İçeriğe geç

Karaman Uçak Kargo

Karaman uçak kargo uygulaması ile hizmet veren firmamız, şehir dışına gönderi yapmak isteyen müşterilerine 24 saat yardımcı olmaya devam eder. Gece veya gündüz müşterilerimizin istediği saatte adresine gidip gönderileri alan kuryemiz, planlanan teslimat sürecine uygun şekilde hareket eder. Çünkü il dışına gönderi yapmak, aslında görünenin ötesinde pek çok ayrıntıyı ve titiz çalışmayı gerektirir. Fakat siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken paketi hazırlamak ve kuryemize teslim etmektir. Arka plandaki yoğunluk tamamen çalışanlarımızı bağlar.

Ekibimiz gerek bireysel gönderileri gerekse ticarî anlamda işletmeler için önemli olan teslimat unsurlarını yerine getirirken çok titiz davranır. Özellikle acil durumlar için gereken gönderi hızını sağlamak ve paketin alındığı andan itibaren hızlıca havalimanına yetiştirilmesi ve aynı gün içinde başka bir şehirde teslimatın gerçekleştirilmesi pek çok detayı içinde barındırır. Şehirlerarası yapılan bu yoğun teslimat trafiğinin hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirilmesi için ekibimiz çok dikkatli ve özenli çalışır. Dikkat ettiğimiz kritik unsurları şöyle sıralayabiliriz:

  • Gönderinin hangi boyutta olacak?
  • Gönderinin içeriğinde ne var?
  • Havalimanına teslimat nasıl yapılacak?
  • Gönderi saat kaçta alınacak?
  • Gönderi havayoluna ulaştıktan sonra takip ediliyor mu?

Karaman uçak kargo uygulamamız sayesinde şehir dışına gönderide bulunmak çok kolay. Kuryelerimiz adresinize gelip paketinizi alır. Havayolundaki personele verir. Bundan sonrası ise havayolu personelinin takip sürecinde izlenmeye devam edilir. Havayolu ile kargo göndermenin en güzel yanı güvenlik önlemlerinin uluslararası standartlarda gerçekleştiğini bilmektir. Çünkü havayolu şirketi bizim düşündüğümüz ve gördüğümüz unsurların ardında bir dizi tedbir alır. Tahmin etmediğimiz prosedürleri uygular. Güvenlik üst düzey sağlandığı için de gönderinizin güvenliği için endişe duymanıza gerek yoktur. Zaten firmamızın verdiği güvence ile ister şehir içi olsun ister şehir dışı paketleriniz zarar görmeden verdiğiniz şekli ile teslim edilir.

  • Havayolundaki ilgili personel paketinizi aldığınızda bir tarama yapar. Bu bazen manuel de olabilir, detektör yardımıyla da olabilir.
  • Tehlikeli bir madde olup olmadığına bakılır.
  • Ürünün diğer ürünler arasında zarar görmemesi için ambalajına dikkat edilir.
  • Takip edilebilmesi ve paketin kaybolmaması için etiketleme ve takip numarası vermeye ayrıca hassas davranılır.
  • Kargo bölümüne yerleştirme özenle gerçekleştirilir.

Ön göremediğimiz son derece farklı adımlar ve işlemler yapılır. Böylece güvenli bir taşıma süreci gerçekleştirilmiş olur. Paketiniz şehir dışındaki diğer havalimanına indiğinde de isteğinize bağlı olarak o şehirdeki herhangi bir rotasyona bırakılır. Ekibimiz bu noktada da paketinizi takip etmeye devam eder.

Karaman Uçak Kargo
Karaman Uçak Kargo

Karaman Uçak Kargo Hizmeti

Karaman uçak kargo uygulamamız sayesinde havayolu ile teslimat hem kolay hem güvenilir hem de son derece hızlı bir şekilde gerçekleşir. Uygulamamızı kullanan müşterilerimiz son derece memnundur. Özellikle günümüzde işletmeler yapacakları işlemlerin çok hızlı şekilde gerçekleşmesine ihtiyaç duymaktadır. Bir işletme için güvenilir ve hızlı bir firmayla çalışmak, kendi ticarî çalışmalarını yürütürken ihtiyaç duyduğu önemli kriterler arasında yer alır. Biz de müşterilerimize bu güveni veriyor, hızı en süratli şekilde gerçekleştiriyoruz.

24 saat çalışarak kesintisiz hizmet veren firmamızı aradığınızda çağrı merkezinde görevli olan personelimiz yardımcı olacaktır. Nasıl bir hizmet istiyorsanız ona göre seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca kişiye özel olarak planladığımız havayolu kargo hizmetimiz, başarılı şekilde gerçekleşir. Evraktan gıdaya, hassas bir üründen doğum günü hediyesine kadar geniş bir ürün gönderim seçeneğimiz vardır. Bu sebeple de bireysel olsun işletme bazında olsun her gönderiyi en üst düzeydeki kaliteyi temin ederek teslim ediyoruz.

Acil Moto Kurye firması olarak müşterilerimizi odak noktası olarak belirliyoruz ve hizmetimizi bu çerçeveye göre yapıyoruz. Müşterilerimizin bizden bekledikleri ile bizim onlara sunacağımız kaliteli hizmetin paralel gitmesini sağlıyoruz. Bu sayede de ortaya memnuniyet çıkıyor. Bizimle çalışan bütün müşterilerimiz aldıkları hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirir. Aksi bir durum olduğunda da biz kendimizi sorgular, hizmette eksik kalan bir yanımız varsa onu telafi ederiz.

Kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda her teslimatın maliyetini de düşünüyoruz. Müşterilerimize kolaylık sağlayabilmek için müşteriye özel çözüm geliştiriyoruz. Bu yüzden de her müşterimizin kullandığı hizmet farklı oluyor. Dolayısıyla ödediği miktarda farklı oluyor. En uygun hizmeti vererek bütün müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara