İçeriğe geç

Kilyos Kurye

Kilyos kurye işletmesi olarak sunduğumuz tüm kurye hizmetlerini müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılacağı şekilde özelliklere sahip olarak sunmakta ve bu sayede her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almaktayız. Hizmetlerimizin bünyesinde bulunan ve müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlayan özelliklerden bir tanesi de teslimat seçeneklerimizin çok fazla sayıda olmasıdır. Teslimat seçeneklerimizin fazla sayıda olması müşterilerimizin uygunluk durumlarına göre tercih yapabilmelerini ve tüm siparişlerini tercih ettikleri yöntem ile teslim alabilmelerini sağlamaktadır. Tüm teslimat seçeneklerimiz özel olarak belirlediğimiz elemanlarımızın yaptıkları çalışmalar ve araştırmalar neticesinde ortaya çıkarılmaktadır. Teslimat seçeneklerimizin ortaya çıkarılması aşamasında tüm müşterilerimizin yaptıkları yorumlardan büyük oranda fayda sağlanılmakta ve bu sayede müşterilerimizin beklentileri karşılanmaktadır.

Sunduğumuz kurye hizmetlerinin bünyesinde temassız teslimat seçeneği, zili çalmadan teslimat seçeneği, normal teslimat seçeneği ve süreli (randevulu) teslimat seçeneği gibi pek çok yöntem bulunmakta ve müşterilerimizin kendi uygunluk durumlarına göre tercih yapabilmeleri sağlanmaktadır. Bünyemizde bu yöntemlerin bulunmasından ziyade bu yöntemlerin kaliteli ve sorunsuz şekilde sunulması çok daha önemli bir konumda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı kurye elemanlarımızın tamamına teslimat seçeneklerimiz hakkında detaylı ve düzenli eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde her zaman kaliteli hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktayız. Sizlere hizmet olarak sunduğumuz teslimat seçeneklerimizin düzenli olarak güncellenmesi yapılmakta ve aynı zamanda bu teslimat seçeneklerinin sayılarının artırılması hedeflenmektedir.

Kilyos kurye işletmesi olarak kurye hizmetlerinin kaliteli olabilmesi için hizmet veren elemanların profesyonel olmaları gerektiğini çok iyi bilmekteyiz. Bu sayede bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın her profesyonel yapılarda yer almasını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanma yolunda büyük bir adım atmış olmaktayız. Kurye elemanlarımızın motor kullanım konusunda ki yeteneklerini de düzenli olarak takip etmekte ve bu takip sonucunda ileri derce motor kullanım eğitimlerinin verilmesini sağlamaktayız. Ayrıca kurye elemanlarımıza diksiyon eğitimleri de vermekte ve bu eğitimler sayesinde elemanlarımızın sizlere saygılı ve kibar olarak davranmalarını sağlamaktayız. Kurye elemanlarımız konusunda bu şekilde çeşitli konularda verdiğimiz eğitimler her zaman bizler için çok önemli bir noktada yer almaktadır.

Kilyos Kurye
Kilyos Kurye

Kilyos Kurye Hizmeti

Kurye elemanlarımızın işe alımları konusunda da özenli ve önemli çalışmalar yapmakta ve sunduğumuz hizmetin direkt olarak kaliteli olmasını sağlamaktayız. İş başvurusu yapan kurye elemanlarını öncelikle çeşitli sınavlara tabii tutmakta ve bu sınavlarda başarılı olanların sözlü mülakatlara alınmasını sağlamaktayız. Sözlü mülakatlara alınan kurye elemanlarının diksiyonlarını ve güler yüzlü olup olmadıklarını görmekte ve o şekilde işe alımlarını sağlamaktayız. Çeşitli sınavlar ve sözlü mülakatlardan sonra işe alımları sağlanan kurye elemanlarımız sayesinde sizlere her zaman kaliteli hizmetlerin sunulmasını sağlamaktayız.

Kilyos kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak en önemli hizmet alanlarımızdan bir tanesi de yemek hizmetlerimizdir. Yemek hizmetlerinin sorunsuz, hasarsız ve sıcak olarak sunulmaları adına kurye elemanlarımıza eğitimler vermekte ve kullandığımız motorlarımızın yemek taşıma kısımlarını güvenli şekilde yapılandırmaktayız. Ayrıca bu yemek taşıma kısımlarının ısı yalıtım sistemleri ile donatılması da hizmet olarak sunulan yemeklerin sıcak bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Bünyemizde vardiyalı olarak hizmet veren elemanlarımız sayesinde gece saatlerinde de yemek hizmetlerini ortaya koymakta ve sizlerin memnuniyetlerinizi ve beğenilerini kazanmayı hedeflemekteyiz. Yemek hizmetleri bünyemizde bulunan hizmet çeşitleri arasında her zaman en fazla tercih yöntemler arasında yer almakta ve işletmemizin dikkat çekmesini sağlamaktadır.

Kilyos kurye işletmesi olarak siz değerli müşterilerimize zili çalmadan teslimat yöntemini her zaman en kaliteli ve profesyonel hali ile sunmakta ve sizlerin mağdur olmamanızı sağlamaktayız. Zili çalmadan teslimat yöntemi sayesinde müşterilerimizin evlerinde uyuyan insanların ve bebeklerin uyanmadan ürünlerini teslim alabilmelerini ve mağdur olmamalarını sağlamaktayız.

Kurye elemanlarımızın temassız teslimat seçeneği hakkında yeterince bilgi ve tecrübeye sahip olması sunulan hizmetlerin kaliteli olmasını sağlamaktadır. Temassız teslimat yöntemlerimiz bünyesinde bulunan özellikler her geçen gün artırılmakta ve günümüz şartlarına uygun hale getirilmektedir. Bünyemizde bulunan temassız teslimat seçeneği işletmemizin her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını ve hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesini sağlamaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara