İçeriğe geç

Mimarsinan Kurye

Hareketliliğin ve nüfus yoğunluğunun fazla olması Mimarsinan bölgesinde özellikle taşımacılık ihtiyacının fazla olmasına sebep olmaktadır. Mimarsinan kurye hizmetlerimiz tam da bu noktada müşterilerinin yanında olmakta ve acil taşınması gereken her türlü gönderi için firmamız en yakın çözüm ortağı konumunda yer almaktadır.

Avrupa Yakası kurye alanında yılların deneyim, bilgi ve birikimleri ile ön plana çıkan firmamız tamamı alanında uzman, deneyimli ve işini iyi bilen bir ekiple çalışmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız yeni model araçlar kullanmaktadır. Önceliğimiz her zaman çalışanlarımızın güvenliği olduğu için araçlarımız tam teşekküllü olarak Büyükçekmece Belediyesi içerisinde seyretmektedir.

Kurye hizmetlerimizden herkesin faydalanmasını istiyoruz. Bu sebeple birden fazla kurye seçeneği sunuyoruz. Kurye seçeneklerimizin hepsi kalite standartlarını en üst düzeyde tutmakla beraber teslimat süreleri arasında ufak farklılıklar bulunmaktadır. Başlıca Mimarsinan kurye seçeneklerimiz şunlardır:

  • Normal Kurye Hizmetleri: Hem Anadolu yakasında hem de Avrupa yakasındaki dilediğiniz noktadan gönderilerinizi teslim alıp istediğiniz adrese en hızlı şekilde taşıyabiliyoruz. Aynı gün içerisinde teslimat yapılmasını istediğiniz bütün gönderilerinizde çözüm ortağınız oluyoruz. Bölgelere göre değişiklik gösterse de 2-3 saat içerisinde işlemlerimizi tamamlayabiliyoruz.
  • Express Kurye Hizmetleri: Daha hızlı bir şekilde ulaştırılmasını istediğiniz tüm gönderilerinizi taşıyoruz. İrtibata geçmiş olduğunuz anda en yakın kuryemizi tarafınıza yönlendiriyor, 1 saat ile 1 buçuk saat içerisinde istediğiniz adresler arasında teslimatlarımızı gerçekleştiriyoruz.
  • VİP Kurye Hizmetleri: Bir diğer adıyla acil kurye olarak bilinen hizmetlerimizle en hızlı ve en güvenilir teslimatlara imza atıyoruz. Yoğun Mimarsinan trafiği gibi problemleri çözerek bölgelere göre farklılık gösterse de 45 dakika ila 60 dakika arasında istenen adreslere teslimat sağlıyoruz.
  • Gece Kurye Hizmetleri: Acil Moto Kurye firması olarak gönderi teslimat sürelerinizi mesai saatleri ile sınırlandırmıyoruz. Geceleri ve akşamları da sizin için taşıma hizmeti sunuyoruz. Express kurye standartlarında mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kurye pek çok avantajdan en iyi şekilde faydalanmanızı sağlar. Bunların başında zamandan tasarruf yapmanıza destek olmasını gösterebiliriz. Bizler sizin için taşıma hizmeti sağlarken sizler diğer işleriniz ile ilgilenerek zamanınızı daha iyi bir şekilde yönetebilirsiniz. Trafikte ya da yolda zaman harcamaktan kurtulursunuz.

Mimarsinan Kurye
Mimarsinan Kurye

Mimarsinan Kurye Hizmeti

Gelişen teknolojiye rağmen günümüzün en büyük sorunlarından biri ulaşımdır. Bu sorunun en çok yaşandığı iller ise metropol olan illerdir. İstanbul bu iller arasında yer almaktadır. Mahallesinden ilçesine kadar her bölgesinde trafik ve insan kalabalığı olan İstanbul ne kadar geliştirilmeye çalışılsa da ulaşım konusunda büyük problemler ortaya çıkmaktadır. Ulaştırılması gereken kuryeler aynı bölge içerisinde olsa bile günler içerisinde ancak teslim edilebilmektedir. Acil Moto Kurye firması olarak İstanbul’un güvenli ve hızlı kurye ihtiyacına en iyi yanıtı veriyoruz.

Acil Moto Kurye olarak bünyemizde yer alan son model motorlarımız ve alanında uzman ekiplerimiz ile gönderilerinizi güvenli, hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslim etme imkânı sunmaktayız. İstanbul içerisinde gönderilerinizi istediğiniz adrese teslim etmekteyiz. Mimarsinan kurye hizmetlerimiz ile gönderileriniz alanında uzman ekibimiz sayesinde güvenli bir şekilde alıcısına teslim edilmektedir.

Metropol illerde kurye teslimatları her zaman sorun olmuştur. Firma olarak bu soruna en uygun çözümü motor kurye hizmetlerimizi sunarak getirdik. Sizler için bulunduğunuz adresten istediğiniz adrese gönderilerinizi en kısa süre içerisinde ulaştırmak için kuryelerimiz kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

Mimarsinan kurye firması olarak güvenli ve hızlı taşıma prensibimiz ile kurye hizmetinde kalite standartlarının üzerinde bir hizmet sunmaya çalışmaktayız. Motorlu kurye hizmeti her ne kadar kolay gibi görünse de pek çok zorluğu olan bir hizmettir. Fakat sahip olduğumuz tecrübe ve alanında uzman ekibimiz ile her türlü zorluğa rağmen gönderiler kısa süre içerisinde herhangi bir hasar almadan istenen adreslere teslim edilmektedir. Taşınan gönderiler her türlü hava şartına, yol durumuna ve herhangi bir olumsuz durumun yaşanmasına karşın gerekli tedbirler alınarak taşınmaktadır.

Mimarsinan kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için irtibat numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere kurye hizmetlerimiz, hizmet seçeneklerimiz, ekibimiz, araçlarımız ve diğer hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi veriyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara