İçeriğe geç

Çukurçeşme Kurye

Çukurçeşme kurye işletmemiz, hem semtte ikamet edenlere hem de iş sahiplerine hizmet verir. Yıllardır edindiği tecrübeleri yeniliklerle birleştiren işletmemiz, sorunsuz bir teslimat için gereken bütün faktörleri temin eder. Özellikle son yıllarda kurye hizmetinin yaygınlaşması ve ihtiyacın artmasıyla beraber, işletmemiz de hizmet ağını genişletti.

İstanbul’da her semte hizmet taşıyan işletmemiz, hem bireysel gönderilerin hem de kurum veya kuruluşlardan aldığı paketlerin boyutlarına göre araç seçer. Her boyuta göre kurye hizmeti sunan ekibimiz, motosikletlerin alabileceği ölçüden daha büyük olan paketler için araç tahsis eder. Paket en uygun araca, en uygun şekilde yerleştirilerek güvenle taşınır.

Gönderilerin içerikleri birbirinden farklıdır. Geniş müşteri ağımız, içeriklerin de çeşitliliğini getirir. Kişiye özgü paketlerden kurumlara ait sözleşmelere, işletmelerin numunelerinden medikal ürünlere kadar geniş bir yelpazede dağıtım yapıyoruz.

Bir ürünü alırken dikkat ettiğimiz önemli nokta, yasal prosedürlere uygunluğudur; bir de kuryelerimizin sağlığını etkileyecek yan etkisi olmayan paketlerin taşınmasıdır. Bu, verdiğimiz hizmetin olumlu bir yanıdır. Her ürünün içeriği farklı olsa da paketlerin teslim sürecindeki hassasiyetimiz aynıdır. Her paketin sorumluluğu firmamıza aittir.

Kurye hizmetlerine olan ilgi, pek çok firmanın da bu alanda hizmet vermesine vesile olmuştur. Her firmanın kendine has misyonu ve vizyonu vardır. Bunlar da en ayırt edici özelliklerdir. Firmamız bu alanda tecrübesiyle ve nitelikli elemanlarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmış bir firmadır.

Çukurçeşme kurye ekibimiz de bölgede verdiği hizmetlerle takdir kazanmıştır. İşaretle gösterilen bir firma olarak hizmetlerine devam eder. Bu kaliteyi muhafaza ederek çıtayı her zaman yüksekte tutmayı tercih ediyoruz. Bu beraberinde daha farklı bakıp farklı bir bakış açısıyla değerlendirme yapmayı katıyor. Kaliteli hizmet sunabilmek için müşterilerimizin isteklerini gözlemliyor, ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.

Teslimat yöntemlerimiz de güne uyum sağlayarak ve teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulamaya geçirmekle gelişiyor. Hizmetin kalitesinin artması için dikkat ettiğimiz pek çok önemli unsur var:

  • Güvenli bir teslimat gerçekleştiriyoruz.
  • Farklı hız seçenekleri sunuyoruz.
  • Acil durumlarda en hızlı teslimi yapıyoruz.
  • Sadece alıcıya teslim ediyoruz.
  • Farklı ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.
Çukurçeşme Kurye
Çukurçeşme Kurye

Çukurçeşme Kurye Hizmeti

Çukurçeşme kurye ekibimiz, teknolojik alt yapımız sayesinde sürekli sahada teslimat yapan kuryelerimize uzaktan da destek verir. Anlık olarak kuryemizin nerede olduğunu takip edebilir ve gönderinin güvenliği konusunda doğru bir izleme süreci gerçekleştirilmiş olur. Ekiplerimiz kuryemizle doğrudan irtibat kurarak ihtiyaçlarını tespit edebiliyor. Yardım gerektiğinde mobilize ekiplerimiz hemen yardıma yetişiyor ve teslimat aksamadan sorun çözülebiliyor.

Her müşterimizin talebi ve ihtiyacı farklı olduğu için teslim süreçleri de birbirinden farklıdır. Davetiye ve hediye gibi kişisel gönderilerin iletilmesi, istenen kişilere ulaşılması iyi bir planlama gerektirir. Doğru ve güvenli bir teslimatın ilk unsuru zaten müşteri için doğru çizelgeyi oluşturabilmekte saklıdır. Gönderinin ne zaman alınacağı, hangi adrese teslim edileceği, teslimat saatinin ve hızının ne olacağı gibi unsurlar tamamen müşterilerin inisiyatifindedir.

Değerli ve hassas ürünlerin taşınması, sanatsal eserlerin, evrakların ve tıbbî malzemelerin güvenilir şekilde ulaştırılması gerekir. Firmamız da güvenlik unsurlarına ekstra dikkat eder. Bunun için araçların donanımına son derece dikkat eder. Bakımları zamanında yapılır. Teknik elemanlarımız, bu noktada kuryelerimizin en büyük destekçisidir.

Çukurçeşme kurye hizmeti fiyatlarımızı belirlerken pek çok faktör devreye girer. Hizmet verdiğimiz bölge, teslimat mesafesi, paketin boyutu, teslimatın hızı, teslim edilecek saat ve bunun gibi pek çok unsur hesaplamalara dâhil edilir.

Kurye hizmeti nasıl ki müşterilerimizin taleplerine göre kişiye özelse kullanılan unsurlara göre maliyet de müşteriye göre belirlenmektedir. Biz firma olarak her müşterimize aynı özeni ve güveni veriyoruz. İçerik ne olursa olsun hizmet kalitemizde bir değişiklik olmuyor. Her müşterimizin verdiğimiz bu hizmetten en iyi şekilde yararlanmasını da arzu ediyoruz. Bunun için de ücretleri belirlerken en ekonomik olacak şekilde uygun fiyatlar vermeye çalışıyoruz.

Fiyatları etkileyen en önemli unsurlar yine müşterilerimizin kullandığı hizmete bağlı olarak değişiyor. Özellikle bir gönderinin alıcıya ulaşıncaya kadar kat edilen mesafe fiyatı doğrudan etkiliyor. Firmamızdan memnun kalan müşterilerimiz, fiyatları da makul bularak hizmet almaya devam ediyor.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara