İçeriğe geç

Alemdağ Kurye

Avrupa Kıtası’nın en yoğun nüfuslu şehri olan İstanbul da motor kurye hizmetleri alanında en önemli lokasyonların başında yer alır. İstanbul ilinin Anadolu Yakası’nın en önemli ilçelerinden bir tanesi olarak öne çıkan Çekmeköy ilçesi de moto kurye çalışmaları kapsamında oldukça popüler bir konumda bulunur. Özellikle Alemdağ kurye hizmetlerinde en öncü markalar içinde kendisine yer bulmakta olan Acil Moto Kurye firmamız da sektör bünyesinde büyük bir popülariteye sahip olması ile tanınmaktadır. Özel olarak motorlu kurye işlemlerinde etkili teknik ekip kadrosu ve direkt olarak hizmet odaklı teknik hizmetleri ile öne çıkan markamız, oldukça dolu içerikli bir hizmet yelpazesine de sahip olması ile tercih edilmektedir.

Teknoloji çağı olan herhangi bir kargo ürününün belli bir A noktasından B noktasına taşınmasına olanak sunmakta olan kargo çalışmaları da sürekli olarak gelişmekte ve güncellenmektedir. Modern çağımızda profesyonel kargo hizmetlerinin popüler bir dalı olan kurye çalışmaları da sektör bünyesinde çok popüler bir şekilde tercih edilen teknik hizmetlerin arasında yer almaktadır. Yetkin kurye hizmetleri portföyünde de en popüler hizmet dallarının başında gelen motor kurye hizmetleri, sizlere gün içerisinde oldukça hızlı ve etkin seviyede bir taşımacılık olanağı sunmaktadır. Özellikle ülkemizin en yoğun nüfuslu kenti İstanbul için de motosikletli kurye hizmetleri ekstra bir öneme sahip olması ile öne çıkmaktadır. Günümüzde çok elzem bir hizmet dalı olarak öne çıkmakta olan motor kurye işlemlerinde hizmet sunan pek çok çeşitli profesyonel firmalar da mevcuttur.

Birinci sınıf kalitede teknik hizmet skalası ile tanınmakta olan Alemdağ Kurye markamız, pek çok çeşitli modern iletişim kanallarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Söz konusu işletmemiz, üç farklı tip motor kurye işleri ile sektör bünyesinde en çok tercih edilen markalar arasında konumlanmış haldedir.

  • Normal Kurye Hizmeti: Uygun fiyat olanağı ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde saat 09.00 ila 18.00 arasında teslimat imkânı sunmaktadır. 180 ila 240 dakika içerisinde teslimat ve 35 dakika içerisinde alım olanağı tanır.
  • Ekspres Kurye Hizmeti: Hızlı teslimat imkânı ile tercih edilmektedir. Gün içinde 09.00 ila 20.00 saatleri arasında teslimat olanağı tanır. 90 ila 120 dakika içinde teslimat ve 30 dakika içerisinde alım imkânı ile öne çıkar.
  • VIP Kurye Hizmeti: Acil teslimat olanağı ile öne çıkmaktadır. Haftanın 7 günü ve 24 saati kesintisiz seviyede teslimat olanağı sunması ile karşımıza çıkar. 45 ila 90 dakika içi teslimat ve 25 dakika içerisinde de alım imkânı sunar.
Alemdağ Kurye
Alemdağ Kurye

Alemdağ Kurye Hizmeti

Anadolu Yakası’nın en yoğun nüfuslu ilçelerinden olan Çekmeköy, motorlu kurye hizmetleri kapsamında da en önemli bölgelerin başında gelmektedir. Alemdağ kurye işleri hususunda oldukça etkin çapta hizmetleri ile öne çıkmakta olan Acil Moto Kurye markamız, alanında en çok tercih edilen firmalar içinde yer alır. En üst düzey kalite ve son model araç filosu ve kendi sektöründe tecrübeli motor kurye ekibi ile hizmetlerine devam eden firmamız, oldukça yenilikçi teknik çalışmaları ile öne çıkar. Sektör bünyesindeki rakip işletmelere kıyasla çok daha makul fiyatlı bir ücret skalasına sahip olan Acil Moto Kurye markamız, kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri eşliğinde de sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemektedir.

Alemdağ kurye hizmetleri başta olmak üzere oldukça geniş kapsamlı bir teknik hizmet skalasına sahip olan Acil Moto Kurye markamız, direkt genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını da etkili bir şekilde sürdürmektedir. Haftanın 7 günü ve günün her saati kesintisiz hizmetleri ile öne çıkan işletmemiz, sektöründe geniş tecrübe sahibi teknik ekip personeline de sahiptir. Özellikle motor kurye hizmetlerinde güvenilir teslimat olanakları ile öne çıkan Acil Moto Kurye firmamız, çeşitli modern iletişim kanallarına da sahip olması ile tanınır. Firmamızın motor kurye işleri alanındaki çeşitli çalışmalarına;

  • İnternet web sitemiz, GSM telefon numaramız, elektronik posta adresimiz veya
  • Merkez şube ofisimiz üzerinden kolaylıkla şekilde erişim sağlamanız mümkündür.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara