İçeriğe geç

Emirgan Kurye

Emirgan kurye işletmesi olarak bünyemizde kurye hizmetlerinin kaliteli olması adına pek çok özellik bulundurmakta ve bu özellikler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Bünyemizde bulunan en önemli özelliklerimiz ve ayrıcalıklarımız arasında teslimat seçeneklerimizin fazla sayılarda olması yer almaktadır. Teslimat seçeneklerimizin fazla sayıda olması müşterilerimizin kendilerine en uygun yöntemi seçebilmelerini ve siparişlerini o yöntem özelinde teslim alabilmelerini sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan ve uzun senelerden bu yana kullanılan teslimat seçenekleri yapılan uzun ve detaylı araştırmalar sonucunda ortaya çıkarılmakta ve sorunsuz bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Teslimat seçeneklerimizin sayılarının fazla olması müşterilerimizin kendi uygunluk durumlarına göre istedikleri yöntemi seçebilmelerini sağlamakta ve bu sayede işletmemizin sunduğu hizmetlere karşı olan talepler her zaman büyük oranda artış göstermektedir.

İşletmemiz bünyesinde bulunan ve sürekli olarak kullanılan temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği, normal teslimat seçeneği ve süreli (randevulu) teslimat seçeneği bulunmakta ve her biri müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Evlerinde uyuyan sevdikleri olan müşterilerimiz, kıyafet olan uygun olmayan müşterilerimiz, hastalık ve sağlık konusu nedeniyle direkt olarak ürünlerini teslim almak isteyen müşterilerimiz gibi pek çok özelinde titiz olan müşterilerimizin kendilerine uygun olarak kesinlikle teslimat seçeneği bulabilmelerini sağlamak adına pek çok seçeneği bünyemizde bulundurmaktayız. Bünyemizde bulunan tüm teslimat seçenekleri her geçen gün yapılandırılmakta ve çok daha kullanışlı hale getirilmektedir.

Emirgan kurye işletmesi olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımızın deneyimli, tecrübeli ve profesyonel yapılara sahip olmalarına çok özen göstermekte ve gösterdiğimiz bu özen sayesinde her zaman sunduğumuz kurye hizmetlerinin kaliteli olmalarını sağlamaktayız. Kurye hizmetlerinin kaliteli ve sorunsuz sunulabilmesi için en önemli kriter kurye elemanlarımızdır. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızın işe alımlarına, işe alımlarından sonra verilecek eğitimlere, kurye elemanlarımızın sayılarına, vardiya saatlerine kadar her konu özelinde yoğun ve detaylı çalışmalar yapmakta ve bu sayede sorunsuz hizmetlerin meydana çıkarılmalarını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımıza vermiş olduğumuz özen ve titizlik sayesinde sunduğumuz hizmetlere karşı olan taleplerin devamlı olarak artış gösterdiğini tespit etmekteyiz.

Kurye elemanlarımızın işletmemiz bünyesinde işe alımları aşamasında pek çok sayıda sınavdan geçirilmelerini sağlamakta ve bu sınavlar sayesinde direkt olarak deneyimli ve yetenekli elemanların işe alınmalarını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımıza anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumları aracılığı ile kurye hizmetlerinin her aşaması hakkında detaylı olarak eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde hiçbir aşamada sorun yaşanmamasını sağlamaktayız. Bu şekilde deneyimli ve tecrübeli elemanlar ile sunulan hizmetler her zaman müşterilerimizin beğenilerini, memnuniyetlerini, takdirlerini ve övgülerini kazanmamızı sağlamakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymamıza yardım etmektedir.

Emirgan Kurye
Emirgan Kurye

Emirgan Kurye Hizmeti

Emirgan kurye olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler arasında en fazla tercih edileni yemek teslimat hizmetleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizler de bu yüzden yemek teslimat hizmetlerine ayrı bir özen göstermekte ve en ufak bir sorunun dahi yaşanmamasını sağlamaktayız. Yemek teslimat konusunda sunulan hizmetlerin bünyesinde bulunması gereken en önemli özellik yemeklerin soğumadan teslim edilmesidir.

İşletme olarak sipariş verilen yemeklerin soğumaması adına motorlarımızın yemek taşıma kısımlarını özel olarak dizayn ettirmekte ve ısı yalıtım sistemleri ile donatılmasını sağlamaktayız. Bu şekilde yapılandırılan motorlarımız yemeklerin soğumadan sizleri ulaşması konusunda çok önemli bir konumda kendilerine yer bulmakta ve sunulan hizmetin kalitesini artırmaktadırlar.

Emirgan kurye işletmesi olarak kapıda ödeme yöntemini bünyemizde bulundurmakta ve bu yöntem sayesinde müşterilerimizin maddi olarak zorlanmadan ve kendi maddi durumlarına göre ödeme yapabilmelerini sağlamaktayız. Kapıda ödeme yöntemi bünyemizde bulunan deneyimli ve profesyonel kurye elemanlarımız ile sunulmakta ve en ufak bir hata bile meydana gelmemesi sağlanmaktadır.

Kapıda ödeme yöntemi bünyesinde pek çok fayda bulundurmaktadır. Müşterilerimizin ürünlerini kontrol ederek teslim almalarını, ödemelerini peşin olarak yapabilmelerini ve yine ödemelerini post cihazlarımız ile yapabilmelerini sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellikler her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini karşılamakta ve gönül rahatlığı ile ödemelerini yapabilmelerini sağlamaktadır. Kapıda ödeme yöntemi içerisinde kullandığımız post cihazlarımız her zaman kaliteli yapılara sahip olmaktadırlar.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara