İçeriğe geç

Ayşekadın Kurye

Ayşekadın kurye isimli işletme olarak müşterilerimizin en çok tercih ettiği kurye hizmeti olan yemek hizmetlerinde de önemli ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Yemeklerinizin sıcak bir şekilde soğumadan sizlere ulaştırılması en önemli kriterlerimiz arasında yer almakta ve bu kriter için önemli çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimizin yemeklerini en hızlı ve güvenli şekilde teslim etmekteyiz.

Motorlarımızın ürün taşıma kısımları ısı yalıtımları ile donatılmakta ve bu ısı yalıtımları sayesinde müşterilerimizin yemeklerinin sıcak ve lezzetli bir şekilde teslim edilebilmelerini sağlamaktayız. İşletme olarak yemek siparişlerini kaliteli, hızlı ve güvenli olarak teslim edebilmek adına motorlarımıza ve kurye elemanlarımıza büyük özen ve dikkat göstermekteyiz. Elemanlarımıza yemek hizmetleri konusunda düzenli ve detaylı eğitimler vermekteyiz.

Ayşekadın kurye işletmesi olarak her zaman müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlayacak şekilde hızlı hizmetler sunmaktayız. Sunduğumuz kurye hizmetlerinin hızlı olabilmesi adına pek çok özelliği bünyemizde bulundurmakta ve sizlere sunmaktayız. Kurye elemanlarımızın motor kullanım yetenekleri, kullanılan motosikletlerin manevra özellikleri bünyemizde bulunan başlıca özellikler arasında yer almaktadır.

Sunduğumuz kurye hizmetlerinin hızlı olabilmesi adına teknolojiden de büyük oranda fayda sağlamakta ve siparişlerinizden anlık olarak haberdar olmaktayız. Ayrıca adreslerinize giden güzergâhların belirlenmesi konusunda detaylı ve titiz çalışmalar yapmakta ve tüm çevresel faktörleri göz önünde bulundurmak suretiyle güzergâhları belirlemekteyiz. Bu şekilde belirlenen güzergâhlar sayesinde siparişlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

İşletme olarak siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe kaliteli ve önemli hizmetler sunmakta ve bu kaliteli hizmetler sayesinde sizlerin her zaman memnuniyetleri kazanılmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanacağımız şekilde kurye hizmetleri sunabilmek için kaliteli, yüksek modelli ve bakımlı motorların kullanılması en önemli konular arasında yer almaktadır. Motorlarımızın yüksek modelli ve bakımlı olmaları oluşacak motor arıza risklerini en alt seviyelere indirmektedir. Ayrıca bu kaliteli motorlarımızın ürün taşıma haznelerinin de büyük ve güvenli yapılara sahip olması müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve istedikleri her ürünü gönül rahatlığı ile sipariş verebilmeleri sağlanmaktadır. Motorlarımızın ürün taşıma kısımlarını düzenli olarak kontrol etmekte ve gerekli görüldüğü zaman bakımları yapılmaktadır.

Sunduğumuz kurye hizmetlerinin en önemli materyali olan motorların satın alınması aşamalarında her zaman titiz ve özenli araştırmalar yapılmakta ve bu araştırmalar sayesinde sunulan hizmetin kalitesini artıracak özelliklere sahip motorların alınması sağlanmaktadır. Motorlarımızın manevra kabiliyetleri her zaman en üst basamaklarda yer almakta ve bu sayede ürünlerinizin sizlere en hızlı şekilde teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca motorlarımızda bulunan navigasyon sistemleri sayesinde çevresel faktörler takip edilebilmekte ve bu sayede adreslerinize giden en güvenli ve en hızlı güzergâhların belirlenmesi sağlanmaktadır. Sizler de kaliteli ve bakımlı motorlar ile hızlı ve güvenilir hizmetler almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ayşekadın Kurye
Ayşekadın Kurye

Ayşekadın Kurye Hizmeti

Ayşekadın kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana sunduğumuz kurye hizmetlerinin bünyesinde pek çok özellik bulundurmakta ve tüm özelliklerimiz sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. Bünyemizde bulunan en önemli özelliklerde bir tanesi de iletişim kurabilme özelliğidir. Bünyemizde pek çok iletişim numaraları ve sekreter elemanları bulunmaktadır. Numaralarımızın ve sekreter elemanlarımızın sayılarının fazla olmasından dolayı müşterilerimizin zaman kaybetmeden bizler ile iletişim kurabilmeleri ve her türlü desteği alabilmeleri sağlanmaktadır.

İşletme olarak bünyemizde WhatsApp canlı destek hattı, internet sitemiz üzerinde canlı yardım hattı bulundurmakta ve bu iletişim hatlarımız sayesinde müşterilerimizin her şartta ve ortamda bizler ile iletişime geçebilmeleri sağlanmaktadır. Bu destek hatlarından bizlere ulaştığınız zaman sipariş iptali, sipariş eklemesi, sipariş iadesi, fiyat bilgileri, siparişlerinizin konumu gibi pek çok konu hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Ayrıca canlı destek hatlarımızın başında her zaman gerçek kişiler bulunmaktadır. Bünyemizde iletişim konusunda hizmet veren tüm elemanlarımıza düzenli aralıklar ile sunulan hizmetin her aşaması hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde siz değerli müşterilerimizin eksiksiz ve doğru şekilde bilgiler alabilmeniz sağlanmakta ve bu sayede sizlerin memnuniyetleri ve beğenileri kazanılmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara