İçeriğe geç

Körfez Kurye

Körfez kurye isimli işletme olarak çok uzun yıllardan bu yana kurye sektöründe hizmetler vermekte ve sunduğumuz bu hizmetler ile doğru orantılı olarak deneyim sahibi olmaktayız. Edindiğimiz deneyimler ışığında bünyemize pek çok özellik eklemekte ve müşterilerimizin çok daha rahat bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Edindiğiniz deneyimler ışığında bünyemize eklediğimiz özellikler arasında ödeme seçeneklerimizin fazla olması da yer almaktadır. Ödeme seçeneklerin çeşitli ve fazla bir şekilde bünyemizde yer alıyor olması müşterilerimizin istedikleri şekilde ödemelerini yapabilmelerine ve sorun yaşamamalarına olanak sağlamaktadır. Nakit paraları olanlar, kartlarında paraları olanlar, havale yöntemiyle ödeme yapabilecek olanlar gibi pek çok duruma göre ödeme yöntemlerimiz bulunmakta ve müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlanmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde EFT, FAST, kapıda ödeme yöntemi ve internet üzerinden ödeme yöntemlerimiz bulunmakta ve müşterilerimizin tercihlerine sunulmaktadır. Kapıda ödeme yöntemi sayesinde müşterilerimiz ister nakit olarak isterlerse de kredi ve bankomat kartları ile ödemelerini yapabilmektedirler. Ayrıca kapıda ödeme yöntemi sayesinde ürünlerini kontrol etmek suretiyle teslim alma şanslarına sahip olmaktadırlar. İnternet sitemiz üzerinden siparişlerinizi verme aşamasında kart bilgileriniz ile kolay bir şekilde ödemelerinizi yapabilme şansına da sahip olmaktasınız. Bünyemizde bulunan bu ödeme yöntemleri müşterilerimiz tarafından her zaman olumlu şekilde karşılanmaktadır.

Körfez kurye işletmesi olarak sunduğumuz kurye hizmetleri bünyesinde her zaman teknoloji kullanımına fazlası ile yer vermekteyiz. Kullandığımız teknolojik makinelerimiz, sistemlerimiz ve ekranlarımız sayesinde sunulan kurye hizmetlerinin kalitelerini en yüksek basamaklara taşımaktayız. Teknoloji kullanımı çağımızda artık en büyük gereklilikler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz teknoloji kullanımı sağlayan işletmeleri çok daha fazla tercih etmektedirler.

Bizler de müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak adına teknoloji kullanımına özen göstermekte ve sunduğumuz kurye hizmetinin her aşamasında bulundurmaktayız. Özellikle motosikletlerimiz de bulunan motor takip sistemleri müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve siparişlerinin anlık olarak hangi konumda olduğu takip etmeleri sağlanmaktadır. Siparişlerinin nerede olduğunu takip eden müşterilerimiz buna göre kendilerini hazırlama şansına sahip olmaktadırlar.

Körfez Kurye
Körfez Kurye

Körfez Kurye Hizmeti

Körfez Kurye sektöründe siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet veren bir işletme olarak düzenli aralıklar ile çeşitli indirimler ve kampanyalar düzenlemekte ve bu sayede sizlerin çok uygun fiyatlara hizmet alabilmeniz sağlanmaktadır. Çeşitli indirim kodlarını düzenli olarak belirlemekte ve sosyal medya hesaplarımızdan siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.

Yaptığınız alışverişlerin belli miktarlar üzerine çıkması halinde de çeşitli indirimler sistemlerimiz tarafından otomatik olarak oluşturulmaktadır. Bünyemizde bulunan bu indirim kod özelliği de müşterilerimiz tarafından çok fazla beğenilmekte ve devamlı olarak olumlu dönüşler almamızı sağlayan etkenler arasında yer almaktadır. İşletme olarak indirim kodlarını çoğaltma aşamasında detaylı çalışmalar yapmaktayız.

Körfez kurye işletmesi olarak kurye hizmetlerinin gerekliliklerini her zaman yerine getirmekte ve müşterilerimizin en ufak bir mağduriyet bile yaşamamalarını sağlamaktayız. İşletme olarak müşterilerimizin verdiği siparişlerin tam zamanında teslim edilmelerini sağlamakta ve bu durumdan dolayı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Müşterilerimiz internet sitemiz üzerinden siparişlerini verdiği zaman eğer özel bir not yoksa tahmini teslimat saatleri belirtilmekte ve o saatlere uymak suretiyle teslimatlar yapılmaktadır. Ayrıca motosikletlerimizde bulunan araç takip cihazları sayesinde müşterilerimizin tüm siparişlerinizi anlık olarak takip edebilmeleri ve bulunduğu noktaya göre kendilerini hazırlayabilmeleri sağlanmaktadır. İşletme olarak siparişlerin zamanında teslim edilebilmesi adına bünyemizde yüksek modelli ve bakımlı motorlar, deneyimli ve tecrübeli kurye elemanları, devamlı olarak güncellenen teknolojik sistemler kullanmakta ve bu özellikler sayesinde sunulan hizmetlerin hızlı olarak sunulmasını ve tam zamanında teslim edilmelerini sağlamaktayız.

İşletme olarak müşterilerimizin siparişleri aşamasında yazdığı notları detaylı şekilde takip etmekte ve okumaktayız. Müşterilerimiz sipariş verme aşamasında özel olarak bir teslimat saati belirttiyse eğer o saate mutlaka uymak suretiyle siparişlerimizi sizlere teslim etmekteyiz. Müşterilerimizden gelen talepler bizler için her zaman en önemli noktada yer almakta ve o şekilde hizmet sunulmasını sağlamaktadır. Ayrıca elemanlarımız bizlerden acil olarak hizmet istediği zaman acil kurye hizmeti sunan elemanlarımızı devreye sokmakta ve bu sayede müşterilerimizin tüm acil durumları giderilmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Acil KuryeMotosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
THY KARGO
Uçak kargo için THY KARGO‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara