İçeriğe geç

Belgradkapı Kurye

Belgradkapı, tarihi ile yoğunluğu ile dikkat çeken bir semttir. Semt hem Zeytinburnu hem Yedikule hem de Silivrikapı semtleri arasında kalarak trafik yoğunluğuyla bilinir. Eski bir yerleşim yeri olarak kalabalık bir semttir. Hem iş yerleri sahiplerinin hem de bireysel ihtiyaçların artış göstermesi kurye hizmetlerine duyulan gereksinimi de ortaya çıkarmıştır. Biz de bu yoğun bölgede Belgradkapı kurye olarak hizmet vererek müşterilerimize destek oluyoruz. Müşterilerimiz yoğun trafikte yolda olmak yerine kolaylıkla gönderisinin başka adrese ulaşmasını istiyor. Biz de firma olarak müşterilerimize bu rahatlığı sağlıyoruz:

 • Müşterilerimiz paketi bize teslim ettiğinde, kendi zamanını başka bir iş yaparak değerlendirebiliyor.
 • Biz hızlı bir şekilde paketi yeni adresine ulaştırabiliyoruz. Böylece alıcı da gönderen kişi de hiçbir şekilde zaman kaybı yaşamıyor.
 • Sistemimiz güvenli olduğu için paketi emin ellere bıraktıklarından içleri rahat oluyor.
 • İstenilen saatte teslimatın olacağını bilen müşterimiz, günün her saatini kullanabiliyor. Firmamız 7/24 hizmet anlayışıyla esnek çalışmaktadır.
 • Çalışanlarımızın profesyonel olarak hizmet vermesi, müşterilerimize kolaylık sunar.

Belgradkapı kurye uygulamamız sayesinde müşterilerimiz gönderilerini kolaylıkla istedikleri adrese ulaştırır. Biz de firma olarak müşterilerimize yönelik seçenekler hazırlayarak onların tercih yapmasını kolaylaştırıyor, doğru hizmeti almalarına yardımcı oluyoruz. Çağrı merkezimizi arayan müşterilerimiz, istedikleri hizmet unsurlarını sıraladıktan sonra ilgili personelimiz bir plan oluşturuyor. Buna göre kuryemiz, müşterimizin istediği saatte adresinde oluyor ve paketini alarak teslimatı gerçekleştiriyor.

Belgradkapı kurye olarak dikkat ettiğimiz unsurların başında hız ve güvenlik geliyor. Müşterimiz güvenilir bir firma ile yol almak istiyor. Çünkü kimse paket içeriğinin bir üçüncü şahısla paylaşılmasını istemez. Biz de bu konuda son derece hassas davranıyoruz. Müşterimize özel olarak gerçekleştirdiğimiz teslimatta gizlilik ve güvenlik ilkelerine son derece ihtimamla yaklaşıyoruz. Paketin güvenliğini en üst seviyede sağlıyoruz. Bunu yaparken nelere dikkat ediyoruz:

 • Paketi korumaya alıyoruz.
 • Kuryelerimiz trafik kurallarına uyarak en dikkatli şekilde sürüş gerçekleştiriyor.
 • Kuryelerimiz gerekli ekipmanları takarak yol alıyor.
 • Sadece teslim edilecek adresteki alıcıya teslimat yapıyoruz.
 • Müşterimizin istediği saatte alıcının adresinde oluyoruz.
Belgradkapı Kurye
Belgradkapı Kurye

Belgradkapı Kurye Hizmeti

Belgradkapı kurye uygulamamız ile müşterilerimize en özenli ve kaliteli hizmeti veriyoruz. Gerek iş yerlerinin gerekse bireysel gönderilerin zamanında adrese teslimi önemlidir. Biz müşterilerimize verdiğimiz sözü tutuyor, belirttiğimiz zaman aralığında teslimatı gerçekleştiriyoruz. Paketlerin farklı içerikleri olabiliyor.

 • İş yerleri numuneler yollayabiliyor.
 • Ticari sözleşmelerin veya belgelerin teslimatı gerekebiliyor.
 • Medikal ilaçların ulaşımı sağlanıyor.
 • Hediyeler, özel gün hediyeleri gönderilmek isteniyor.

Bu ve benzer paketlerin özenle taşınması kuryelerimiz tarafından gerçekleştiriliyor. Özellikle paketin ulaşıp ulaşmadığını merak eden, paketle ilgili sorusu olan müşterilerimiz için de gönderiyi teslim aldığımızda takip numarası veriyoruz. O numaradan paketin nerede olduğunu izleyebiliyor. Zaten sistemimiz, gönderi teslim edildiğinde müşterimize haber vermek üzere oluşturulmuştur. Biz firma olarak son teknolojik gelişimleri takip ediyor, sistemlerimizi yeniliyoruz. Yazılım ve donanım olarak güncelleme yapıyor, alt yapımızı en iyi şekilde tutuyoruz. Biz müşterilerimize sadece bugün değil, gelecekte de hizmet vermeye devam etmek istediğimiz için kaliteye ve güncelliğe önem veriyoruz.

Belgradkapı kurye olarak personel seçimimizden araç tercihine kadar her detayla ilgileniyoruz. Çözüm odaklı olan çalışanlarımız, müşterilerimiz için en iyi teslimat planını oluşturuyor. Bu esnada ortaya çıkabilecek sorunlara ve aksaklıklara izin verilmiyor. Teslimat süresini etkilemeyecek şekilde sorun varsa en kısa yoldan çözüme ulaştırılıyor.

Belgradkapı kurye olarak verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin güvenini sarsacak, hızı riske atacak durumlara izin vermiyoruz. Bu konuda gerek sahadaki gerekse kurumdaki personelimiz son derece hassas davranıyor. Motosiklet bakımlarını zamanında yapıyoruz. Teknik elemanlarımız motosikletlerimiz yola çıkmadan önce kontrolden geçiyor. Personelimiz son derece dikkatli davranıyor. Disiplinli çalışan kurum içi personelimiz, her aşamayı denetliyor.

Müşterilerimizin öncelikli olarak memnuniyetini sağlamaya ve takdirini kazanmaya odaklanıyoruz. Fiyatlarımızı belirlerken de en uygun hizmeti sunmaya gayret ediyoruz. Elbette ki kullanılan hizmet unsurları hesaplamalara dâhil ediliyor.

 • Paketin büyüklüğü
 • Paketin ağırlığı
 • Paketin teslim saati
 • Paketin hızı
 • Paketin mesafesi

Bu ve benzer unsurlara dikkat edilerek hesaplamalar yapılıyor. Böylece her müşterimiz kendi kullandığı unsurlara bakarak maliyetin nasıl belirlendiğini biliyor. Şeffaf ve hızlı teslimatımız ile müşterilerimize en iyiyi sunmaya çalışıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara