemanları gerekse aldığımız araçlarımızı en özenli şekilde seçiyoruz. Bütün personelimizde aradığımız en önemli özellik güçlü diyalog kurabilme becerisidir. Ardından pratik çözüm üretebilen, odaklanma konusunda başarılı, özellikle kuryelerimiz için sürüş kabiliyeti yüksek kişilerle çalışmayı tercih ediyoruz.

Araçlarımızın donanımı konusunda da yenilikleri takip ediyor, teknik anlamda ve teknolojinin getirdiği son bilgileri de kullanarak gerek yazılımsal manada gerekse motosiklet ve araba alanında sahada gerekli olan çalışmaları yapıyoruz. Hizmet ağımız genişledikçe personelimizi ve araç sayımızı arttırıyoruz. Düzenli bakımları yapılan araçlarımız her gün yoğun bir şekilde trafiğe çıktığı için günlük olarak kontrolden geçer. İstanbul trafiğinde herhangi bir aksilik yaşamamak için her türlü önlemi almaya çalışıyoruz. En iyi ve en kaliteli Şişhane kurye hizmeti için gece gündüz durmadan çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara